forum.gif
piektdienas vakars:-))))
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / piektdienas vakars:-))))
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 06.02.09 19:56
 citēt
UN atkal atkal ir .... piektdienas vakarsss;-)))) Un es taa laiciigi un rami esmu maajaas;-))) Un JUUS ko?
avatar
Publicēts: 06.02.09 20:12
 citēt
Es tikko pabildēju pilsētu pa seniem laikiem... kājas krīt nost... un vispār oma tāda, ka karkādi iedzert vajag. Da bi kādu labu filmu noskatīties... Ve4er uzhe - a ja, zolotoj čelovek, vsjo o strane dumaju... zolotoje serdce u menja :D :D
avatar
Publicēts: 06.02.09 20:13
 citēt
nu normaljnij chelovek ;-)))
man laikam naakampietdien kritiis kaajas nost (kaut gan pec ieprieksheejas reizes nekrita) .... 3h autofotoorienteshanaas buus;-)
avatar
Publicēts: 06.02.09 20:20
 citēt
kkas lidzigs check-point sacensībām? Jāsakabina visi fotorallijisti... :) Da bi jāieliek laba fotobilža šeit!
avatar
Publicēts: 06.02.09 20:36
 citēt
es nez kas ir chek point ..... to organziee volvo klubs ..... pirms starta izdala karti ar karodzinjiem un bildeem ...... un aidaa;-)))) pirmajaa reizee, es stuurmane un man beibe pilots - dauuujaam teshio vietu ;-) dzheki sashuumeejas un jautaaja - vai shitaas naakamreiz akal piedaliisies?;_)))
avatar
Publicēts: 06.02.09 20:45
 citēt
man ir pica, aliņš un filma ar foršu mūziku... tagad lasu skaņuceliņu no filmas ;)
avatar
Publicēts: 06.02.09 20:56
 citēt
a es, a es....sabildēju stenda atklāšanu Balttour izstādē un rīt grasos atkal turp doties:) rudalapsa pieteicaas uz fotosesiju kreklinjos un bez:p;)))))))
avatar
Publicēts: 06.02.09 21:03
 citēt
a neko atvilkos velu no darba, jaiet izguleties:)
avatar
Publicēts: 06.02.09 21:13
 citēt
aste zvaigznei, es ar vareeshu to rudalapa bezkreklinja varinatu fotografeet!?;-))))

AITINAA, NU KO TAA PIEKTIDIENAS VAKARAA? GROZH JAATALIZH! sorry ... nepamaniju caps lock ....... brau chu!

briedis, nu tu juuties apmeram taa kaa es;-)))))
avatar
Publicēts: 06.02.09 21:32
 citēt
Dzeru šņabi un bišku strādāju. Iedzeršu, seksuāli paverdzināšu sievu un gulēt, rīt atkal jāstrādā- studijā liesim jaunu epoksīda fonu, kastings superbeibēm, uz remonts arī otrajā stāvā...tagad celtnieki tik lēti, ka domāju- vai neņemt kādu no viņiem, lai auklē sīkos! :D

Man dzīve un atpūta notiek nevis pa piektdienām, bet cikliski pa pusgadam. Pusgadu strādāju, pēc tam uz pusgadu prom- dzīvoju busā pie jūras. Tik pa brīvdienām safočēju kāzas, un atkal- prom! Ka tik vējš būtu!!!
avatar
Publicēts: 06.02.09 21:52
 citēt
portreti, tu gribi beernus celtniekus!?!?!!?;-p;-))))
avatar
Publicēts: 06.02.09 21:59
 citēt
Portreti:Man dzīve un atpūta notiek nevis pa piektdienām, bet cikliski pa pusgadam. Pusgadu strādāju, pēc tam uz pusgadu prom- dzīvoju busā pie jūras.


Ja tā ir patiesība, tad beidzot es noņemu cepuri Tavā priekšā. Mans mūža sapnis šitā dzīvot (tikai normāls treileris pagaidām nav pa kabatai...). ;)

briedis:man ir pica, aliņš un filma ar foršu mūziku... tagad lasu skaņuceliņu no filmas ;)


I got same shit. Tikai man picas vietā čipši. :face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 06.02.09 22:02
 citēt
nez - pusgads man buutu stipri par daudz laiskaas dziives ........ mans sapnis ir it kaa .... "nograbt" biezu veci, appreceties un tad laiskoties ..... tb, piemerm, fotografeet tikai sava pieka peec ....... gan jau ka aatri apniktu ;-))) (kji kji kji ) ;-))))
avatar
Publicēts: 06.02.09 22:36
 citēt
kad aprecēsies, tad būs zeķes jāmazgā, nevis laiska dzīve :D
avatar
Publicēts: 06.02.09 22:37 labots
 citēt
Lai kā negribās , bet jāpiekrīt Portreti... 1/2 gada strādā, 1/2 gada tērē :)
avatar
Publicēts: 06.02.09 22:38
 citēt
prieksh tam ir veljmashiinas sen jau kaa izdomaatas;-ppppp un es teicu "biezu"..... znach naaks zekju mazgaataaja 1x nedeeljaa;-p;-))))))
avatar
Publicēts: 06.02.09 23:44
 citēt
tikko atminos no šeptes, iedzeru tēju un rīt aka uz šepti
avatar
Publicēts: 07.02.09 00:07
 citēt
es iešu fočēt kārtējo pārtiju pēc maza brīža :)
avatar
Publicēts: 07.02.09 00:14
 citēt
paartiju vai klubu?
avatar
Publicēts: 07.02.09 00:16 labots
 citēt
klubs, ja precīzi,pārtija laikam nākamnedēļ
lielas atšķirības būtībā gan nav :)
avatar
Publicēts: 07.02.09 00:41
 citēt
njaaaa

varetu jau aiziet bet shovakar jau gana lietots
avatar
Publicēts: 07.02.09 01:23
 citēt
da vakars kaa vakars..
avatar
Publicēts: 07.02.09 02:30
 citēt
Portreti kā dievs! :face-angel:
avatar
Publicēts: 07.02.09 02:51
 citēt
Haiduks:kad aprecēsies, tad būs zeķes jāmazgā, nevis laiska dzīve :D


tjip, veljas automaati ir jau kaadu laicinju apgroziibaa, kip lietotaaji sak ka vieglaak, tjip nesuudzaas :D:D:D
avatar
Publicēts: 07.02.09 09:26
 citēt
Haiduks:kad aprecēsies, tad būs zeķes jāmazgā, nevis laiska dzīve :D


Vai tad "biezie" zeķes mazgā? Miskastē un jaunas kājā...:)))
avatar
Publicēts: 07.02.09 10:24 labots
 citēt
atnaaca Friidis un pielika punktu zekjeem ;-))))

Mjaaa, bet kad pierod pie eertiibaam, tad var gadiities peechaak gruuti. Manas meitas visapr nespeeja iedomaaites, ka eksistee dziive arii bez veljmashiinas un kad bija jaasak patstaaviigaa dziive, un vienas meitas draugam veljmashiina likaas mazaak svariiga par maajas buuvnieciibu, tad bija shoxxxxxxx :-)
avatar
Publicēts: 07.02.09 11:14
 citēt
Par eertiibaam:
Ir veel uz pasaules aprobezhotie cilveecinji, kas domaa, ka trauku mashiina ir mazaak svariiga par viskautko.
Pareekjiniet, cik laika no savas dziives juus pavadaat mazgaajot traukus?
Zeenus, kas neizprot trauku mashiinas vitaalo nepiecieshamiibu, atgainjaashu no savaam meitaam ar suudainu koku!!!:)
avatar
Publicēts: 07.02.09 11:18
 citēt
Droperidol, neee - puisis baigi labais, un ljoti labi saprotu, ka maajas buuvnieciibai aiziet uuuuuuuu ..... es vienkarshak atrisinaaju siatuaaciju - uzdaavinaaju veljmashiinu :-)
avatar
Publicēts: 07.02.09 11:20
 citēt
nu trauku mazgātājam ir savas priekšrocības - mazāk patērē ūdeni un glāzes izmazgā un nosusina labāk, nekā tas iespējams ar rokām... ;)
avatar
Publicēts: 07.02.09 11:20
 citēt
dansiga - pareizi jāsaka ''vienam meitas draugam'' vai ''vienam no meitas draugiem''
avatar
Publicēts: 07.02.09 11:23
 citēt
maris, neeee - vienas no meitaam bija domaats ;-) draugs meitai viens jau daudzaakus gadus;-) nesaucu par znotu/viiru, jo kaa jau tagad moderni - nav preceejushies;-)
avatar
Publicēts: 07.02.09 11:29
 citēt
dansiga, man to potenciaalo maajsaimniechu ir piecas - ja katrai daavinaashu pa veljas/trauku/ u.c. mashiinaam, ko tad eediishu???
Un par ko tad peedeejaa midelja nikoninjus pirkshu?:):):)
avatar
Publicēts: 07.02.09 11:30
 citēt
un palaidniex izklausas peec viena praatiiga znota:):):)
avatar
Publicēts: 07.02.09 11:31
 citēt
Droperidol, nu kadreiz no kaut kaa pasham jaatsakaas, lai kaadu iepriecinaatu ;-)))) Bet ja jau veselas piecas sarazhoji - nu tad arii raujies ;-p;-)))))
avatar
Publicēts: 07.02.09 11:35
 citēt
Vienmeer jau pastaav izveele - rauties pasham, vai darbus organizeet:)
Es labaak pie to znotu izveeles piestraadaashu:) Neba nu es pats izveeleeshos - kas ta mani klausiis - bet meiteneem taads snobisms jaaieaudzina, lai pashas veertiigos kadrus izveelas:)
avatar
Publicēts: 07.02.09 11:38
 citēt
dansiga - nuja es jau ar par katru meitu atsevišķi - meita taču arī ir tikai cilvēks - tā nemēdz būt, ka tas tips ar robiem sadzīves tehnikā ir vienīgais draugs
avatar
Publicēts: 07.02.09 11:43
 citēt
Maris, neviens nevar buut ideaals ..... citam buus citas utis;-)

Droperidol, taa mekleejot , var palikt beshaa;-))))))
avatar
Publicēts: 07.02.09 11:45
 citēt
palaidniex:nu trauku mazgātājam ir savas priekšrocības - mazāk patērē ūdeni un glāzes izmazgā un nosusina labāk, nekā tas iespējams ar rokām... ;)


Vispār kā kura. Mašīna paliek mašīna, visu pēc viena principa, nepievērš atsevišķām glāzēm īpašu nozīmi. Bet ja kādai kaut kas piekaltis, ka vajag vairāk paberzt, tad tā arī paliek, un ieliec plauktā starp tīrajām, nepamz neapskatot. Tad vēl ar nepareizām tabletām visādi pigori gadās, ka visi trauki paliek balti. :) Man bija trauku mazgājamā mašīna. Vairs nav. Un nevajag. Lieku vietu aizņem, lieku elektrību un tabletes iztērē. Nesniedz vēlamo kvalitāti trauku tīrībā. Katru dienu jau baigie pārtiji netiek taisīti, lai būtu pus dienu jāmazgā trauki. Paēd, nomazgā, un viss ir o.k. ;)
avatar
Publicēts: 07.02.09 11:48
 citēt
ja nmav gjimene - tad nevajaga, bet ja ir viirs/beerni ..... i bez paartija pa dienu salasaas chupa ar traukiem!
avatar
Publicēts: 07.02.09 11:48
 citēt
Droperidol:Vienmeer jau pastaav izveele - rauties pasham, vai darbus organizeet:)
Es labaak pie to znotu izveeles piestraadaashu:) Neba nu es pats izveeleeshos - kas ta mani klausiis - bet meiteneem taads snobisms jaaieaudzina, lai pashas veertiigos kadrus izveelas:)


Būtu noderīgi, lai arī viņas pašas kāds gribētu izvēties. Citādi dzīvos viena trīsistabu dzīvoklī ar minčiem, kuru pieskatīšanai pieteiksies negatIvs un Maris. :) Snobisms nav pati cēlākā īpašība, kuru vajadzētu ieaudzināt meitās! ;)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):