forum.gif
Pārdodu canon poweshot S3 IS un pričendāļus
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Pērku, Pārdodu, Mainu / Pārdodu canon poweshot S3 IS un pričendāļus
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 05.12.06 17:41
 citēt
Tātad tirgojas viss kopā : ziepītis , Akumulatoru lādētājs XSpeed 1400 + 4gab. 2600 mAh un vēl rezervē X4energy Mignon akumulators 4xAA 2600mAh .

Lietots ir no vasaras vidus , uzbildēts ~2500 bildes , nevienas skrambiņas vai defektu ir garantijas lapa .

Pārdodu jo izdomāju pirkt spoguleni.

Ja ir kāds nopietns pircējs PM me ! :)

ahh aizmirsu cenu nu 310Ls(cenu pielaboju ,jo sajaucu ka SD atmiņa tip neder jaunajam fočukam :P)domāju ir ok cena par visu komplektu . Un vienmēr jau var kautko sarunāt :)

aizmirsu pierakstīt ka kastīte un softi , vadi....krč kā no veikala 8)
avatar
Publicēts: 06.12.06 01:21
 citēt
Uhh cena 280Ls....sorry bik pārrēķinājos , price baigi ātri mainās @ i-shops :)
avatar
Publicēts: 06.12.06 09:18
 citēt
Par shaadu cenu var atrast arii inetaaa un cik ta taas bachas tur sanaak daargaak! Turklaat tas nebuus nemaz lietots! Domaaju veeljoprojaam ir paarreekjinaats! :)
avatar
Publicēts: 06.12.06 09:23
 citēt
Nu lādētājas ar bačām maksā ap 15-20Ls, 1Gb SD karte vēl 20L

kopā: 340Ls (www.xnet.lv...)

ja fočuks ir ideālā stāvoklī, tad -60Ls ir vairāk vai mazāk ok.
avatar
Publicēts: 06.12.06 09:31
 citēt
Nu lādētājas ar bačām maksā ap 15-20Ls, 1Gb SD karte vēl 20L

kopā: 340Ls (www.xnet.lv...)

ja fočuks ir ideālā stāvoklī, tad -60Ls ir vairāk vai mazāk ok.


Nu es karti biju kaukaa piemirsis iereekjinat...nu labi...bet nu....nav jau taa ka nezuticos cilveekiem...bet kad es paardevu savu telefonu es arii bik piepushkjoju! :twisted:

Heh uzreiz ienaaca galvaa teiciens "visi jau nav taadi kaa tu"! :D
avatar
Publicēts: 06.12.06 10:38
 citēt
Nu gan jau ka var atrast i lētāk , nu bet kautkā baigajos mīnusos līst arī negribās , jo fočiks var teikt ka galīgi jauns , bildēts tik 3jos pasākumos un cik mājās visas funkcijas testējot .

Un xnetā pirku chargeri ar mačām komplektā pa 20 ls + vēl 9Ls par extra bačām . Bačas arī ļoti labas , sporta spēlēs knipsēju no agra rīta līdz vēlam vakaram un noturēja..... Nu pagaidām cena šitāda . Ja būtu kāds tiešām 100% pircējs varētu nomest bik par to ka ātri nopērk . Jebkurā gadījumā vēl jānotirgo velo lai tiktu pie jaunās spogulenes :D Takā pagaidām vēl nesteidzos hehe
avatar
Publicēts: 06.12.06 15:07
 citēt
Cena fočukam vēl runājama....

Velo ir cube flying circus 06 gada modelis :) sorry par bik offtopiku :oops:
avatar
Publicēts: 06.12.06 18:25
 citēt
Cena fočukam vēl runājama....

Velo ir cube flying circus 06 gada modelis :) sorry par bik offtopiku :oops:


hahaa...rotos arii te ievaacaas :D
avatar
Publicēts: 07.12.06 11:26
 citēt
woohooo super akcija !!!

Jaunā cena 270Ls :mrgreen:
avatar
Publicēts: 11.12.06 12:42
 citēt
sakarā ar to , ka nav sniega grandiozas atlaides .

Fočuks galīgi nemocīts ar 8iem aķīšiem un lādētāju TIKAI 250 LS !!! :o
avatar
Publicēts: 11.12.06 16:31
 citēt
ko tu mokies ja jau pa 200ls dod D50 :D
avatar
Publicēts: 11.12.06 18:27
 citēt
Man ieteikums, nekēpājies šite, bet ej pa taisno uz ss.lv, jo tur tusē tauta, kas nāk ar mērķi pirkt. Es savulaik tirgoju pilnīgi jaunu Canon S3 IS, nolaidu normāli cenu, bet savējie (kāda foruma iedzīvotāji) neko citu, kā apd***t, nemācēja. Savukārt iekš ss.lv notirgoju ~ 40 min.
Ieteikums - neliec uz nedēļu, jo, ja laba cena, tad aizies 1-2 dienu laikā max.
avatar
Publicēts: 11.12.06 22:43
 citēt
klausi kasis, biju uzrakstījis līdzīgu pasaku (bet nenopostēju) par tēmu kā ar Reklāmas palīdzību dažu stundu laikā senos laikos pārdevu savu mobīlo, kuru "savējie" forumos bez maz vai apsvieda ar kakām, un žēlīgākie bija gatavi pirkt pa 10-15 ls... un tikai, ja vēl pieved un iedod palietot dažas dienas... protams, nopirka krievi netielējoties pa tā laika tirgus cenu un bija priecīgi.

īsi sakot, neielaidies diskusijās ar tiem, kas atbild forumā - tie, kas pirks, vai nu zvanīs, vai sūtīs privāto, un forums ir kā vieta, kur tu vari paziņot par savu pārdošanu tā - starp citu, moška kādam savējam noder.
avatar
Publicēts: 13.12.06 00:14
 citēt
lučik, svēti vārdi! :)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):