forum.gif
Ideja alternatīvam fotOkonkursam
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Ideja alternatīvam fotOkonkursam
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. ...
  11. 12
  12. >
IerakstsAutors
Publicēts: 13.02.09 09:18 labots
 citēt
Es kādu brīdi domāju, vai šo tematu likt pie "burziņš" (spams) vai pie "ieteikumiem", tāpēc pārlasīju DAUDZUS vecus un jaunus "ieteikumu" sadaļas tematus, un konstatēju, ka "ieteikumi" tomēr ir īstā sadaļa. :)

NEKĀDA SPAMA!

Labi, tātad gribētos uztaisīt interesantu fotOkonkursu, kura administrēšanā ceru arī uz bloga ADMIŅU atbalstu. Ideja ir tāda:

1. Viens no blogeriem aiziet uz tirgu (vai jebkuru citu krāmus tirgojošu iestādījumu), iepērk VIENREIZĒJAS lietošanas fotokameru ar 36 kadru filmu (vēlamais iso 400 vai 800). Tas nemaksā daudz, kādu piečuku var būt.
2. Te forumā piesakās cilvēki (nevis boti vai spameri), kas grib piedalīties, uz PM vai kādu konkrētu e-pastu nosūta savu e-pasta adresi un telefona numuru. Kad savākts pieteikušos cilvēku pienācīgais skaits (no 20 līdz 30), tad sākas spēle (konkurss).
3. Katram konkursa dalībniekam no vienreizējā fočuka tiek piešķirts VIENS kadrs un VIENA diena. Pirmais, pie kā ir kamera, velta visu dienu apcerei, ko un kā viņš gribētu nobildēt, dienas gaitā NOBILDĒ savu UNIKĀLO kadru un gaida nākošo dienu, lai fotoaparātu nodotu tālāk.
4. Nākošā dienā nākošais konkursa dalībnieks tiek pie kameras un dara to pašu. utt utjp. Dalībniekiem visiem ir zināmi pārējo tel.nr., attiecīgi paši sazvanās, sarunā, kur un cikos satikties, lai kameru nodotu tālāk.
5. Kad visi dalībnieki IR izbildējuši pa kadram, pēdējais bildētājs attīsta filmiņu un ieskenē negatīvus, pārvēršot tos jpg formātā (to var izdarīt faktiski jebkurā fotosalonā), nosūta jpg failus atbildīgajam adminim, kurš bildes saliek vienā lapā (līzdīgi kā mr. un mrs. fotoblog 2008), un linku uz šo lapu kaut kur fotobloga pirmajā lapā. Tad apmēram mēnesi VISI bloga lietotāji var balsot par bildēm, respektīvi, savu balsi atdot VIENAI no VISĀM bildēm. Zem bildēm NAV nekādu niku, nekādu vārdu. Par autorību zin tikai fotogrāfi - katrs zin, kurš ir viņa kadrs (problēma varētu būt vienīgi atpazīt pilnīgi baltus un pilnīgi melnus kadrus, ja tādi būs). Nedēļu vai mēnesi, tas vēl jāizdomā - notiek balsošana. Par cik tas viss ir super anonīmi, autors var balsot arī par savu bildi. :D
6. Kad balsošana beigusies, tiek paziņots, kura bilde uzvarējusi, un TIKAI TAD autors piesakās un tiek atklāts arī pārējiem. :)
7. Notiek apbalvošana (piemēram, uzvarētājam blogs piešķir 10 FL vai pofig ko, balvas šai gadījumā īpašu lomu nespēlē, galvenais ir fans). :)

Jautājums: Vai kāds atbalsta šādu pasākumu un gribētu tajā piedalīties?
Jautājums2: Vai admiņi atbalsta šādu fīču un ir ar mieru izdarīt to, kas tiek prasīts no viņiem šī pasākuma realizācijā?

Vēlreiz atgādinu: NEKĀDA SPAMA (pie šīs tēmas), jo šī sadaļa saucas "Ieteikumi", nevis "Burziņš"!!!!

Pieteikušies 19 piedalīties gribētāji:

1. alvils
2. Lunis
3. Annirs
4. Eliza_lace
5. Lutums
6. KEPKE
7. ungus
8. lkz
9. ironia
10. briedis
11. Maris
12. blackcode
13. Fabricius
14. zo
15. Billy
16. versatile
17. Shadow
18. PaganPoet
19. Spirit

Vairāk pieteikties NEVAR!
avatar
Publicēts: 13.02.09 09:21
 citēt
Alvil, tas ir plaģiāts (varbūt netīšs) no ER Foto- precīzi tāds variants tika pirms gadiem realizēts ER Foto. Bet pati ideja laba.
avatar
Publicēts: 13.02.09 09:24 labots
 citēt
Friidis:Alvil, tas ir plaģiāts (varbūt netīšs) no ER Foto- precīzi tāds variants tika pirms gadiem realizēts ER Foto. Bet pati ideja laba.


Es nepretendēju uz autortiesībām šim pasākumam. Es pats to neizdomāju. Un arī nezināju, ka saknes tam aug no ER foto. Bet patiesībā jau vienalga, no kuras puses atpūsta ideja. Es vienkārši šo ideju gaisā noķēru un transformēju piedāvājumā.

Friidi, esi gatavs piedalīties? :)
avatar
Publicēts: 13.02.09 09:28
 citēt
Alvil- par ideju es jau neko- tikai informācijai.
Par piedalīšanos- esmu izgājis no sajūsmas pilnā viskautkā bildēšanas vecuma...:)
Tas nu tā, bet aktuālāks ir relatīvais attālinājums no metropoles un darba grafiks- gan laika trūkuma, gan noguruma ziņā..
avatar
Publicēts: 13.02.09 09:30
 citēt
Friidis, skaidrs. Tad ar Tevi nerēķinamies.

Ko saka pārējie? :)
avatar
Publicēts: 13.02.09 09:36
 citēt
alvils:Friidis, skaidrs. Tad ar Tevi nerēķinamies.

Ko saka pārējie? :)


Pārējie raustās no reālas konfrontācijas...:)))
avatar
Publicēts: 13.02.09 09:41
 citēt
Man liekas šito vajadzētu pārcelt uz kādu aprīli, kad ilgāk gaišs ārā, jo tagat jau beidzot darbu ir tāds pustumšs un ārā ar tādu aparātu neko nenobildēsi.
avatar
Publicēts: 13.02.09 09:41
 citēt
es in
avatar
Publicēts: 13.02.09 09:54
 citēt
es piedalos.
avatar
Publicēts: 13.02.09 10:02 labots
 citēt
marle:Man liekas šito vajadzētu pārcelt uz kādu aprīli, kad ilgāk gaišs ārā, jo tagat jau beidzot darbu ir tāds pustumšs un ārā ar tādu aparātu neko nenobildēsi.


nu, kamēr viss tiks saorganizēts, kamēr visi tiks apzināti utt, mož arī pienāks aprīlis. bet, ja sanāks ātrāk, aprīlī jau var taisīt otro tūri, maijā trešo utt. :)

tātad pirmie 5 piedalīties gribētāji JAU ir:
1. alvils
2. versatile
3. Annirs
4. Lunis
5. Eliiza

Interesanti, vai, lai izgrieztu (vai mēģinātu izgriezt) pogas Anniram, pieteiksies arī Alloxa?! :)
avatar
Publicēts: 13.02.09 10:05
 citēt
Es ar es ar
avatar
Publicēts: 13.02.09 10:24
 citēt
alvils
Interesanti, vai, lai izgrieztu (vai mēģinātu izgriezt) pogas Anniram, pieteiksies arī Alloxa?! :)


Alloxa jau, manuprāt, cīši digitāli- fotošopisks un reti kašķīgs autors...:)
avatar
Publicēts: 13.02.09 11:28
 citēt
piedaavaaju drusku advanceetu risinaajumu - LJUBITELJ - 6x6 filma un fensii izskataas, ka luur iekshaa pa augshu... un pietiktu ar 12 autoriem! (oi, neatceros cik sanaaca 6x6 kadru filminjaa - palabojiet!)
avatar
Publicēts: 13.02.09 11:34
 citēt
Annir, 12, 12 :)

Nu labs variants par to vienreiz lietojamo, tikai varbūt, labāk tjipa fotokrosu, tikai katram dalībniekam pa tādai kamerai, un tad visi sanes, attīsta, saskenē, iesniedz labāko un tad vērtē...
avatar
Publicēts: 13.02.09 11:48
 citēt
Annirs, briedis, nesarežģīsim pasākumu! Kurš dalīsies ar savu ĻUBITJEĻU? A visiem ta tāds nav! Labāk tā, ka VISI droši var piedalīties, AGFAs vienreizējais ziepju trauks un aiziet! Pat nevajag nekādas priekšzināšanas foto, nedz jāzin, kas ellē ir fragma vai ekspozīcijas laiki, nedz to, ka filimiņai, kas aparātā ISO ir 800. :face-glasses:
avatar
Publicēts: 13.02.09 11:57
 citēt
labi, paliekam pie alvila idejas. pieraksti arii eliizu
avatar
Publicēts: 13.02.09 11:57
 citēt
alvils:Annirs, briedis, nesarežģīsim pasākumu! Kurš dalīsies ar savu ĻUBITJEĻU? A visiem ta tāds nav! Labāk tā, ka VISI droši var piedalīties, AGFAs vienreizējais ziepju trauks un aiziet! Pat nevajag nekādas priekšzināšanas foto, nedz jāzin, kas ellē ir fragma vai ekspozīcijas laiki, nedz to, ka filimiņai, kas aparātā ISO ir 800. :face-glasses:


Nu es jau nesarežģīju, tikai piedāvāju variantu, ka katram ir savs agfas ziepis, nevis uz visiem viens :) Un tad aidā fotokross!
avatar
Publicēts: 13.02.09 12:12
 citēt
Annirs:labi, paliekam pie alvila idejas. pieraksti arii eliizu


o.k. ;)
avatar
Publicēts: 13.02.09 12:13
 citēt
briedis:piedāvāju variantu, ka katram ir savs agfas ziepis, nevis uz visiem viens :) Un tad aidā fotokross!


Man šķiet ļoti būtisks faktors, ka katram ir tikai un tieši VIENS kadrs. :) Netīšām nospiedi pogu, pats vainīgs, Tavs kadrs iztērēts, dod nākošajam! :):face-monkey:
avatar
Publicēts: 13.02.09 12:27
 citēt
alvils:
briedis:piedāvāju variantu, ka katram ir savs agfas ziepis, nevis uz visiem viens :) Un tad aidā fotokross!


Man šķiet ļoti būtisks faktors, ka katram ir tikai un tieši VIENS kadrs. :) Netīšām nospiedi pogu, pats vainīgs, Tavs kadrs iztērēts, dod nākošajam! :):face-monkey:
par vienu kadru - piekriitu
avatar
Publicēts: 13.02.09 12:44 labots
 citēt
Es ar piesakos.

Interesanti būtu redzēt bildes, bet šopa un apstrādes pa tiešo no kameras. Vienīgi var sanākt neliels ieberziens, ja laiks kādam trāpās sliktāks, tad tik klusā daba :D

Bez objektīviem, statīviem, viss kā vecajos vikingu laikos :)
avatar
Publicēts: 13.02.09 12:48
 citēt
Potenciālo dalībnieku sarakstu ielieku pirmajā postā.
avatar
Publicēts: 13.02.09 12:59
 citēt
Labi, ja man sanāktu ar laikiem tad ar labprāt piedalītos :)

Mani pa pusei lūdz ieskaitīt :D
avatar
Publicēts: 13.02.09 13:09 labots
 citēt
ha. mljin. es piesakos, a man kaads atsuutiis? es postage apmaksaas :p
tas gan vareetu ievilkt pasaakumu, bet tad aii sasar var mozj iesaistiit un taa.. :)
tikai tad mums buut jaanosuuta kamera pirmajiem, vaij pat leetaak buutu
mums te nopirkt kameru un saakt afisju no shjitaa gala, jo ja kaut kas
sapostojas greizi ar to poste office, tad pazuud visi darbi, bet ja te kaadi divi
tik noknipseeti un izsuutiiti, tad jau naf liela beeda, plus leetaak ir uz vien galu suutiit ;)
avatar
Publicēts: 13.02.09 13:28
 citēt
sūtīšana - pārāk nedrošs pasākums. bet, ja jūs sarunājat kādu, kas brauc no LV uz turieni, tad viņš var aizvest, tikai tad vajag, lai pēc tam, kad jūs katrs pa dienai esat izbildējuši, ir vēl kāds (vai tas pats), kas atved atkal atpakaļ uz LV. :) būtu interesanti, ja šo bilžu klāstā būtu arī ārzemes. :)) vienīgi balsotāji varētu uzreiz atkost, kuras bildes ir lkz un/vai sasara. lai gan no otras puses, pa vienu dienu jebkurš no LV arī var aizlidot da jebkur eiropā un vakarā jau būt atpakaļ, kameru nodot nākošajam. :face-glasses:

tad lkz, man Tevi ar sasaru rakstīt sarakstā? Jūs noorganizēsiet kameras transportēšanu turp un atpakaļ? :)
avatar
Publicēts: 13.02.09 13:46 labots
 citēt
es runaju nevis par kameras transporteeshanu turp un atpakalj, es runaaju par kameras iegaadi shajaa galaa, pirmo bilzju uznjemshanu shajaa galaa un izsuutiishanu uz Lv! var nosuutiit da kaut vai ar DHL, aatri un bez lieka chakara! ar pastu esmu suutiijis vecaakiem ziepiiti kaa daavanu - apdroshinaashana, 2nedeeljas un viss shotokos! bet ja tas konkurss saaksies matraa, tad to var realizeet, savaadaak es riit lido uz Lv(tip da meenesha beigaam savus laukus pabildeet un taa, jo uz bloga jubileju laikam netikt, jo samai beigaas nekas veel nav sabiidiic :( ) un tad jau var sadomaat dajebkad. kaoch, ja konkurss saakaas shomeenes, tad met mani iekshaa sarakstaa, buushu Lv, sabiidiisimies. Ja konkurss saakas naakammeenes vai arii ja konkurs notiks otreiz, tad var meegjinaat manis piedaavaato variantu. a ar sasar jau sarunaas.. es taa domaat :)
avatar
Publicēts: 13.02.09 13:58 labots
 citēt
lkz:es runaju nevis par kameras transporteeshanu turp un atpakalj, es runaaju par kameras iegaadi shajaa galaa, pirmo bilzju uznjemshanu shajaa galaa un izsuutiishanu uz Lv!


ā! super ideja! der! :) bet šai versijā var arī izvairīties no jebkādas pasta izmantošanas. vienkārši nopērciet tur kameru (bet ar tādu pašu ISO, kā mums te LV), katrs pa kadram, attīstiet, ieskenējiet un atsūtiet pa taisno admiņiem (vai arī caur mani, lai viņiem nav atsevišķi jāčakarējas) ievietošanai balsošanas lapā. tas der! rakstu jūs abus sarakstā. mož vēl kāds tur jūsu pusē, kas grib ņemt dalību?!
avatar
Publicēts: 13.02.09 14:03
 citēt
alvil - tas ir out of control, nu nofochees, sapratiis ka nav labi un fochees pa jaunu... tie iiri un anglji ir viltiigi, maitas! purni rudi ne pa knapo - re kaa lkz to sleepj... :face-devil-grin::face-devil-grin::face-devil-grin:
lai uznjem cik ir kadri un tad ar dhl suuta paareejiem
avatar
Publicēts: 13.02.09 14:05
 citēt
alvils:
lkz:es runaju nevis par kameras transporteeshanu turp un atpakalj, es runaaju par kameras iegaadi shajaa galaa, pirmo bilzju uznjemshanu shajaa galaa un izsuutiishanu uz Lv!


ā! super ideja! der! :) bet šai versijā var arī izvairīties no jebkādas pasta izmantošanas. vienkārši nopērciet tur kameru (bet ar tādu pašu ISO, kā mums te LV), katrs pa kadram, attīstiet, ieskenējiet un atsūtiet pa taisno admiņiem (vai arī caur mani, lai viņiem nav atsevišķi jāčakarējas) ievietošanai balsošanas lapā. tas der! rakstu jūs abus sarakstā. mož vēl kāds tur jūsu pusē, kas grib ņemt dalību?!



cik sapratu konkursa burviiba sleepaas tajaa, ka tiek uznjemts ar vienu kameru, viens vieniigs kadrs, viens vieniigs knipsis un galaa ir cik kadru tik autoru, ar to, ka mees te sabildees un sasuutiis, manupraat, tas jaukums pazuud :) nav jau gruut nosuutiit! DHL vispaar piegaada 3-4 diens :face-angel:
avatar
Publicēts: 13.02.09 14:07
 citēt
Annirs:alvil tie iiri un anglji ir viltiigi, maitas! purni rudi ne pa knapo


vot vott :face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 13.02.09 14:14
 citēt
Ā, nu labi.

Man nav iebildumu, ka jūs (lkz + sasar) nopērkat kameru, izbildējat PIRMOS kadrus, atsūtat kameru pa pastu, un mēs turpinam bildēt ar to pašu kameru līdz visi izbildējuši. Tad būs VIENA kamera, vienādi nosacījumi VISIEM. :)
avatar
Publicēts: 13.02.09 14:21
 citēt
nu ja! tikai jaavienojaas ar to saakumu konkursam. saku, ja saakas martaa, ideja iistenojaas, ja februaarii, tad es vnk pievienojos kaadaa dienaa Latvijaa kaut ko nobildeet :)
avatar
Publicēts: 13.02.09 14:27
 citēt
Es domāju, ka var JAU taisīt. Viss, kas vajadzīgs, lai sāktu taisīt dalībnieku oficiālo (nepublisko) sarakstu un pieteiktu STARTU, ir admiņu akcepts un izteikums par apņēmību noorganizēt balsošanu. :)

p.s. bet piedalīties gribētāji, turpiniet pieteikties! pēc tam pēc tiem nikiem, kas būs sarakstā, PM rakstīšu.
avatar
Publicēts: 13.02.09 14:36
 citēt
sasar vel nmet tik droshi, neesmu veel ar vinju runaajis,nedz vinjsh zin kas vispaar par teemu, domaaju, ka shams nav veel redzeejis, es jau tik taa iemineejos. ja jau praktiski konkurss cepjams, tad arii, kaa jau teicu, pats buushu Latvijaa, tad uz sho konkurs taa idej ar suutiishanu var arii nebuut, savaadaak jau manjo riit jau ljotene neatliek laika iebildeet te
avatar
Publicēts: 13.02.09 14:46
 citēt
laba ideja fotokrosam
avatar
Publicēts: 13.02.09 15:21
 citēt
Es ar filmu i bildet nemaku, bet var jau pameginat
avatar
Publicēts: 13.02.09 15:33
 citēt
Shadow:laba ideja fotokrosam


Ar to drīkst saprast, ka fotOblog admiņu atbalsts tiks sniegts? :)

lkz:ja jau praktiski konkurss cepjams, tad arii, kaa jau teicu, pats buushu Latvijaa, tad uz sho konkurs taa idej ar suutiishanu var arii nebuut, savaadaak jau manjo riit jau ljotene neatliek laika iebildeet te


nu tad varēsi LV, tāpat kā parējie, bildēt. bet tad vienīgi no saraksta laikam sasars izkrītīs...
avatar
Publicēts: 13.02.09 15:33
 citēt
Piedalos!
avatar
Publicēts: 13.02.09 15:35
 citēt
Es ar :D
avatar
Publicēts: 13.02.09 15:41 labots
 citēt
sasar:Es ar filmu i bildet nemaku, bet var jau pameginat


the same story with me :D
bet nu tas kompetishans izklausaas pavisam interesants :)

alvils:
nu tad varēsi LV, tāpat kā parējie, bildēt. bet tad vienīgi no saraksta laikam sasars izkrītīs...


es var shamaa vietaa :D
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. ...
  11. 12
  12. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):