forum.gif
Eksperimentāla fotogalerija
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Eksperimentāla fotogalerija
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 24.11.06 11:38
 citēt
Ieteikums izveidot eksperimentālu fotogaleriju (uz 2 nedēļām), kurā nav redzami lietotāju vārdi, kas ievieto bildes. Un pēc termiņa beigām atklāt kas ir kas. Tā mēs redzētu cik objektīvi ir vētrējumi, vai vērtē tiešām pašas bildes vai tomēr autoru?!
avatar
Publicēts: 24.11.06 12:05
 citēt
Ieteikums izveidot eksperimentālu fotogaleriju (uz 2 nedēļām), kurā nav redzami lietotāju vārdi, kas ievieto bildes. Un pēc termiņa beigām atklāt kas ir kas. Tā mēs redzētu cik objektīvi ir vētrējumi, vai vērtē tiešām pašas bildes vai tomēr autoru?!


doma ir nakoshajaa versijaa uztaisit iespeju fotografam izveleties - raadiit vai neraadiit savu vaardu. izveloties neraadiit - diemzhel bilde neiekkljuust topaa un nemaina fotografa reitingu (jo nav jau zinams, kursh tas ir).

bet principaa shito esam notestejushi fotOkrosaa (balsoshana ir aizklaata). rezultaati - interesanti :twisted:
avatar
Publicēts: 24.11.06 12:09
 citēt
kad naakamais fotokross?
avatar
Publicēts: 24.11.06 12:24
 citēt
kad naakamais fotokross?


sniegu prasaas, a to depresija un riikot nevar sanemties...
avatar
Publicēts: 24.11.06 12:30
 citēt
shnabis arii nepaliidz? :D
avatar
Publicēts: 24.11.06 12:55
 citēt
Kaads bildei sakars ar autoru? Bik ir jaa, BET, es piem biju 5. vietaa topaa, es tagad ielieku bildes kas varbuut nav tik labas ( bet ir labas!:D) - un kāds viņas vērtē? Muļķibas. Es - dzīvs piemērs, ka tomēr autora vārds(Man tāds ir?) nav noteicošais. Vai arī es nezinu kādam pakaļālīdējam jābūt tam autoram.
avatar
Publicēts: 24.11.06 13:00
 citēt
Ieteikums izveidot eksperimentālu fotogaleriju (uz 2 nedēļām), kurā nav redzami lietotāju vārdi, kas ievieto bildes. Un pēc termiņa beigām atklāt kas ir kas. Tā mēs redzētu cik objektīvi ir vētrējumi, vai vērtē tiešām pašas bildes vai tomēr autoru?!


alksni, lūdzu pasaki, kav var vertet tikai autoru? Kādam ir jābūt autoram? Tādam kas visiem liek 5 5 5?? Citu gadījumu nevaru iedomāties.. vai arī personīgi pazīstams...
avatar
Publicēts: 24.11.06 13:07
 citēt
veerteet autoru = autors+bilde
es redzu, ka tu taapat visu labi saproti!

p.s. kameer nebiju palielinaajis tavu profila bildi, saucu tevi par jaunkundzi :D
avatar
Publicēts: 24.11.06 13:11
 citēt
veerteet autoru = autors+bilde
es redzu, ka tu taapat visu labi saproti!

p.s. kameer nebiju palielinaajis tavu profila bildi, saucu tevi par jaunkundzi :D


Sauc mani kā gribi, bet kā šitais bija jāsaprot? :) -> "es redzu, ka tu taapat visu labi saproti!"
avatar
Publicēts: 24.11.06 13:19
 citēt
pats tu mineeji, ka tomeer autoram un bildei ir sakars, taatad tu saproti par ko ir runa! un tagad briezha bildes tiks veerteetas kaa briezha bildes, nevis bildes bez autora :)
avatar
Publicēts: 24.11.06 13:41
 citēt
ir ir autoram sakars ar bildi, pat ljoti liels

kruts makslinieks var halturet, uztaisit shitu un visi domas ka baigaa manta, dazhi noliks - dabuus pa galvu gan no autora, gan no autora faniem :)


TADA IR DZIIVE un ikdiena, tas nav nekas Fotoblog Specific, you know


vel viens domu graudz: tas, ka bildi verte arii pec autora, isteniba ir autora sasniegums .... ;)
avatar
Publicēts: 24.11.06 13:45
 citēt
Shadow: "tas, ka bildi verte arii pec autora, isteniba ir autora sasniegums"

alksnis pilniigi piekriit ;)
avatar
Publicēts: 24.11.06 13:50
 citēt
Arī piekrītu :)

Neenu, esmu tikai par tādu experimentiņu.

Varbūt var tā, ka autors var ulikt, uz cik dienām, stundām nerādās viņa vārds, bet pēc tam rādās un iespēja iekļūt topā arī pastāv? Tā nevar?
avatar
Publicēts: 24.11.06 13:50
 citēt
Shadow: "tas, ka bildi verte arii pec autora, isteniba ir autora sasniegums"

alksnis pilniigi piekriit ;)

tad moshka nevaig to fiichu :mrgreen:
avatar
Publicēts: 24.11.06 13:57
 citēt
Man liekas, ka foršs ir tieši patreizējais variants, kad fotokrosos dažs labs dabū tā kārtīgi atrauties , un pie reizes uzpeld arī jauni talanti :D
avatar
Publicēts: 24.11.06 16:36
 citēt

Varbūt var tā, ka autors var ulikt, uz cik dienām, stundām nerādās viņa vārds, bet pēc tam rādās un iespēja iekļūt topā arī pastāv? Tā nevar?


nu varet jau var, bet cik tas tomer ir svarigi galu beigaas? taa vietaa varbut var uztaisiit citu, svarigaku fiichu ... padomasim.
avatar
Publicēts: 24.11.06 17:57
 citēt
neies cauri, tpc ka daudzas diskusijas un parunaashanas tomer notiek bildes komentaros vel joprojam. un daduziem interesee momentaans noveerteejuma rezultaats.
avatar
Publicēts: 25.11.06 19:57
 citēt
nesaprotu kur probeema.. neesmu programeetaajs, bet vienkaarshi vajadzeetu lai nedraada ievietotaaja/autora vaardu galvenajaa un pie atverot pashu bildi, jo parasti bildi skataas no kopeejaas lapas! :) un pie atveertas bildes.. viniigi kad vareetu redzeet vaardu, ja iet no kaada konkreteeta autora galerijas tad lai redz...

un leilais tops jau var raadiiiteis neatkariigi no taav ai pie bildes ir vai nav redzams autora vaards! un jus tiesham domajat, ka shis autors kursh dziivo uz saviem lauriem tieshaam veleesies izmantot sho opciju pasleept vaardu?


jo shii probleema ir aktuaala, daudzreiz shaadi pie teikshanas un noveerteejuma netiek jaunie lietotaaji, bet vecie iesildiijushi svas vietinjas un laizh halavu!! lai pasviist lai pacenshaas ciniities par savu vietu!
avatar
Publicēts: 26.11.06 01:15
 citēt
piekrītu crazyman..
aha, un pēc tam, visi kas slēpj nikus - jaunpienācēji ;)
avatar
Publicēts: 29.11.06 22:33
 citēt
bet nu nekas, lai jaunpienaaceeji sleepj savus nikus, bet tiek noveerteeti objektiivi!
avatar
Publicēts: 29.11.06 23:21
 citēt
zheel ka neesi programmetaajs :) jebkuras izmainjas maksaa daargi
avatar
Publicēts: 30.11.06 16:12
 citēt
nee es zinu kaads tas ir darbs, bet nuuu mees jau tikai sakam iesakam un ceram ka kaads uzklausiis... :oops:
avatar
Publicēts: 30.11.06 17:03
 citēt
viss chikinieka, ieteikumi tiek njemti veeraa un pieraxtiiti :)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):