forum.gif
Pārdodu Canon 350D body
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Pērku, Pārdodu, Mainu / Pārdodu Canon 350D body
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 04.12.06 14:15
 citēt
Pārdodu Canon 350D body (melns)

Augustā izpirkts līdz matu galiņiem. Gadu un pāris mēnešus saudzīgā (cik nu tas iespējams) režīmā kalpojis.

Ja kādi jautājumi vai vēme iegādāties, rakstiet uz gitams@inbox.lv.

Cena: 300Ls
avatar
Publicēts: 05.12.06 08:07
 citēt
...gandrīz aizmirsu. ja ļoti vajag, var dabūt arī kit objektību 18-55mm. iekļauts tai pašā cenā. :)
avatar
Publicēts: 05.12.06 11:32
 citēt
why?
avatar
Publicēts: 05.12.06 11:42
 citēt
gan jau ka marku :)
avatar
Publicēts: 05.12.06 11:54
 citēt
to pashu marku :) jaanomaina miesu :D

peetiju Pentax K10D , bet kaut kaa nevaru saprast, vai vajag. Vinjam ir paaris labas lietas, kas mani burtiski tracina kaa neesoshas canon. Un pentax objektiivi. Labi, vinjiem nav IS, bet Pentax K10D ir par to padomaats, objektiivos mazaak tiek gruzhi un vispaar, visticamaak, ka veel kaadu gadu neko totaali jaunu nepirkshu. Latvijaa diilers ir Elkor, bet kaa ar servisu, neko nezinu... bfs.lv baigaa cena. Laikam vienreiz jaapaarvar neuzticeeshanaas gars tiemaarzemju i-neta veikaliem un jaapasuuta kauch ko.

un veel ir laiks domaat... nav jau tik steidziigi :)
avatar
Publicēts: 05.12.06 12:07
 citēt
Pirkt Elkora, tas ir neprāts ;)
avatar
Publicēts: 05.12.06 12:44
 citēt
Elkora + ir plašais klāsts, cenas pilnīgi amorālas.

A ja vajag alternatīvas, atrast tās var vienmēr, un tās ne sliktākās :)
avatar
Publicēts: 05.12.06 13:59
 citēt
pashlaik veel neko Elkoraa pirkusi neesmu un arii taa kaa netaisos... es to rakstiju par to, kaadas iespeejas ir iegaadaaties pentax zem 1000Ls :) taadas mums te saskruuveetas cenas... Vaacijas i-neta veikalaa bija aptuveni par 800 eiro.

Bet ... tuvaakaa laikaa veel neesmu gatava lieliem teerinjiem, jo... bez pasha aparaata atkal viss jaasapeer... viss nepiemeerojams, saakot ar akum un beidzot...
avatar
Publicēts: 05.12.06 14:17
 citēt
Nosauc 3 lētas vietas, kur es paņemu piķi, aizeju un nogrābstos, nopērku.Es runaju konkreti par stikliem.


Apčamdīt varēsi tikai Elkorā, savukārt nopirkt, kādā no e-veikaliem. Vairums visi stikli nāk no oficiālā izplatītāja. Atšķirība ir %, kas tiek uzlikti. "Parastajos" veikalos tie ir 15% un uz augšu, e-veikalos 5% un uz augšu. Kaut kā tā ...
avatar
Publicēts: 05.12.06 14:40
 citēt
Es Itālijā varu dabūt par 1125,61 euro (aptuveni 800 Ls)...
avatar
Publicēts: 05.12.06 14:53
 citēt
Tāpēc jau es rakstīju, ka ES varu dabūt... tā kā dzīvoju šeit...

Bet ja reāli, tad man šiet ir pieejamas dažas labas lietas, par īpaši labām cenām, bet tikai problēma tāda, ka bieži uz Latviju nebraukšu, tāpēc negribētu krāmēties ar naudas pārsūtīšanām, pirkšanām, paku sūtīšanām (uz manu atbildību) vai galu galā preces vešanu uz Latviju, kad pats tur braucu (negribas uzņemties tādu atbildību)...

Bet vai tiešām IB Serviss vai CRC nepiedāvā labākas cenas. Viņiem varbūt nav uz vietas, bet pasūtīt toč var... vai kas galu galā par lietu???
avatar
Publicēts: 05.12.06 16:33
 citēt
Nu tad v čom probļema?!:)
avatar
Publicēts: 05.12.06 16:36
 citēt
CRC cenas nav Latvijas iedziivotaajam draudziigas :) Saliidzinaaju ar neostore.lv cenaam. Neostore.lv leetaak. It kaa jau abi i-netaa tirgo. Briivdienaa saaku peetiit i-neta cenas (Latvijas i-neta veikalu) un mulsu. Viens un tas pats objektiivs, bet vienam ap 1100Ls, otram 800Ls. ss.lv piedaavaa stipri leetaak. raksta, ka ar visu veikala garantiju, bet cik tam var ticeet?
avatar
Publicēts: 05.12.06 18:36
 citēt
eLkorā stāv EF 70-200mm f/2.8L USM pa 999.-
Sameklē man lētāk.


Kas tad nu, Elkors pa pašizmaksām sāk laist ?

Lētāku neatradu ;)

ss.lv piedaavaa stipri leetaak. raksta, ka ar visu veikala garantiju, bet cik tam var ticeet?


Veikala garantija sākas ar EKA čeku :)
avatar
Publicēts: 05.12.06 18:41
 citēt
... uz šo stiklu, kuru nu nepērk LV kāds katru dienu, ir visnotaļ laba cena :)
( nesākam salīdzināt ar amazon, ebay u.c. piedāvājumiem )
avatar
Publicēts: 09.12.06 12:13
 citēt
mans ciinju biedrs paardots ar kit objektiivu un atminjas karti...
sho sludinaajumu droshi var dzeest aaraa!
avatar
Publicēts: 14.12.06 09:51
 citēt
Elkoraa vajag atlaides prasiit un gaidiit! :D
Es kad stiklu njeemu, bija kaadas 3-4h laika.
Papeetiiju, teicu, ir labs jaa, bet redzeets leetaak.
Atlaidi dosi? Ja dod, njemu!
Ok, man nav laika, noskaidro, buushu peec 3h atpakalj! :)
Atbraucu atpakalj, 25% nost :D
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):