forum.gif
Ideja alternatīvam fotOkonkursam
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Ideja alternatīvam fotOkonkursam
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. 7
  8. 8
  9. 9
  10. 10
  11. 11
  12. 12
  13. >
IerakstsAutors
Publicēts: 13.03.09 12:57 labots
 citēt
Pēc idejas jau bildēm bija jābūt anonīmām, kā jau sākumā teici, izpļāpāsies pirms tās bildes ievietos..
Tā kā zo te visi izslavē, nebūtu nemaz tik slikti uzlikt diskābeli :D :D :D
avatar
Publicēts: 13.03.09 12:58
 citēt
kāds sakars?
avatar
Publicēts: 13.03.09 13:03
 citēt
5. Kad visi dalībnieki IR izbildējuši pa kadram, pēdējais bildētājs attīsta filmiņu un ieskenē negatīvus, pārvēršot tos jpg formātā (to var izdarīt faktiski jebkurā fotosalonā), nosūta jpg failus atbildīgajam adminim, kurš bildes saliek vienā lapā (līzdīgi kā mr. un mrs. fotoblog 2008), un linku uz šo lapu kaut kur fotobloga pirmajā lapā. Tad apmēram mēnesi VISI bloga lietotāji var balsot par bildēm, respektīvi, savu balsi atdot VIENAI no VISĀM bildēm. Zem bildēm NAV nekādu niku, nekādu vārdu. Par autorību zin tikai fotogrāfi - katrs zin, kurš ir viņa kadrs (problēma varētu būt vienīgi atpazīt pilnīgi baltus un pilnīgi melnus kadrus, ja tādi būs). Nedēļu vai mēnesi, tas vēl jāizdomā - notiek balsošana. Par cik tas viss ir super anonīmi, autors var balsot arī par savu bildi. :D

:face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 13.03.09 13:03
 citēt
galvenais, ka divas bildes aizklaaj info laiks..dimensions 800X.. :D
atnaaks kaads autors un uzmetiis luupu :D
avatar
Publicēts: 13.03.09 13:04
 citēt
KEPKE:
5. Kad visi dalībnieki IR izbildējuši pa kadram, pēdējais bildētājs attīsta filmiņu un ieskenē negatīvus, pārvēršot tos jpg formātā (to var izdarīt faktiski jebkurā fotosalonā), nosūta jpg failus atbildīgajam adminim, kurš bildes saliek vienā lapā (līzdīgi kā mr. un mrs. fotoblog 2008), un linku uz šo lapu kaut kur fotobloga pirmajā lapā. Tad apmēram mēnesi VISI bloga lietotāji var balsot par bildēm, respektīvi, savu balsi atdot VIENAI no VISĀM bildēm. Zem bildēm NAV nekādu niku, nekādu vārdu. Par autorību zin tikai fotogrāfi - katrs zin, kurš ir viņa kadrs (problēma varētu būt vienīgi atpazīt pilnīgi baltus un pilnīgi melnus kadrus, ja tādi būs). Nedēļu vai mēnesi, tas vēl jāizdomā - notiek balsošana. Par cik tas viss ir super anonīmi, autors var balsot arī par savu bildi. :D

:face-devil-grin:


nuu bet man jau tikai liekas ka es nojaushu to bilžu autorus. neviens to nav apstiprinaajis.
avatar
Publicēts: 13.03.09 13:06
 citēt
lkz:galvenais, ka divas bildes aizklaaj info laiks..dimensions 800X.. :D


sorry, printskrīnojot nepamanīju. bet slinkums PĀRprintskrīnot... kad izliks balsošanai, nebūs priekšā nekādi aplūkošanas šķēršļi. :face-angel:
avatar
Publicēts: 13.03.09 13:08
 citēt
zo:nuu bet man jau tikai liekas ka es nojaushu to bilžu autorus. neviens to nav apstiprinaajis.


nu, es 100% zinu divus (alvils un Lunis) autorus. bet tikai tāpēc, ka sagadīšanās pēc redzēju, kā viņi konkrētos kadrus uzbildē. nevienam neatklāšu, kuru bilžu autori šamie ir! ;)
avatar
Publicēts: 13.03.09 13:10
 citēt
es ar 100% zinu divus un ne par vienu no tiem nebalsosju :D :D
avatar
Publicēts: 13.03.09 14:32
 citēt
Toties atklājās, kurš kadrs ir lieks (tātad dzēšams un konkursā nepiedalās). Tas ir 09420020.JPG. Autora īstais konkursa kadrs ir cits, šitas esot bijis kā zibspuldzes tests. Ja visi testētu, vairāk par 13 dalībniekiem nevarētu piedalīties. Bet nu labi, šoreiz piedosim, jo šāds testētājs ir bijis tikai viens (labi, ka tā). ;)
avatar
Publicēts: 13.03.09 14:49
 citēt
jaa skatumekleetaajs vienu no man zinaamaam bildeem zaagjee, bet vienalga prieks, ka krutaa sisteema ir nostraadaajusi :)

mauciiba, ka nevar redzeet lielas
avatar
Publicēts: 13.03.09 14:52
 citēt
stulbi, ka tas 20tais kadrs nebuus konkursaa - kopaa ar 7to tie ir mani feivoriiti
avatar
Publicēts: 13.03.09 15:17
 citēt
hmm, izrādās ka ielien bildē mazāk nekā skatu meklētājā :D
avatar
Publicēts: 13.03.09 15:51
 citēt
alvil -> send to mail :face-glasses:
avatar
Publicēts: 13.03.09 15:56
 citēt
Stereo:3šā izskatās intresanta - pārējas užas v kvadratje :D
tas ir tapec ka nav pliku meiču>?
avatar
Publicēts: 13.03.09 19:17
 citēt
KEPKE:alvil -> send to mail :face-glasses:


Nu, it kā tā izdarīju. Saņēmi?
avatar
Publicēts: 13.03.09 22:34
 citēt
Jā, saņēmu, paldies!

Bet manā skatījumā beigu daļa ir izgāzusies, dēļ administrācijas aizņemtības :( Nebūs vairs tā fīlinga un smieklu jūra par neizdevušajām bildēm pēc nedēļas vai pēcāk, kad nu viņas izliks balsošanai.
avatar
Publicēts: 13.03.09 22:39
 citēt
ironia: tas ir tapec ka nav pliku meiču>?


es tak teicu, ka vajag pa pliko :)
avatar
Publicēts: 13.03.09 22:41
 citēt
kepke, kāpēc tik pesimistiski?! viss, kas vajadzīgs, uzaudzēt vairāk pacietības. dzīvnieki, tuvojoties ziemai, ne tikai saražo kārtīgu tauku slāni, bet pat nomaina VISAS spalvas! vot tā ir apņēmība! a mēs te nevaram pat pāris dienas pagaidīt, kamēr bildes ieliek blogā?! varam taču! :) un visi, kas grib bildes redzēt, faktiski tās arī var ieraudzīt (un jau ir ieraudzījuši). Pāris dienas var uz tām paskatīties, pārdomāt, kura ir labākā, kura nav nekā vērta. Nebūs pēc tam jāveic pārsteidzīgs balsojums, bet tāds nobriedis, pārliecināts! :)
avatar
Publicēts: 13.03.09 22:46 labots
 citēt
Es ar rezultatu esmu apmierinats , akurat ka biju iecerejis:):) Divi favoritkadri man jau ar ir uzreiz no MAZA skatijuma samanami :):)
avatar
Publicēts: 13.03.09 22:49 labots
 citēt
njaa Luņa kadram nav ne vainas
avatar
Publicēts: 13.03.09 22:50
 citēt
lkz:
ironia: tas ir tapec ka nav pliku meiču>?


es tak teicu, ka vajag pa pliko :)


Tu tač zini,ka man visu vajag otraadi :D
avatar
Publicēts: 13.03.09 22:53 labots
 citēt
lkz:
ironia: tas ir tapec ka nav pliku meiču>?

es tak teicu, ka vajag pa pliko :)

bez plikumiem tā lieta neiet, heh :face-angel:
alvils:kepke, kāpēc tik pesimistiski?!

ārsts aizliedza dzert, vismaz vakar šuves noņēma :face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 13.03.09 22:57 labots
 citēt
WTF - vai nu man acis gļukojās, vai es tur starp tām bildiņām redzu gliemežvīru Dreijeru? :face-surprise:
avatar
Publicēts: 13.03.09 23:12
 citēt
ironia:
lkz:

es tak teicu, ka vajag pa pliko :)


Tu tač zini,ka man visu vajag otraadi :D


arii pa pliko var otraadi! doah :face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 14.03.09 01:04
 citēt
lkz:arii pa pliko var otraadi! doah :face-devil-grin:

Var jau ka viens normāli un otrs otrādi :face-glasses:
avatar
Publicēts: 14.03.09 01:55
 citēt
KEPKE:
lkz:arii pa pliko var otraadi! doah :face-devil-grin:

Var jau ka viens normāli un otrs otrādi :face-glasses:

apsolos, ka apsveersim sho burviigo ideju, :D
autoru neaizmirsiisim, :D pierakstiisim
avatar
Publicēts: 15.03.09 18:01
 citēt
lkz:
KEPKE: Var jau ka viens normāli un otrs otrādi :face-glasses:

apsolos, ka apsveersim sho burviigo ideju, :D
autoru neaizmirsiisim, :D pierakstiisim


neko nesapratu :D
avatar
Publicēts: 16.03.09 09:03
 citēt
alvils:
lkz:]
apsolos, ka apsveersim sho burviigo ideju, :D
autoru neaizmirsiisim, :D pierakstiisim


neko nesapratu :D

Nu viens kadrē no vienas puses un otrs kadrē no otras, kas tur ko nesaprast, kā ekstra - trešais kadrē to, kā tie divi kadrējas savā starpā :D
avatar
Publicēts: 16.03.09 09:04
 citēt
un pēc tam taisa 3 dē attēlu? :)
avatar
Publicēts: 16.03.09 09:08
 citēt
Nē! Pēc tam baltie kadri :face-devil-grin:

Atgriežoties pie pamata tēmas, tad konkursa (alternatīvā nevis 3D) bildes ievietos otrdien vai trešdien jeb tas arī uz jautājuma?
avatar
Publicēts: 16.03.09 10:47
 citēt
nav jau, kur skriet, ja balsojumu nosleegsim ap Maartinjiem, tad buus okeij! :D :D
avatar
Publicēts: 16.03.09 11:48
 citēt
Nu jā, bet feikos profilus un ip adreses jau arī īpaši ātri sadabūt jaunus nevar :D :D :D
avatar
Publicēts: 17.03.09 15:09
 citēt
KEPKE:Nu jā, bet feikos profilus un ip adreses jau arī īpaši ātri sadabūt jaunus nevar :D :D :D
nezin nezin, manaa forumaa ir viena garigi slima damite, kura ik reizi kad ielogojas ir zem citas adreses, dara to loti prasmigi.
avatar
Publicēts: 17.03.09 15:27
 citēt
Ja lietot kādu no tiem DHCP tīkliem, tad ip adrese var mainīties kaut katru stundu, neatkarīgi no lietotāja.

Konkurss tāds noklusis, gan jau nevar saraust krīzes laikā 10FL kā balvas fondu :D
avatar
Publicēts: 17.03.09 15:55
 citēt
Eu, nu a kad būs kāda vērtēšana vai kas taml.? :)
avatar
Publicēts: 19.03.09 08:59
 citēt
Es bet nu jau ceturtdiena... Bet nekas vēl nenotiek... Ko tā?
avatar
Publicēts: 19.03.09 11:13
 citēt
Laba ideja bija, bet notiek viss kaa parasti...:)
Redzu 2 iespeejas - vai nu netiek pildiitas vienoshanaas, vai nu (un tam es ticu vairaak) vienoshanaas nav bijusi liidz galam skaidra.
Plaanojot liidziigus pasaakumus tomeer vajadzeetu ar administraaciju saskanjot visas lietas, ja no vinjiem tiek gaidiitas kaadas darbiibas. Savaadaak teicamas idejas tiek nerealizeetas un grauj veelmi veel kaut ko organizeet:)
avatar
Publicēts: 19.03.09 11:56
 citēt
Administraacijas sveetiiba tika dota, liidz ar to, nevis uznjemot,
bet noveljot visu atbildiibu no sevis. lai jau tie fotograafi peraas.. :D
man pat visa interese jau ir pazudisi. tajaa briidii, kad bija vislielaakaa
interse administraacija noignoreeja..
avatar
Publicēts: 19.03.09 12:42
 citēt
Va ta grūti samest kautkādā Fliksa un lai tauta peras apakasja. Nakmeriez vaig vienkarsj samesties panemt Flickra PRO un cept tur vissu . Ja lot vaig es varu pamest zem kada no saviem projektiem atseviskju Spamojami / Balosjamu sadalju BEZ VARDA tad ari vares redzet REZULTATU.
avatar
Publicēts: 19.03.09 13:49
 citēt
a to nevar tagad izdariit? neizskataas, ka administraacijai
buutu veel kaada interese sho te teemu cept augshaa (?)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. 7
  8. 8
  9. 9
  10. 10
  11. 11
  12. 12
  13. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):