forum.gif
Ģenerāltīrīšana
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Ģenerāltīrīšana
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 04.12.06 17:09
 citēt
Varbuut vajadzeetu uz Jauno gadu patiiriit lietotaajus, te es domaaju tos kuri sen nav raadiijushies un kuri nav ievietojushi nevienu bildi, nevienu reportaazhu utt. vnk tie kuri nieveero fotobloga buutiibu! JO daudzreiz uzpiezhot uz kaada autora no autoru saraksta naaks atdurties pret plikaam nulleem :roll:
avatar
Publicēts: 04.12.06 17:20
 citēt
nu es vienreiz na-haļavu spaidīju uz vārdiem - 5 pēc kārtas bija "tukšie" :))

Nu labi, pasaudzēsim tos, kur neko neliek, BET regulāri iegriežas...
avatar
Publicēts: 04.12.06 18:13
 citēt
A ko dariit tiem, kas gribees sekot liidz, piemeeram, tavaam bildeem, miller31? Vai esi kaadreiz meegjinaajis neielogojoties atrast visas savas bildes?... praataa var sajukt!!!
avatar
Publicēts: 04.12.06 20:27
 citēt
A ko dariit tiem, kas gribees sekot liidz, piemeeram, tavaam bildeem, miller31? Vai esi kaadreiz meegjinaajis neielogojoties atrast visas savas bildes?... praataa var sajukt!!!

es arii domaaju aktivitaati kuri nav bijushi ja te kaa teica piem 3meen!
avatar
Publicēts: 04.12.06 20:47
 citēt
A ko dariit tiem, kas gribees sekot liidz, piemeeram, tavaam bildeem, miller31? Vai esi kaadreiz meegjinaajis neielogojoties atrast visas savas bildes?... praataa var sajukt!!!


...man piemeram ne silts ne auksts ja tads nepatstavigs lietotajs seko vai balso par manam bildem.Mani vairak interese patstavigie lietotaji,starp kuriem ir jau izveidojies tads atsevisks tusins,un vinu bildes jau var pazit pat nelasot vardus.
avatar
Publicēts: 04.12.06 22:27
 citēt
ai nu ko var njemties?! tev vinji traucee??
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):