forum.gif
Ideja alternatīvam fotOkonkursam
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Ideja alternatīvam fotOkonkursam
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. ...
  11. 12
  12. >
IerakstsAutors
Publicēts: 27.02.09 10:38
 citēt
negatIvs:bļin, man laikam nespīd...........


Kārtējais projektiņš, kurš cieš neveiksmi jau pirms paspējis sākties?! :face-plain:
avatar
Publicēts: 27.02.09 11:14
 citēt
projektus bīdu gan paraleli, gan perpendikulāri, kādā noveiksies
avatar
Publicēts: 27.02.09 11:34
 citēt
negatIvs, vajag pa diognāli! :face-glasses:
avatar
Publicēts: 27.02.09 11:38
 citēt
alvils:
Kārtējais projektiņš, kurš cieš neveiksmi jau pirms paspējis sākties?! :face-plain:


Lasīju šito un padomāju, ka kāds jau dabeidzies fočiku vai izgaismojis filmiņu:face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 27.02.09 12:06
 citēt
KEPKE:
alvils:
Kārtējais projektiņš, kurš cieš neveiksmi jau pirms paspējis sākties?! :face-plain:


Lasīju šito un padomāju, ka kāds jau dabeidzies fočiku vai izgaismojis filmiņu:face-devil-grin:


Cerams, ka nē. :)
avatar
Publicēts: 27.02.09 12:54
 citēt
Piem. es viņu sargāju kā visdārgāko mobiļņiku :face-wink:
avatar
Publicēts: 27.02.09 13:01
 citēt
Fočiks pie Māra :)
avatar
Publicēts: 27.02.09 13:31
 citēt
Lutums:Piem. es viņu sargāju kā visdārgāko mobiļņiku :face-wink:


Esmu pamanījis (pagāšceturtdien) KĀ Tu sargā mobiļņikus. :face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 28.02.09 00:50
 citēt
alvils:
Lutums:Piem. es viņu sargāju kā visdārgāko mobiļņiku :face-wink:


Esmu pamanījis (pagāšceturtdien) KĀ Tu sargā mobiļņikus. :face-devil-grin:

Bet darbojas takš :D
avatar
Publicēts: 28.02.09 12:52
 citēt
Klau, šitai pasākums vēl darbojas?
Baigi jauki būtu tā pafočēt ^^
avatar
Publicēts: 28.02.09 18:22
 citēt
A man labi viņš pie manis bija 15min jeb 200m pa ceļam no Strēlnieku ielas stura kur satiku Alvilu lidz Briedenes printerim kur atstāju šo Aniram:):) Par cik no Saņemšanas lidz strelkai ar nākamo FANU bij palikušas 15min tad tik arī vinš manis pabija NEKO NESAČAKARĒJU :):)
avatar
Publicēts: 28.02.09 18:55
 citēt
PaganPoet:Klau, šitai pasākums vēl darbojas?
Baigi jauki būtu tā pafočēt ^^


Vēl var pieteikties, bet tad nāksies būt pēdējām, kas bildēs, tātad arī vajadzēs attīstīt un ieskenēt filmu (ja vien nepieteiksies VĒL kāds pēc Tevis). Piesakies?
avatar
Publicēts: 01.03.09 17:10
 citēt
piektdien panemu no brieža - sestdien atdevu blackcode

ko tas dara nezinu... mok iedos sodien vel kadam sejienietim mok ne - pirmdien laikam tiks atdots zo


diivaini tiirs un nevainiigs tas aparaats - apkaart tak šim papīrs - tur varēja sarakstīt visādus novēlējumus nākamiem bildētājiem, salīmēt stickerus.... nu viskautko... - toc neizskatījas, ka ironia būtu pogu spiedusi
avatar
Publicēts: 01.03.09 20:31
 citēt
Istenībā toč, varēja katrs uz aparāta autogrāfu atstāt :) Pēdējam vismaz būtu kompensācija par bilžu taisīšanu :)
avatar
Publicēts: 01.03.09 21:35
 citēt
ja - nākamreiz norakstam un nolīmējam tā, ka muzejā jāliek
avatar
Publicēts: 01.03.09 21:50
 citēt
Saraksts nav atjaunots...
avatar
Publicēts: 01.03.09 22:41
 citēt
eu es taa arii nesapratu pie kaa ir tas aparaatss.
avatar
Publicēts: 02.03.09 13:40
 citēt
KEPKE:Saraksts nav atjaunots...


It kā jau ir...

alvils:
Pirmie 15 piedalīties gribētāji JAU ir:

1. alvils
2. Lunis
3. Annirs
4. Eliza_lace
5. Lutums
6. KEPKE
7. ungus
8. lkz
9. ironia
10. briedis
11. Maris
12. blackcode
13. zo
14. versatile
15. Shadow

Vēl VAR pieteikties!
avatar
Publicēts: 02.03.09 14:06 labots
 citēt
Cik es noprotu, tad patreiz šeit?

1. alvils
2. Lunis
3. Annirs
4. Eliza_lace
5. Lutums
6. KEPKE
7. ungus
8. lkz
9. ironia
10. briedis
11. Maris
12. blackcode
13. zo <-------- :face-monkey:
14. versatile
15. Shadow
avatar
Publicēts: 02.03.09 17:23
 citēt
jaa pie zo shobriid ir, bet 13.tais ir Fabricius kursh jau pogu ir nospiedis - zo meginasot atgriezt fochiku uz Riigu caur Billy vai velkautkaa
avatar
Publicēts: 02.03.09 19:16
 citēt
alvils:


1. alvils
2. Lunis
3. Annirs
4. Eliza_lace
5. Lutums
6. KEPKE
7. ungus
8. lkz
9. ironia
10. briedis
11. Maris
12. blackcode
13. Fabricius
14. zo <---------- :face-monkey:
15. Billy
16. versatile
17. Shadow



Izskatās (lasās PM, sarakstē ar Maris), ka pa brīvdienām Jelgavnieki baigo anarhiju sarīkojuši. Bet nu nav jau slikti, galvenais, ka viss notiek, un cerams, ka versatile drīzumā tiks pie aparāta, lai nospiestu slēdzi un nodotu to tālāk Shadowam. :face-angel:
avatar
Publicēts: 02.03.09 19:46
 citēt
zo vinnees 100 punkti - redzeeju kaa vins bildeeja - ja taa tehnologija nostraadaas paareejie var neuzko necereet
avatar
Publicēts: 02.03.09 20:02
 citēt
tā... ja man apstāsta pēdējās ģēlas kas notiek tad varu ko mēģināt! :D esmu konkrēti atpalicis! :D
avatar
Publicēts: 02.03.09 20:41
 citēt
nu karoche es tev to aparaatu riitdien kaukad vakarpusee varu nodot.
avatar
Publicēts: 02.03.09 20:46
 citēt
ap 10iem der?
avatar
Publicēts: 02.03.09 20:50
 citēt
nu var jaa ap desmitiem. var ari sovakar principaaa.
avatar
Publicēts: 02.03.09 20:52
 citēt
Mari nedzen citiem dushu papezos ja :) Man jau sak kaajas triiceet :D
avatar
Publicēts: 02.03.09 21:18
 citēt
tā... aparāts ir pie manis. cik ilgi viņš drīkst pie manis uzturēties? tobiš cik ilgi varu kko domāt...
avatar
Publicēts: 02.03.09 21:50
 citēt
Billy:tā... aparāts ir pie manis. cik ilgi viņš drīkst pie manis uzturēties? tobiš cik ilgi varu kko domāt...


vienu dienu. tātad, rīt Tev to vajadzētu nodot čalim ar niku versatile. :)
avatar
Publicēts: 02.03.09 21:51
 citēt
nu mēģināsim....
avatar
Publicēts: 03.03.09 10:01
 citēt
Billy:tā... aparāts ir pie manis. cik ilgi viņš drīkst pie manis uzturēties? tobiš cik ilgi varu kko domāt...

Laikapstākļus neizdomāsi :) Konkurss jau iet vairāk kā divas nedēļas un laika jau tākā vaja-ja-dzēja pietikt izdomai.
Galvenais neiespringt uz vienu konkrētu ideju, jo tā nu toč nesanāks :face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 03.03.09 11:09
 citēt
njuss? kaa tur biidaas visas shtelles? kad shedevrus vareesim ar olaam nomeetaat? :face-monkey:
avatar
Publicēts: 03.03.09 19:25
 citēt
jā, es labprat piedalos.
un filmiņu attīstīt nav jau nemaz TIK grūti.:face-angel:
avatar
Publicēts: 03.03.09 19:29
 citēt
KEPKE:
Billy:tā... aparāts ir pie manis. cik ilgi viņš drīkst pie manis uzturēties? tobiš cik ilgi varu kko domāt...

Laikapstākļus neizdomāsi :) Konkurss jau iet vairāk kā divas nedēļas un laika jau tākā vaja-ja-dzēja pietikt izdomai.
Galvenais neiespringt uz vienu konkrētu ideju, jo tā nu toč nesanāks :face-devil-grin:



pilniigs sviests
avatar
Publicēts: 04.03.09 00:00
 citēt
PaganPoet:jā, es labprat piedalos.
un filmiņu attīstīt nav jau nemaz TIK grūti.:face-angel:


Tiec iekļauts sarakstā, saņemsi kameru no Shadow, kad viņš izbildēs. Bet man lūdzu uz pm vai alvils.es@gmail.com atsūti savas koordinātes (telefona numuru)! ;)
avatar
Publicēts: 04.03.09 00:32
 citēt
PaganPoet:jā, es labprat piedalos.
un filmiņu attīstīt nav jau nemaz TIK grūti.:face-angel:


vietas kur notīsta un ciešami noskenē šinī valstī ir skaitāmas uz 1 rokas pirxtiem
avatar
Publicēts: 04.03.09 09:22
 citēt
KEPKE:
Billy:tā... aparāts ir pie manis. cik ilgi viņš drīkst pie manis uzturēties? tobiš cik ilgi varu kko domāt...

Laikapstākļus neizdomāsi :) Konkurss jau iet vairāk kā divas nedēļas un laika jau tākā vaja-ja-dzēja pietikt izdomai.
Galvenais neiespringt uz vienu konkrētu ideju, jo tā nu toč nesanāks :face-devil-grin:


vecīt es par šito pasākumu atcerējos 15 min pirms saņēmu savās rokās aparātu... :D Tā pat nekas nopietns neizdevās laikam,, jo tas muļķis pēc saviem ieskatiem bliež fill ligh ar zipeni!
avatar
Publicēts: 04.03.09 09:29
 citēt
citreiz laikam jādara tā, ka jānopērk tik daudz kameras, cik piedalīties gribētāju +1. tad katrs nedēļu testē savējo, apgūst saprot, pārprot, izprot, galu galā prot. attīsta savu filmu, izvērtē pārdomā, nevienam, protams nerāda, lietiskos pierādījumus pēc izANALizēšanas iznīcina. UN TAD ņemt to +1 (vienu lieko kameru) un dara to pašu, ko mēs tagad, tikai jau ar kaut kādu sajēgu par to, kā kas un kāpēc darbojas vai nedarbojas. :) Varētu būt, ka tādā veidā rezultāts iegūtu pavisam citu kvalitāti, vai ne?
avatar
Publicēts: 04.03.09 13:32
 citēt
Billy:
KEPKE:/quote]
Laikapstākļus neizdomāsi :) Konkurss jau iet vairāk kā divas nedēļas un laika jau tākā vaja-ja-dzēja pietikt izdomai.
Galvenais neiespringt uz vienu konkrētu ideju, jo tā nu toč nesanāks :face-devil-grin:


vecīt es par šito pasākumu atcerējos 15 min pirms saņēmu savās rokās aparātu... :D Tā pat nekas nopietns neizdevās laikam,, jo tas muļķis pēc saviem ieskatiem bliež fill ligh ar zipeni!


Tā nu nevarētu būt, jo viņam zipeni var tikai manuāli ieslēgt ar to priekšējo sviru. Tu vispār bilžas uz kameras bodija papētīji? :D
avatar
Publicēts: 04.03.09 14:15
 citēt
briedis - man ari izshava zibeni bez tas sviras. pļac. Aw, velak aizkatoshu lidz Shadowam.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. ...
  11. 12
  12. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):