forum.gif
Funny teksts
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Funny teksts
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 23.02.09 17:33
 citēt
re izraadaas vins 2006 gada vel Ilmaars saucies :face-grin::face-grin::face-grin:
avatar
Publicēts: 23.02.09 18:03
 citēt
Aicinājumu sajutušie ir pilnas malas viens par otru krutāki "Brāļi Ilmāri" :) Nupatās biju pāķos dažas dienas , pēkšņi kā no gaisa uzrodas ļot attāla radiniece ~30 un baig šai vaig PARUNĀT zem četrām acīm , man pat jāmin nebija es jau 99% procenti zināju par ko vizdrīzāk būs runa:):) Nju vajazdējam man patērēt ~2h lai pārliecinātu dāmu ka VIŅAI TO NEVAIG un zinot viņas veci tas var BĒDĪGI beigties , verētā parsteiguma vietā var arī riktīgās ziepēs iedzīvoties:):) PARLIECINĀJU
avatar
Publicēts: 23.02.09 18:08
 citēt
Luni, Tu esi cēls! Es vienmēr esmu Tev ticējis! :face-angel:
avatar
Publicēts: 23.02.09 18:15
 citēt
Snow : Nu es drīzāk par sevi rūpējos , pirmkārt slinkums bij bildēt otrkārt ko tur daudz no radinieces kaut attālas paņemsi:) Nu vispēdīgi zinot vinās veča stilu un gaumi tādu nīgro variantu negribējās cept nebija noskanjas nju tad IZKRUĶIJOS , ieteicu uz priekšdienām fotogrāfi meiteni šādām vajadzībām:)
avatar
Publicēts: 03.01.20 12:34
 citēt
Idlib tīsal tojēps ifārgotof ak, akas...

Umukās zu māgieb amukiet/adrāv on tīsal nu tītskar tatorp sūj iav teb?
avatar
Publicēts: 03.01.20 14:12
 citēt
Ar Uldi galīgi iet dimbā... :face-sad:
avatar
Publicēts: 03.01.20 15:06
 citēt
Ise ut ruk Idlus!?
avatar
Publicēts: 03.01.20 17:04 labots
 citēt
Vajag ekzorcistu, no Ulža izdzīt ļauno garu :face-grin:
citādi tiešām nabags parstrādājies un izblamē cienījamu foto saitu ar saviem izgājieniem...
avatar
Publicēts: 03.01.20 19:27
 citēt
Pietiks ar to, ka Strutnieks tumšā vakarā sagaidīs Uldi pie podjezda un ar bļāvienu "Šašlik akbar!!!" sāks vicināt tupeli ap pauri, ļaunie gari izbēgs ne tikai no viņa, bet arī no visiem pārējiem mājas iedzīvotājiem.
avatar
Publicēts: 03.01.20 19:32
 citēt
pfff.. kā kādreiz teica Dansiga
avatar
Publicēts: 03.01.20 21:35
 citēt
lodzija:Vajag ekzorcistu, no Ulža izdzīt ļauno garu :face-grin:
citādi tiešām nabags parstrādājies un izblamē cienījamu foto saitu ar saviem izgājieniem...


Vari ko konkrētāk pateikt?
avatar
Publicēts: 03.01.20 22:36
 citēt
Vajag aizņemties no Strutnieka sādžas jobas tupeli un dot sev 7 reizes pa pauri vai līdz brīdim, kamēr iegūs pašapmierināšanos! Tad viss būs kārtībā, visi gari būs aizmukuši un vairs nevajadzēt celt augšā 10 gadus vecus topikus!
avatar
Publicēts: 03.01.20 22:43
 citēt
richy77:Vajag aizņemties no Strutnieka sādžas jobas tupeli un dot sev 7 reizes pa pauri vai līdz brīdim, kamēr iegūs pašapmierināšanos! Tad viss būs kārtībā, visi gari būs aizmukuši un vairs nevajadzēt celt augšā 10 gadus vecus topikus!


Kas notika?
avatar
Publicēts: 05.01.20 16:31 labots
 citēt
Kloni vairojās - pumpurojoties, - un dažreiz šiem saiet uz "īso" galvā
Nevar no vairākiem profiliem ilgi rakstīt dažādos stilos, llien laukā "šiza" :face-grin:
avatar
Publicēts: 05.01.20 17:54
 citēt
Schneider:Ar Uldi galīgi iet dimbā... :face-sad:

Blogfotokopis nav Uldis, bet gan viens cits nervozs pasažieris, jau pasen te figurē un ik pa laikam dzēšas un papsiho :D
Nav arī slavenais "Jurčiks" ... vēl senajā ERfoto šams figurēja, VO!
avatar
Publicēts: 05.01.20 17:57
 citēt
Hugo izvēlētajā attēlā jau paretināta zobu rinda nav nejaušība. Uldis saka.
avatar
Publicēts: 05.01.20 18:31
 citēt
Psihiatra palīdzību, pacientam Blogfotokopim.

Saasināts krīzes stāvoklis šim :(
Nepieciešamības gadījumā psihiatrs nosūtīs pacientu uz ārstēšanos stacionārā.

rpnc.lv...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):