forum.gif
Vajadzīgi fotogrāfi pasākumam.
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Pērku, Pārdodu, Mainu / Vajadzīgi fotogrāfi pasākumam.
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 27.11.06 17:39
 citēt
Vajadzīgi divi fotogrāfi korporatīvajam pasākumam.

Datums: 15.dec
Vieta: Rundāles pils
Laiks: no 19:00 līdz 03:00

Viens fotogrāfs - reportieris. Fotografē viesus, tusiņus, izdarības, staigā pa zālēm.

Otrs - fotostūrīša fotogrāfs. Studijas variants. Vēlams lai sarūpē gaismas (vai nu savas, vai īrē), aksesuāri un vide no organizatoru puses.

Maksā: 10Ls/h
Par gaismām + 30Ls

Transporta jautājums apspriežams.

Pasākums nopietns, tāpēc vajadzīgi fotogrāfi ar pieredzi.

Pieteikumus ar bilžu paraugiem no pasākumiem sūtīt uz maksims@fotoblog.lv
avatar
Publicēts: 29.11.06 22:39
 citēt
Drīkst tēlot ka man ir baigā pieredze un es esmu čalis kurš visu rubī, tāds vēsais?

ja jā - cool 8)
staigāšu ar savu 350nieku kitu un visiem zipeni sejā šaušu :D
avatar
Publicēts: 29.11.06 23:15
 citēt
kads ir pasakuma raksturs.
cik ilgi iet?!

manu stilu zini. ja apmierini, 15.dec ir briivs.
avatar
Publicēts: 30.11.06 09:23
 citēt
A ja man nemaksaatu vnk patuseeties tur nahaljavu vareetu? :)
Kko jau arii safocheetu! :roll: :oops:
avatar
Publicēts: 30.11.06 13:51
 citēt
Nu pasākums ir privātā uzņēmuma ballīte! Edzjus, ja der, tad raxtu tevi iekšā, AJ a tu vari pieteikties kā edzjusa palīgs un braukt liidzi :)

ilgums jau ir mineets = 6-8 stundas
avatar
Publicēts: 30.11.06 14:09
 citēt
Par 60-80 latiem tur kā reiz iesācējs tik sanāk!
avatar
Publicēts: 30.11.06 14:40
 citēt
Par 60-80 latiem tur kā reiz iesācējs tik sanāk!

Optimists!
avatar
Publicēts: 30.11.06 14:54
 citēt
Par 60-80 latiem tur kā reiz iesācējs tik sanāk!

Optimists!

Es domaaju nevis noziimee, ka iesaaceeju tik leeti var dabuut, bet noziimee, ka turpinaataajs vai pabeidzeejs biezji vairaak ne tikai paprasa, bet arii sanjem. Es paraxtiitos, nekaadu super gaismu man nau, bet pietiekoshi uzbildeeshanai.
avatar
Publicēts: 30.11.06 18:25
 citēt
Par 60-80 latiem tur kā reiz iesācējs tik sanāk!


Pamatojums?
avatar
Publicēts: 30.11.06 22:26
 citēt
Nu pasākums ir privātā uzņēmuma ballīte! Edzjus, ja der, tad raxtu tevi iekšā, AJ a tu vari pieteikties kā edzjusa palīgs un braukt liidzi :)

ilgums jau ir mineets = 6-8 stundas


Ja njemtu liidzi kaa paliigu, tad droshi piekristu...vieniigi transports man nav :P
Vot
avatar
Publicēts: 01.12.06 01:09
 citēt
Edzjus un Harald, Jums zvaniis pa profilaa uzraadiitajiem tel. num.

AJ piesakie pie edzjusa par paliigu, domaaju pasaakuma organizeetaajiem absoluuti nebuus nekas pret "lieko" bezmaksas fotogrāfu :)
avatar
Publicēts: 01.12.06 01:28
 citēt
ja vajag kagu vel ar taam gaismaam, tad mani vari pierakstiit ... tikai ar tranportu ir probleema...
avatar
Publicēts: 01.12.06 10:09
 citēt
Tad varbuut piedaavaat vinjiem bezmaksas blogerus, apmeeram 20, kas tik taapat vien, taa mazliet nemanami fotografees.. :D


:lol: :D :lol:
avatar
Publicēts: 01.12.06 17:43
 citēt
Sākumā izklausās kārdinoši - pabildē 8 stundas, saņem 80 latus un staigā laimīgs. Bet, kad ieskatās uzmanīgi, tad var redzēt, ka pasākums sākas plkst. 19:00, tātad fotogrāfam jābūt uz vietas jau laicīgi. Ja vien viņš nedzīvo Rundāles pilī, tad arī ceļā tiks tērēts laiks (tas nekas, ka viņu aizved par velti). Pasākums beidzas sestdien 3:00 naktī, vēl jātiek mājās. Labākajā gadījumā ceļā un pašā pasākumā tiks pavadītas stundas 10. Kad fotogrāfs pamodīsies kaut kad sestdien ap pusdienlaiku, vēl jāpiestrādā pie rezultāta - jāapskata bildes, jāizmet brāķi, ja grib nodrošināt labu rezultātu, tad arī jāveic kādas korekcijas un tas arī aizņems pāris stundas laika. Rezultātā faktiskā samaksa par stundu būs nokritusies no 10 uz 7-5Ls/h. Un tas, nemaz neskaitot amortizācijas izmaksas.

Protams, nav jau aizliegts izpārdot savu brīvo laiku, savus piektdienas vakarus un sestdienas par 5 - 7 Ls stundā, bet priekš profesionāļa tas ir krietni par maz.



Par 60-80 latiem tur kā reiz iesācējs tik sanāk!


Pamatojums?
avatar
Publicēts: 01.12.06 18:12
 citēt
nu vispaar pasaakums saakas 20:00 un visdriizaak beigsies 2:00, papildus stundas pirms un peec ir paredzeetas sagatavoshanaas darbiem, es te vienkaarshi ar rezerviiti panjeemu, lai beigaas nav paarteerinjsh :)

bet nu par cenaam, 10Ls/h cik man zinaams ir standarta fee pasaakuma fotograafam, plus tiks piemaksaats par gaismaam, manupraat diezgan adekvaata samaksa.. bet nu katram jau sava taxa, tas gan.
avatar
Publicēts: 01.12.06 19:40
 citēt
Edzjus un Harald, Jums zvaniis pa profilaa uzraadiitajiem tel. num.

OK, tnXs!
Par tiem cenjnjikiem - ir jau taa, ir. Bet esot dzjeks Centraal Kolhooz Tirguu andeleejis kartupeljus par 1.000 000 Ls/kG. Nu, jautaa vinjam, vai daudz peerk - "Daudz jau nepeerk, bet ja kadu kilogramu dienaa nopeerk, sava iztikshana jau sanaak!".
avatar
Publicēts: 01.12.06 19:50
 citēt
:lol:
avatar
Publicēts: 02.12.06 00:01
 citēt
Nuu nuu, taadam studentinjam, kam nav regulaaru ienaakumu, bet ir kkaa sadabuuta tehnika un maaka ar gluzhi nav metama zemee, tad tie 80 Latinji pa 2 diennaktiim nebuutu nemaz tik maz...

Eh, buutu man tehnika :cry: ...
avatar
Publicēts: 02.12.06 13:32
 citēt
edzjus, blj, netiek :x
avatar
Publicēts: 04.12.06 02:10
 citēt
Uzmanību, tā kā Edzjus netiek, joprojām pasākumama vajadzīgs fotogrāfs/repotieris.

Gaidu pieteikumus.
avatar
Publicēts: 04.12.06 10:47
 citēt
Uzmanību, tā kā Edzjus netiek, joprojām pasākumama vajadzīgs fotogrāfs/repotieris.

Gaidu pieteikumus.


es piekriitu ka piedaavaataa nauda nav liela, bet lai papraktizeetos kaa OTRAIS fotograafs tas buutu pienjemami. diemzheel noraadiitajaa datumaa man pasham ir darbaa z/s pasaakums taa kaa nekaa. ;(

p.s. nesen pameeginaaju 2x pabildeet tumshaas telpaas ~40 cilveeku pasaakumus ar f/3,5-5,6. tas tieshaam nebija viegli. ja veel pietiekami zemi un gaishi griesti tad veel kuda njishlo.

p.p.s. labaak pagaidiit vasaru un kaazu laiku, kas parsti tomeer notiek zaljaa pljavaa + bazniica.
avatar
Publicēts: 04.12.06 19:21
 citēt
...katrs no vinjiem... ...nedaudz arii pacienaasies un ko iedzers.. :)

Saprotama lieta, bet /un to es ne taapat vien, bet no prakses/ vai nu saeedies kaartiigi un maaazliet iedzer vai piemaujies un maazliet uzkod, abas lietas nekaadi, ja vien nelaimeejas taa, ka 2 tusinji ar intervaalu 1,5 - 2,5 h /optimaalais laiks katram savaadaaks atkariibaa no peristaltikas/. Pat pie ljoti dziljas plaanpraatiibas profesionaalas iemanjas saglabaajas visilgaak un laikam zinaamaa meeraa liidziigi ir piemaujoties, tomeer labaak ar to nepaarspiileet.
avatar
Publicēts: 07.12.06 16:57
 citēt
Piedāvājums joprojām ir aktuāls! :)


Datums: 15.dec
Vieta: Rundāles pils
Laiks: no 19:00 līdz 03:00

Fotogrāfs - reportieris. Fotografē viesus, tusiņus, izdarības, staigā pa zālēm.

Maksā: 10Ls/h

Transporta jautājums apspriežams.

Pasākums nopietns, tāpēc vajadzīgi fotogrāfi ar pieredzi.

Pieteikumus ar bilžu paraugiem no pasākumiem sūtīt uz maksims@fotoblog.lv
avatar
Publicēts: 07.12.06 18:52
 citēt
Piedāvājums joprojām ir aktuāls! :)


Datums: 15.dec
Vieta: Rundāles pils
Laiks: no 19:00 līdz 03:00

Fotogrāfs - reportieris. Fotografē viesus, tusiņus, izdarības, staigā pa zālēm.

Maksā: 10Ls/h

Transporta jautājums apspriežams.

Pasākums nopietns, tāpēc vajadzīgi fotogrāfi ar pieredzi.

Pieteikumus ar bilžu paraugiem no pasākumiem sūtīt uz maksims@fotoblog.lv


neesmu profesionaalis...esmu knaps amatieris...taados pasaakumos fotografeejis neesmu..buutu jauna pieredze...bet joprojaam labpraat piedaliitos tur kaut par maksu, lai guutu kaut nedaudz pieredzi!
Domaaju, ka paaraak slitas bildes man arii nesanaaktu...aparaats un labi objektiivi buutu pieejami :roll:
avatar
Publicēts: 08.12.06 06:36
 citēt
Teoretiski varetu tikt uz sho pasakumu, ja veel nepiecieshamas, ir ari mazjaudigas gaismas un ir ari transports no rigas ta ka ir brivas vietas vismaz uz vienu pusi!

Cik liels pasakums tas ir? Cik cilveku? Cik liela platibaa? Gala produkts, apstradatas bildes ieksh CD?
avatar
Publicēts: 08.12.06 07:19
 citēt
GR, atsuuti man savu tel. num., tev peizvaniis cilveeks, kas atbidees uz visiem taviem jautaajumiem.
avatar
Publicēts: 11.01.07 16:22
 citēt
Ha ha , pasakums sen pagajis BET par STANDARTA taxsi 10Ls:) Latvija jau kadus ~10 gadus ir speka TAME pilnigi oficiala ko akceptejusji Valsts , Gildes un Biedribas lielaka dalja profesioanalju kuras tiek raxstitas praktiski vsas tamejamas lietas utt ir 25Ls/h OFICIALI ar rekjinu utt. Vis parejie varianti ir KRESIE :):) Tie kuri megina prasait mazak ir AMATIERI vai tadi kas nemaksa nodokljus neatbild par rezultatu:)
avatar
Publicēts: 11.01.07 17:34
 citēt
Ha ha , pasakums sen pagajis BET par STANDARTA taxsi 10Ls:)

Akcepteet Valsts, Gildes un Biedribas lielaka dalja profesioanalju jau var wiskautko, bet var izraadiities, ka tas necik lielaa meeraa nerealizeejas dziivee.
Tie kuri megina prasit mazak ir AMATIERI vai tadi kas nemaksa nodokljus neatbild par rezultatu:)

Eto uzje najezd!, Tie kuri megina prasit mazak var buut arii ne tik lieliigi /ne tik labi apmaksaati/ vai pagaidaam veel toposhi profesionaalji. Atbildiiba par rezultatu nedaudz arii atkariibaa no atliidziibas, bet kur ta shii paliks, ja zoliidi sarunaats un taa. Ar nodokljiem gan tikai taadu sakariibu redzu, ka tos maksaa inaugureets un pash- vai citnodsarbinaats fotograafs, vinsh tad arii paraxta liigumu un liigumaa, ja 1-n tas nav pretrunaa ar LV likumdoshanu tad jau var paredzeet, ka vinjam sados pa purnu un atnjems kameru, ja bildes nebuus labas.
avatar
Publicēts: 11.01.07 18:09
 citēt

pretrunaa ar LV likumdoshanu tad jau var paredzeet, ka vinjam sados pa purnu un atnjems kameru, ja bildes nebuus labas.



domāju ta iekš LV paliktu stipri mazāk tā saukto "profesionāļu" :twisted:
avatar
Publicēts: 11.01.07 18:31
 citēt
[domāju ta iekš LV paliktu stipri mazāk tā saukto "profesionāļu" :twisted:

Tas buutu laaga, visaadi jau i redzeeti, arii taadi, kuri bildee zem pashizmaksas - vai nu hobijs taads vai straadaa pie kopeeshanas un putina savu kantor laukaa ar savu suuda bildiishu kopeeshanu.
Gadaas jau arii, ka pasuutitaajam taads domu gaajiens, ka nafig taadu diezgan leetu fotograafu njemt, droshi vien dranjkjiigs, njemsim daargaaku, droshi vien labaaks. Un tendence jau taada ir /gan ar norunu, ka ar "labaaks" saprotam taadu, kuru pasuutiitaajs atziist par labaaku esam un ka atceramies, ka tas, kas maksaa, pasuuta muzonu un veel to, ka ne vienmeer tiem, kas pasuuta muzonu, laba gaume/, tak sakariiba nav dzelzjaina.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):