forum.gif
Kur? Canon 400D?
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / Kur? Canon 400D?
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 01.12.06 18:43
 citēt
:) Nu laikam tomeer buushu izskiiries par labu 400D! :D Tagad man no jums vajadzeetu uzzinaat kaadu labu interneta veikalu ar labaam cenaam prieksh Foto un acssesorijiem ;) no kurienes vareetu pasuutiit! Bet vajadzeetu lai veikals vai fileaale vinjiem ir ASV! Jo preci pasuutiishu uz turieni... Kad buushu tur savaakshu no pazinjaam! ;)
avatar
Publicēts: 01.12.06 18:57
 citēt
prices.site.lv... - tālāk jau pats tiksi galā :)
avatar
Publicēts: 01.12.06 19:28
 citēt
Tie ir LV veikali man neder... :/
avatar
Publicēts: 01.12.06 19:31
 citēt
:) Nu laikam tomeer buushu izskiiries par labu 400D! :D Tagad man no jums vajadzeetu uzzinaat kaadu labu interneta veikalu ar labaam cenaam prieksh Foto un acssesorijiem ;) no kurienes vareetu pasuutiit! Bet vajadzeetu lai veikals vai fileaale vinjiem ir ASV! Jo preci pasuutiishu uz turieni... Kad buushu tur savaakshu no pazinjaam! ;)


Tādā gadījumā neredzu problēmu iegādāties no amazon vai ritz, vai adorama.
avatar
Publicēts: 01.12.06 19:34
 citēt
nu tapeec jau prasu labaakos un leetaakos! ;)
avatar
Publicēts: 01.12.06 23:56
 citēt
es gaaju pa voldemaara ielu un kkur skatlogaa redzeeju - 400D body pa 475Ls...
avatar
Publicēts: 02.12.06 10:45
 citēt
... Tagad man no jums vajadzeetu uzzinaat kaadu labu interneta veikalu ar labaam cenaam prieksh Foto un acssesorijiem ;) no kurienes vareetu pasuutiit! Bet vajadzeetu lai veikals vai fileaale vinjiem ir ASV! Jo preci pasuutiishu uz turieni... Kad buushu tur savaakshu no pazinjaam! ;)


Tādā gadījumā neredzu problēmu iegādāties no amazon vai ritz, vai adorama.


veel pie shiem 3 iesaku paskatiities uz bhphoto.com. neviens no shiem 4iem nav pats leetaakais, bet ir liela varbuutiiba ka netiksi uzmests un izstaadiitaa prece buus pieejama. attieciibaa pret cenaam LV un bez suutiishanas papildizmaksaam tie tik un taa buus reaali leetie. iipashie leetie ineta piedaavaajumi parasti ir lohotrons.

jaanjem veeraa ka gan adorama, gan bhphoto baazes veikali (ne i-veikali)atrodas NY un tas noziimee ka ja suuta uz sho shtatu tad jaamaksaa papildus sales taxe, ja suuta uz citu vietu amerikaa tad sales taxe nav. es nezinu kas tas ir un kaapeec, bet saprotu ka labaak suutiit ne uz NY.
avatar
Publicēts: 02.12.06 13:57
 citēt
es gaaju pa voldemaara ielu un kkur skatlogaa redzeeju - 400D body pa 475Ls...


kur tu biji agraak? :(
Es *&^%*&^% pa 529 pakjeeru
avatar
Publicēts: 02.12.06 14:43
 citēt
es gaaju pa voldemaara ielu un kkur skatlogaa redzeeju - 400D body pa 475Ls...


kur tu biji agraak? :(
Es *&^%*&^% pa 529 pakjeeru


nu to es tikai pamaniiju 2dien, sammita laikā. Es tā īsti nepievērsu uzmanību kur tieshi tas bija, bet posmaa starp laachpleesha un dzirnavu ielu...
avatar
Publicēts: 02.12.06 18:24
 citēt
es gaaju pa voldemaara ielu un kkur skatlogaa redzeeju - 400D body pa 475Ls...


kur tu biji agraak? :(
Es *&^%*&^% pa 529 pakjeeru


tu nopirki body vai body + objektivs?
avatar
Publicēts: 02.12.06 19:53
 citēt
es gaaju pa voldemaara ielu un kkur skatlogaa redzeeju - 400D body pa 475Ls...


kur tu biji agraak? :(
Es *&^%*&^% pa 529 pakjeeru


tu nopirki body vai body + objektivs?

body un objektiivs pa 619, bet ne kit aizbaazhnjobjektiivs
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):