forum.gif
Ideja alternatīvam fotOkonkursam
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Ideja alternatīvam fotOkonkursam
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. ...
  11. 12
  12. >
IerakstsAutors
Publicēts: 13.02.09 15:49
 citēt
Jaa, taisiet vien to konkursu LV, bus mazak problemu, a es kaut ka jau pardzivoshu :)
avatar
Publicēts: 13.02.09 16:30
 citēt
es vispar ari par ideju par ljubitelju vai kaut vai holgu - no ebaja (ljubiteljs gan jau ka ss vai Rigas Lettgallijaa) nak nedargi, esmu ar mieru mesties.
avatar
Publicēts: 13.02.09 16:39
 citēt
Īstenība "konkurss" ļoti laikietilpīgs, ja viss notiek, kā jānotiek - viens foto'grāfs/kadrs dienā, tad pie 30 fočētājiem, tas ir mēnesis..
..zinot, ka viss tik raiti nebūs, pasākums varētu ieilgt uz diviem, trim mēnešiem.

Vajag jau apzināt arī netikai gribētājus, bet arī rajonus, pilsētas, kuras katrs indivīds pārstāv ;)
avatar
Publicēts: 13.02.09 17:33
 citēt
nu var orienteeties uz 24 kadru filminju. un... laikietilpiiba ir relatiivs jeedziens - var saakt jau pirmdien, 10 jau ir, pa 10 dienaam veel 14 savaaksies, un skripts ar jau ir adminjiem no mis/misters gandriiz gatavs, i nekaadus krosus navajag siet klaat... imho
avatar
Publicēts: 13.02.09 17:47
 citēt
alvil, ljauj uzstutet atpakal fotokross.lv (pateiksu kad bus), un ja tev funkcionalitate shkitis tavam projektam piemerota, tev ir musu atbalsts. nekadas modifikacijas gan speciali neveiksim vienkarsi tapec ka resursi ariznemti ar bloga lietaam.
avatar
Publicēts: 13.02.09 17:50
 citēt
Shadows, super! :)

Tad jāpiekrīt Anniram, ka pēc dienām desmit var sākt. :face-surprise:
avatar
Publicēts: 13.02.09 17:53
 citēt
man lieks, ka Annirs mineeja pirmdienu, kaa atspeerienu shim kompetishanam :)
avatar
Publicēts: 13.02.09 18:11
 citēt
lkz:man lieks, ka Annirs mineeja pirmdienu, kaa atspeerienu shim kompetishanam :)


Jā, pirmdien arī sāksim! ;) Tātad tagad visi, kas ņem dalību, atsūtiet uz manu e-pastu (alvils.es@gmail.com) akceptu dalībai, norādot telefona numuru un niku!
avatar
Publicēts: 13.02.09 20:29
 citēt
nevarēšu, man projekts, slīdošais grafiks - jebkurā brīdī var iestāties X stunda, bet sirdī būšu kopā ar jums..............
avatar
Publicēts: 13.02.09 20:38
 citēt
alvil, aizsuuttiju tev piechuku, ceru, ka pietiks.
Uzraksti to savu konta nr. arii sheit, lai taksh citi arii protaas!:face-smile:
avatar
Publicēts: 13.02.09 21:33
 citēt
Tikko aizdomājos un rēku parāva.

Tā kā viss notiek anonīmi, viss liekās vienkārši, neviens neko nezin un tik balso, bet.. lai katrs autors mēneša laikā neizpļurkstētos par to, ka tas lūk ir viņa kadrs liekas pretdabīgi.

Ņemsim par piemēru (tas ir tikai piemērs), alvils nofotogrāfē pilnīgāko krapu jeb ir viens no melno vai balto kadru īpašniekiem, dīvainā kārtā viņa bilde izvirzās vadībā, lai arī tur nekā nav.
Protams, atskan teorijas par to, ka tā ir māksla - abstrakts vienkāršīgums - balta bilde, kā jau tas mākslā pieņemts, kur talantu nav :D Galvenais iestāstīt, ka ir labs un uzsist cenu!
Alvila sektanti (vēl jorpojām tikai pieņēmums un nebalstīts uz faktiem) sabalsos un uzvarēs, tāpat kā iepriekšējā konkursā, kur uzvarētājam vajadzēja būt vienam, kādi četri dalībnieki :D
avatar
Publicēts: 13.02.09 22:32
 citēt
NU tad būs?!:face-wink:
avatar
Publicēts: 14.02.09 00:21
 citēt
Ir jau! :)
avatar
Publicēts: 14.02.09 00:57
 citēt
Droperidol:alvil, aizsuuttiju tev piechuku, ceru, ka pietiks.
Uzraksti to savu konta nr. arii sheit, lai taksh citi arii protaas!:face-smile:


Kādu vēl piečuku? Nesaprotu, par ko ir runa...

KEPKE:nofotogrāfē pilnīgāko krapu jeb ir viens no melno vai balto kadru īpašniekiem, dīvainā kārtā viņa bilde izvirzās vadībā, lai arī tur nekā nav.


Blogeru gaume un simpātijas ir neprognozējamas. Bet tomēr es domāju, ka visi, kas šai pasākumā piedalās, nevēlas, lai būtu kaut kādas negodības, citādi anonīmā pasākumā nepiedalītos, vai ne? Es lieku roku uz sirds un saku, ka es nevienam līdz pat balsojuma beigām neizpaudīšu, kurš ir mans kadrs. Par pārējiem dalībniekiem nevaru atbildēt, tomēr ceru uz visu dalībnieku goda prātu! :)

AGNOS:NU tad būs?!:face-wink:


Jau sākās! Bet vēl var pieteikties, ja ir vēlēšanās. Pieteikums jāsūta uz alvils.es@gmail.com, norādot niku un telefona numuru.
avatar
Publicēts: 14.02.09 01:01
 citēt
gribeeju sponsoru atbalstu saorganizeet. bet nesaproti par ko runa:)
Buushu numuru sajaucis, sorry, gribeeju jau kaa labaak:)
avatar
Publicēts: 14.02.09 01:03
 citēt
Droperidol. Būs jau labi tāpat bez sponsoriem (pagaidām). ;)

Bet pieteikties ņemt dalību konkursā vari arī Tu! :)
avatar
Publicēts: 14.02.09 01:27
 citēt
labi

var nepirkt vienreizlietojamo - varu piedāvāt kādu no savām chupachups kamerām



avatar
Publicēts: 14.02.09 11:38
 citēt
ne ne...
to kameru vajadzeetu nevis shito te vienreizlietojamo, bet kaadu zenit vai ko taadu.
lai kaut kaa vareeut iekadreet. Taam tur vienreizeejaam tak vispaar nav saprotams kur kuraa mala.

bet ideja jau feinaa.
avatar
Publicēts: 14.02.09 11:50
 citēt
Nevajag nekādu zenīt, tieši tur tas āķis slēpjas.. tik lab iedot 5D Mark II un tad salīdzināt rezultātus.
Jo prastāk jo labāk ;)
avatar
Publicēts: 14.02.09 11:53
 citēt
Dambis:ne ne...
to kameru vajadzeetu nevis shito te vienreizlietojamo, bet kaadu zenit vai ko taadu.
lai kaut kaa vareeut iekadreet. Taam tur vienreizeejaam tak vispaar nav saprotams kur kuraa mala.

bet ideja jau feinaa.


nav taisnība - iekadrēt var normāli - šo kameru fīča ir tajā, ka ir tikai 1 diafragmas atvērums un viens slēdža laiks - tātad atliek tikai viens lielums ar ko operēt ekspozīcijas regulēšanai- filmas jūtība

ja kamera vienreizlietojama vai viena filma uz visiem tad ar ekspozīciju nevar operēt - vienīgā iespēja neuzcept brāķi ir izvēlēties atbilstošus gaismas apstākļus

šī iemesla dēļ labāk izvēlēties iso100 vai 200 filmu nevis riskanto 800
avatar
Publicēts: 14.02.09 12:25
 citēt
Maris:šī iemesla dēļ labāk izvēlēties iso100 vai 200 filmu nevis riskanto 800


Es nezinu, vai man izdosies atrast 800, visbiežāk manītas ir 400 un 200..., bet es mēģināšu. Gribās tieši 800! :P
avatar
Publicēts: 14.02.09 13:38
 citēt
alvil - tu ir perverss tips
avatar
Publicēts: 14.02.09 13:54
 citēt
alvils:
Maris:šī iemesla dēļ labāk izvēlēties iso100 vai 200 filmu nevis riskanto 800


Es nezinu, vai man izdosies atrast 800, visbiežāk manītas ir 400 un 200..., bet es mēģināšu. Gribās tieši 800! :P


800 XTRU FUJI pirku Eris`ā. Bet domājams vai vajag? Es mēģināju, nu man nepārāk tās krāsas. Tad jau labāk kādu kodak gold 200 :))
avatar
Publicēts: 15.02.09 14:31
 citēt
man tur vajadzēja Lubitel? varu aizdot, bet filmu jāpērk pašiem.
avatar
Publicēts: 15.02.09 14:47
 citēt
alvils:
Maris:šī iemesla dēļ labāk izvēlēties iso100 vai 200 filmu nevis riskanto 800


Es nezinu, vai man izdosies atrast 800, visbiežāk manītas ir 400 un 200..., bet es mēģināšu. Gribās tieši 800! :P


es ar čomu vienu pirms laicinja dazhas 800 izbildeejaam. dabuju pa leeto (ar terminju beigushos). nebija ne vainas.
avatar
Publicēts: 15.02.09 14:56
 citēt
varu aizdot kādu Fedu, vai Zorkiju, labi eksponēšanas laiki, pilna rokas vadība, varēs pilnībā parādīt savu varēšanu, nebūs tāda atkarība no laika un gaismas apstākļiem. Fed mani nepievīla pat ierakumos sēžot...............
avatar
Publicēts: 15.02.09 15:01
 citēt



puskadrs. no 36 kadru filmas sanaks paari 70 bildeem.
avatar
Publicēts: 15.02.09 15:05
 citēt
zo, šitāds man ar ir :) nesen izbliezu filmu, bik par daudz tie 70 kadri :D :D :D
avatar
Publicēts: 15.02.09 15:15
 citēt
briedis:zo, šitāds man ar ir :) nesen izbliezu filmu, bik par daudz tie 70 kadri :D :D :D


muļķības :)

no divaam filmaam var triis personaalizstaades uztaisiit
avatar
Publicēts: 15.02.09 15:40
 citēt
nu bļin piedāvajums - Čaika........................
avatar
Publicēts: 15.02.09 17:36
 citēt
Drīz jau uz alumīnija plāksnēm fočēsim? Zemāk jau nav kur nokristies! :D
avatar
Publicēts: 15.02.09 19:04
 citēt
avatar
Publicēts: 15.02.09 19:23
 citēt
Andreass:ir šitāds : [url=http://www.nigel-roberts.info/images/Kodak-Box-Brownie.jpg
tas]http://www.nigel-roberts.info/images/Kodak-Box-Brownie.jpgtas[/url] jau reālāk
avatar
Publicēts: 15.02.09 21:50
 citēt
Par vēlu ierosinājumi. IR jau nopirkts fujifilm 27 kadru aparāts ar ISO 400. Rīt sākas maratons! :) VĒL var pieteikties piedalīties gribētāji! Pieteikumus (norādot niku un telefona numuru) sūtīt uz alvils.es@gmail.com!
avatar
Publicēts: 15.02.09 21:55
 citēt
Andreass:ir šitāds : [url=http://www.nigel-roberts.info/images/Kodak-Box-Brownie.jpg



]http://www.nigel-roberts.info/images/Kodak-Box-Brownie.jpg


[/url] ar šito bildēt ir elementāri

avatar
Publicēts: 15.02.09 22:42
 citēt
Māri, tas tur nav Nātans ar savu pinholi?
avatar
Publicēts: 16.02.09 07:49
 citēt
ja domā to pa kreisi, tad ir
avatar
Publicēts: 16.02.09 08:31
 citēt
alvil - tikai noteikti vajag preciizu instrukciju, lai nav paarpratumu - kemeru nodod neuzvilktu, piemeeram, lai nav nekaadu nejaushiibu
avatar
Publicēts: 16.02.09 08:39
 citēt
Nejaušības būs vienmēr, nav jau teikts, ka pēdējam cilvēkam sarakstā, tas fočiks neizslīdēs no rokas uz viss darbs vējā :D
Kaut kādu sistemātiku jau vajag, lai kāds neoptimizē fočiku savām vajadzībām neinformējot par to nākošo.
avatar
Publicēts: 16.02.09 13:46
 citēt
Man domāt, ka pirmā lapā ir PIETIEKOŠA informācija. Kādu vēl instrukciju? Paskaidrot, kā nospiest pogu? :D Es domāju, ka nav svarīgi, kurš pārtin kadru, tas, kas bildē, vai tas, kam nākošam jābildē. Tad jau var runāt arī par to, kurš notīra objektīvu, ja netīšām sanācis uz tā uzšpļaut. :D Nav taču šī nekāda pasaules mēroga MILŽU CĪŅA. :) Daži čomi pajautrojas, kāds tiks uzskatīts par guru, jo uzverēs. Tas arī viss. :face-glasses: Domāju, ka attiecībā uz kaut kādām viltīgām metodēm, nekas cits neatliks, kā paļauties uz to, ka visi ir godīgi un nekādas bedres cits citam neraks. Man nav nekādu problēmu ar tiesisko paļāvību. Citiem ir?
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. ...
  11. 12
  12. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):