forum.gif
Ideja alternatīvam fotOkonkursam
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Ideja alternatīvam fotOkonkursam
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. 9
  11. 10
  12. ...
  13. 12
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 09.03.09 21:07
 citēt
silrak:
zo:nu varbuut vismaz buus kas interesants atslodzei no nogurdinoshajiem saulrietiem n stuff

pag, ar piedalījies ja? nu i kā, kad pārmaiņas pēc rokas paņemi visprastāko filmenieci, sajuti dzīslās ieplūstam īpašu enerģiju un galvā pēkšni sadzima idejas? Tad būs ja? :)


būs būs
avatar
Publicēts: 09.03.09 22:05
 citēt
nodevu PaganPoetam! sodien ar laicinu varetu but paveicies :)
avatar
Publicēts: 09.03.09 22:19
 citēt
To ka tu viņam nodevi, mēs jau 15:35 sapratām :D
avatar
Publicēts: 09.03.09 23:46
 citēt
Shadow:nodevu PaganPoetam! sodien ar laicinu varetu but paveicies :)


neveicies gan.. man toreiz bij lidzīgs laiks kad es bildēju. Gaismas pamaz..
avatar
Publicēts: 10.03.09 00:00
 citēt
Billy:
neveicies gan.. man toreiz bij lidzīgs laiks kad es bildēju. Gaismas pamaz..


kaa taa? zipene tak bija! :D:face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 10.03.09 00:03
 citēt
silrak:O jē, uz ziepja bez ekspozīcijas korekcijām eksponēta filma, ieskenēta kantorī un bez apstrādes iemesta blogā, oh tur būs ko redzēt! :)


foto nīdējs, bet fotoŽOPA mīlētājs iepīxtējās. pašam jau SLABO uz kaut ko tādu parakstīties. vismaz nav SLABO citiem uzdirst (kā parasti). karoče, igonērējam, ejam tālāk. ko citi raksta?!

zo:nu varbuut vismaz buus kas interesants atslodzei no nogurdinoshajiem saulrietiem n stuff


nav jau izslēgts, ka 80% no dalībniekiem vai vismaz kāds no... būs mēģinājis uzcept saulrietu. :face-glasses: Pagaidām neko nezinām... :)

Billy:man toreiz bij lidzīgs laiks kad es bildēju. Gaismas pamaz..


tas man atgādina bērnību, kad pie Ļeņina pieminekļa bariņa bija jādzied "štb vsegda bilo solnce!" :face-angel::face-crying:

Shadow:nodevu PaganPoetam! sodien ar laicinu varetu but paveicies :)


Ne tikai viņam. Vairākiem kamera trāpījās saulainajās dienās, arī Lutums pie aparāta turējās sauļstaru apstarots. Bet arī tas jāmāk izmantot. Redzēsim, kas galu galā šamiem (un arī pašiem) būs sanācis! :)
avatar
Publicēts: 10.03.09 07:51
 citēt
baigi ievilcies tas Jūsu pasāciens ! Kad/kur būs aplūkojami rezultāti ??? :face-kiss:
avatar
Publicēts: 10.03.09 08:59
 citēt
Pa televizoru un avīzēs arī rādīs? :D :D :D
avatar
Publicēts: 10.03.09 15:37
 citēt
Uz beigām nepacietība pieaug, nea? :)
avatar
Publicēts: 10.03.09 15:56
 citēt
juuu spriedze baigaakaaa
avatar
Publicēts: 10.03.09 15:57
 citēt
nu vismaz ieskeneets ir??? :):face-glasses::face-kiss:
avatar
Publicēts: 10.03.09 16:06
 citēt
a es peec seviim uzpuutu uz leecas mateetu laku D :D D
avatar
Publicēts: 10.03.09 16:24
 citēt
tas ir labi, ka ir panika! znachit buus veelviena melnaa bilde :D
avatar
Publicēts: 10.03.09 19:28
 citēt
Annirs:a es peec seviim uzpuutu uz leecas mateetu laku D :D D
Bastards... Tagad pārējiem būs matēts melnais kvadrāts... Tātad labāks pa tavējo :P
avatar
Publicēts: 11.03.09 08:56
 citēt
hmmm... :D man ir panika, bet nu ok, rīt viss būs ieskanēts, admini, uzraksti vēstului, kur to visu piesūtīt

Es jau, protams, nesteidzinu, bet.. ir jau ieskanēts? :face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 11.03.09 10:01
 citēt
nu chego????? a ja baigais shits... driikstees arii nepieteikties - tipa - neko nezinu??? :D
avatar
Publicēts: 11.03.09 10:08
 citēt
+Annirs :D
avatar
Publicēts: 11.03.09 10:22
 citēt
versatile - tev viegli runaat - Tev pat gjiimja nav....:face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 11.03.09 10:27
 citēt
uzvarētājam jāpiesakās obligāti (pat, ja pats saprot, ka bilde tomēr kaka). :) pārējie var sevu meistardarbu NEKAD neatklāt. Vienīgi tas nesanāks, ja visi pārējie sevi atklās. Tad, pēc izslēgšanas metodes, būs skaidrs, kurš darbs ir tam, kas savu autorību neaklāj. :D Bet par to pāragri runāt. Kamēr nav noslēgusies balsošana, savu autorību atklāt AIZLIEGTS! Paļaujamies viens uz otra godprātību. :)
avatar
Publicēts: 11.03.09 10:40
 citēt
uzvareetaajus jau netiesaa... :D
avatar
Publicēts: 11.03.09 10:44
 citēt
uzvarētājAm tiek piešķirta nevainīguma prezumcija? :face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 11.03.09 12:42
 citēt
a es iebaazu kozhljeni starp korpusu un zibenja pogu :D :D :D
avatar
Publicēts: 11.03.09 12:52
 citēt
Annirs:a es iebaazu kozhljeni starp korpusu un zibenja pogu :D :D :D


hehe :D tipa, ja pašam kadrs neizdevās, nolēmi, ka jāsapurgā visiem pārējiem arī?! :D neslikta taktika. karā un mīlā visi līdzekļi der. kara te nav, bet mīla pret uzvaru alternatīvajā fotOkonkursā - pieļaujama. :face-glasses:

Taču es, šitādu viltību iepriekš paredzēdams, izvēlējos bildēt PIRMAIS. :face-devil-grin: Tāka, Tav joprojām būs jāsacenšas par galveno balvu ar mani! :D :D :D
avatar
Publicēts: 11.03.09 12:53
 citēt
Un Luni, bljin...
gan jau ka vairaakas kameras izmeegjinaaji - cho pa chom... :D cuuka sarainaa :face-angel:
avatar
Publicēts: 11.03.09 13:07
 citēt
Jā, jā, Annirs, es nopirku uz 5 šitādas kameras, pirmās 4 izbliezu, attīstīju, izpētīju, izanalizēju un tikai tad pieteicu konkursu (kurā liku lietā piekto). :face-devil-grin:

Bet par Luni, man domāt, var kā par konkurentu nesatraukties, jo viņš bildēja PIRMS Tu veici kižļenes apgreidu kamerai, un viņam sanāca pretējais variants - viņš domāja, ka zipene pati sapratīs, ka tai jāstrādā un izšāva savu kadru pustumsā (BEZ ZIPŠŅA), visdrīzāk viņš ir viens no tiem, kas uztaisījis Berlīnes kvadrātu. :face-glasses: Tas saucas: NELASIET manuāli pirms lietošanas! :face-devil-grin::face-devil-grin::face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 11.03.09 13:19
 citēt
cik es sapratu tad peec manis taa zibspuldze visiem nostraadaa automaatiski


UPS
avatar
Publicēts: 12.03.09 08:11
 citēt
cik labi, ka neviens veel nav pamaniijis, ka es iznjeemu filminju ^^.
buch, buch :face-kiss:
avatar
Publicēts: 12.03.09 10:42
 citēt
Njusss? Shodien ir LIELAA diena?:face-glasses:
avatar
Publicēts: 12.03.09 11:38
 citēt
lkz:Njusss? Shodien ir LIELAA diena?:face-glasses:

Katru dienu viņa liela, līdz maģiskajai, visu iemīļotajai un neaizmirstajamai frāzei - rīt! :face-crying::face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 12.03.09 12:01 labots
 citēt
Problēma bij tāda ka man nebija ne jausmas kā tā figņa strādā , es biju pieradis ka šitādiem vienreizējiem uzsspiež uz blices un ši ierubās ŠITĀ tā neieslēdzās nju tāpēc NOSPIEDU bet vai kas notika NEZINU zipšņa točno nebija:):) Istenībā jaušitais tīrais "Pinhol" variants jo cik zinu šitiem daiktiem ir FIKSĒTS nezināms f: un nezināma diapazona Focus free lens un nezināms sledzja atrums. Nākamais variants noteiktu būtu jābūt KAUTKAM ZINĀMAM vismaz kautvai f: ciparam regulējamai vai zināmam vai iestādāmam asjuma. Par 5Ls var Lombardos nopirkt tīri pieņemamus zieptraukus. Domāju ka "Kameru" nav nozīmes ne pirkt ne lietot VAIRUMAM tāpat tumša bildes ir JEBKAS kas nav automāts. Bet VISMAZ Asumu / SLEDZA LAIKU es tomēr vēlētos vadāmu , citāti tā pastulba cūcene :):)
avatar
Publicēts: 12.03.09 12:17
 citēt
Luni - par veelu tagad mazgaaties tiiram. sasmeereejies esi un basta!
avatar
Publicēts: 12.03.09 12:21
 citēt
Lunis:Par 5Ls var Lombardos nopirkt tīri pieņemamus zieptraukus. Domāju ka "Kameru" nav nozīmes ne pirkt ne lietot VAIRUMAM tāpat tumša bildes ir JEBKAS kas nav automāts. Bet VISMAZ Asumu / SLEDZA LAIKU es tomēr vēlētos vadāmu


Tiem vecajiem ziepjiem par 5Ls vai tad arī nav pilnīga automātika? Ja tiem var regulēt (kaut vai slēdža ātrumu), es esmu par! :)
avatar
Publicēts: 12.03.09 12:36
 citēt
vajag njemt veco smenu - full manual!
avatar
Publicēts: 12.03.09 13:02
 citēt
Lunis:Domāju ka "Kameru" nav nozīmes ne pirkt ne lietot VAIRUMAM tāpat tumša bildes ir JEBKAS kas nav automāts. Bet VISMAZ Asumu / SLEDZA LAIKU es tomēr vēlētos vadāmu , citāti tā pastulba cūcene :):)

Nu nez, katram jau savs..
- vienam patīk(māk) fotogrāfēt M-režīmā
- citam patīk(māk) fotogrāfēt P,A -režīmā
- citam patīk(māk) fotogrāfēt Auto-režīmā


Neatkarīgi no režīmiem, jāmāk izveidot kompene un, ja neizmanto mākslīgos gaismas avotus, izmantot pareizo leņķi pret gaismu.

Katrs mēs pārzinam (cik nu kurš, es vēl mazāk :D) kādu savu lauciņu, bet nu, ja kādam jāfočē Luņa stilā, tad kraps vien sanāks, Lunim fočējot kāda cita stilā gan jau ka arī, tikai individuālais pieredzes daudzums, izručīs vienā vai otrā gadījumā.
avatar
Publicēts: 12.03.09 13:04
 citēt
ja bus kautkas regulejams vairs nav interesanti :)
es reizes tris parlasiju to unikalo manuaali, bet tapat ta suda blicite nozipsnija un noteikti uztaisija balto kvadreatu :D
avatar
Publicēts: 12.03.09 13:11 labots
 citēt
Kā viņa varēja nozibsnīt ja nav izvilkts tas pipuļka??? :face-glasses:
avatar
Publicēts: 12.03.09 13:22
 citēt
a vot.. pajataa taj puljkai, jo es neko neuzvilku.
avatar
Publicēts: 12.03.09 13:27
 citēt
ironia:...jo es neko neuzvilku.


Tad gan žēl, ka sanāks balts kvadrāts... Gribētos redzēt vēl vienu šedevru Tavas profilbildes stilā! :)

Bet patiesībā drīzāk būs daudz MELNO kvadrātu, nevis BALTO. 1/125 un f/11 (pat neskatoties uz to, ka iso 400) ar to mazo zibsnīti, kas piekabināts klāt, ir diez gan grūti VISU kadru pārdedzināt, man pat šķiet, ka neiespējami. :)
avatar
Publicēts: 12.03.09 13:41
 citēt
nebij taj kamerai dirkas priekš štativa, ta jau but uari paššedevrs :D
avatar
Publicēts: 12.03.09 13:42
 citēt
ironia:nebij taj kamerai dirkas priekš štativa, ta jau but uari paššedevrs :D


kā tev šķiet, priekš kam ir izgudrotas košļājamās gumijas?!
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. 9
  11. 10
  12. ...
  13. 12
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):