forum.gif
Fotoattēla apstrādāšana......
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Fotoattēla apstrādāšana......
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 09.03.06 17:15
 citēt
Pēc jūsu domām kāda ir labākā fotoattēla apstrādāšanas programma???????? Un kāpēc????
avatar
Publicēts: 09.03.06 17:36
 citēt
Pēc jūsu domām kāda ir labākā fotoattēla apstrādāšanas programma???????? Un kāpēc????



1) Adobe PhotoShop

2) Neiedziljinoties nesvariigos un ljoti svariigos siikumos - taa vienkaarshi ir :)
avatar
Publicēts: 09.03.06 17:44
 citēt
njaaa, bet tie šopi ar atšķiras....... un kursh īsti????
avatar
Publicēts: 09.03.06 18:05
 citēt
njaaa, bet tie šopi ar atšķiras....... un kursh īsti????



Adobe... miilja .. Adobe :)))
avatar
Publicēts: 09.03.06 19:42
 citēt
Apathy protams pēdējo jānjem!!

ver. 10 CS2
avatar
Publicēts: 10.03.06 00:02
 citēt
CS2 var arii iebremzeet, ja nav P4 3000 1G RAM
CS chuncina arii uz pieticiigaakiem datoriem

Man kaut kur meetaajas photoshop 3, tas vispaar lidot lidotu
avatar
Publicēts: 10.03.06 00:46
 citēt
kurmis, nav tik traki, 1Gb ramu gan vajag
avatar
Publicēts: 10.03.06 09:10
 citēt
grafisko proci vajag adobei, vai tad ne?

tobish celerons atpuushas
avatar
Publicēts: 19.04.06 17:42
 citēt
Apathy protams pēdējo jānjem!!

ver. 10 CS2


Photoshpo CS2 = versija 9

8) ;)
avatar
Publicēts: 19.04.06 19:53
 citēt
rekur var lejupladet pamacibu fotoshop cs2 forum.funkysouls.com...
avatar
Publicēts: 19.04.06 19:54
 citēt
aa japiebilst ka krievieski gan
avatar
Publicēts: 19.04.06 20:15
 citēt
thanks to honorable mr. point kas man provaideeja bez maz vai pusgigabaita tiiras cs teorijas! ;) thx!
avatar
Publicēts: 19.04.06 20:35
 citēt
thanks to honorable mr. point kas man provaideeja bez maz vai pusgigabaita tiiras cs teorijas! ;) thx!

You're welcome Edzjus!!! :) Priex palīdzēt!
avatar
Publicēts: 23.05.06 00:28
 citēt
Preteklis Publicēts: 09 Mar 2006 15:36 Raksta nosaukums: Re: Fotoattēla apstrādāšana......

--------------------------------------------------------------------------------

Apathygirl rakstīja:
Pēc jūsu domām kāda ir labākā fotoattēla apstrādāšanas programma???????? Un kāpēc????



1) Adobe PhotoShop

2) Neiedziljinoties nesvariigos un ljoti svariigos siikumos - taa vienkaarshi ir


Mjā, līdzīgi kā daudziem kanons ir vienīgais fotoaparāts, pārējie - ateja...
Bez Photoshop CS2 ir arī tāda lieliska programma kā Corel PaintShop Pro X, ļoti līdzīga pēc iespējām pirmajai, arī interfeiss stipri neatšķiras, atšķiras tikai cena, diezgan iespaidīgi (79 zaljie pret 649) :) . Canon DSLR kameru īpašniekiem ir vēl tā laime darboties arī ar Canon Digital Photo Pro, kas nāk līdz komplektācijā, un vēl taču ir vēl visāds lērums dažnedažādo programmu, gan free, gan par nelielu cenu (Adobe Photoshop Elements, Photoshop Albums, ACDSee, Infranview utt.)
avatar
Publicēts: 26.05.06 18:15
 citēt
фотографируйте так, что-бы не приходилось после обрабатывать фото (c) один умный человек.

:D


Daži profesionāli fotogrāfi proponē viedokli, ka digitālais fails no aparāta nāk ārā jēls un tālu no ideāla, un bez apstrādes nu nekādi neiztikt.
avatar
Publicēts: 28.05.06 21:11
 citēt
Šķiet, ka man vienīgajai tā, cik nu te palasījos. Lietoju CorelPhotoPaint12. Gluži vnk tādēļ, ka fotōšops liekas pārāk sarežģīts un grūti iepazīstams. Corelis - ērts, pietiekoši saprotams un arī vizuāli glīts.
avatar
Publicēts: 03.06.06 21:58
 citēt
kurmis, nav tik traki, 1Gb ramu gan vajag


Man ar 768 MB ramu CS2 iet kā pa sviestu, mazliet iebremzē vienīgi apstrādājot palielus attēlus
avatar
Publicēts: 05.08.06 12:54
 citēt
Nelielām korekcijām un ātrai foto apstrādei, kā arī kolekcijas veidošanai to grupējot pēc laika, ļoti laba ir Picasa2 (aizņem maz vietas un dabūnāma pa velti. Meklēt ar Google).

Priekš nopietnas bilžu apstrādes un E albumu veidošanas ir pēdējos divos mēnešos izlaistais firmas Ulead fotoredaktors FhotoImpact 11. Tā kā es esmu strādājis ar Fotošopu un Corel redaktoriem, tad FhotoImpakt 11 ir drausmīgs zvērs. Fotošops neciešami lēni strādā.
avatar
Publicēts: 06.08.06 16:07
 citēt
kurmis, nav tik traki, 1Gb ramu gan vajag


Man ar 768 MB ramu CS2 iet kā pa sviestu, mazliet iebremzē vienīgi apstrādājot palielus attēlus

man ir 512MB un veel neesmu izjutis ka kaut kas bremzeetu varbuut uz plakaatu lieluma
avatar
Publicēts: 07.08.06 17:32
 citēt
kurmis, nav tik traki, 1Gb ramu gan vajag


Man ar 768 MB ramu CS2 iet kā pa sviestu, mazliet iebremzē vienīgi apstrādājot palielus attēlus

man ir 512MB un veel neesmu izjutis ka kaut kas bremzeetu varbuut uz plakaatu lieluma



man arii ar 512mb un nebremzee nemaz, galigi nejuut...
avatar
Publicēts: 07.08.06 18:04
 citēt
Nu, 300kb jpg failus apstrādājot bremzi tiešām nesajutīsi ...
avatar
Publicēts: 07.08.06 18:31
 citēt
a ko lai es savu ar saviem 2GB? :?
avatar
Publicēts: 07.08.06 22:22
 citēt
brr man gan ar saviem 512 ram mēdz iebremzēt atverot, vel jo vairāk, ja faila izmēri sāk augt apstrādes procesā,. lai gan īsti nevar saprast. Photoshop tak lieto arī HDD vietu līdzīgi kā ramu, kurš vairāk pie vainas lēnāks HDD [lai gan nav diez ko lēns], vai tiešām ram trūkums. Bija jau doma pirkt, viens it kā zinātājs teica, ka tas neko nedos , bet tas viedoklis ir vairāk viena tante teica līmenī :)

Bet par to kura labāka programma man šķiet ir muļķīgi diskutēt, līdzīgi kā kurš ir labākais fotoaparāts.
Katram tak sava gaume un lietošanas principi :)
Galvenais tak tas rezultāts :)
avatar
Publicēts: 07.08.06 22:24
 citēt
Nu, 300kb jpg failus apstrādājot bremzi tiešām nesajutīsi ...

es atvainojos, bet es apstraadaaju 2mb...
avatar
Publicēts: 07.08.06 22:46
 citēt
Nu, 300kb jpg failus apstrādājot bremzi tiešām nesajutīsi ...

es atvainojos, bet es apstraadaaju 2mb...

aniiwai... man bildes izmeeri briizjiem sasniedz 300MB. save ~15sec :?
avatar
Publicēts: 07.08.06 22:53
 citēt
yo! man nepatīk lielīties.

p.s. He he, man tāpat vislabāk patīk riilbigfish bilde ar darbaholikji, kur ir m/b, uznemta ar ziepi un aiznem labi ja 200 KB. Gribu pie sienes taadu. Kaa veltiijumu visiem krutajiem!

p.p.s. iesaku atslābt!

avatar
Publicēts: 08.08.06 00:11
 citēt
tas ko martins gribeja pateikt - tb, 512ramz un 2mb bilde @ cs raustishanos aniwai nevajadzetu izjust
avatar
Publicēts: 09.08.06 18:01
 citēt
nu uz atveershanos var ieekonomeet apgriezhot filtrus,pluginus +failu formaatus un citas lietas ko nelieto, ielaades aatrums palielinaasies :idea: man ar 1gb ram pietiek lai gan ja izmeers kaapj paari ~30mb biku var just bremzi, bet rami tieshaam speelee lielu lomu.
avatar
Publicēts: 09.08.06 20:08
 citēt
nu man bija nesen A2 kalendārs jāuztaisa... 300dpi un 12 sešmegapixelīgās bildes... ar 512 ir par maz :D
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):