forum.gif
Ņirgājaties ...ha-ha
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Ņirgājaties ...ha-ha
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 06.12.06 06:13
 citēt
ņirgājaties par VISMANTU , ka viņš atkārtojās, kā vajag!??? jāāā , bet lūk atkal reportāža ar 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 ( DIVĀM ) bildēm ! Admini- LAI DZĪVO BĒRNU DĀRZS !!!!!< vet Vismants tas sliktais !!
avatar
Publicēts: 06.12.06 08:44
 citēt
Tā vietā, lai sūdzētos un bļaustītos, būtu labāk norādījis jaunajam lietotājam viņa kļūdu.
avatar
Publicēts: 06.12.06 08:48
 citēt
Ir cilveeki, kas ievieto reportaazhu, bildi pirmo reizi...tiem nedriixt vienkaarshi paarmest, uzbraukt tikai taapeec ka dusmas ir uz citiem, kas regulaari ignoree bloga noteikumus un ieteikumus! Tiem vajag meegjinaat normaali paskaidrot! Cita runa...ja tas notiek regulaari un apzinaati...
avatar
Publicēts: 11.12.06 23:27
 citēt
Buutu labaak apsveicis cilveeku ar vinja pirmo veikumu fotoblogaa.. :)
Mans uzskats ir taads, ka pirmo bildi, reportaazju vai ko citu kas pirmais ielikts nevajadzeetu uzreiz "norakt", taa vietaa labaak apsveikt jauno fotoblogistu un ieteikt vinjam kaa labaak!


Nu es gan uzskatu ka vajag tieshi norakt lai nepiegružo portaalu ar bildeem piemeru ņemsim šo te: www.fotoblog.lv...
"Tik aizraujoša fotoreportaža sen nebiju redzeejis!"

Nu pirms tu liec izlasi kas ir reportāža un paskaties ko ir citi cilveki likushi iekšā nevis uz bui doi mauc kaut kaadas bildes iekšā!

Nu un kadas jeegas apsveikt ar pirmo fotoreportaažu?, ja pat taa nav fotoreportāža?

Nu tad nolieciet pie fotoreporāžu vienu galveno un lieta dariita pilniigus fufeļus dzeš arā! Un labi pa citiem vereetu veel striideeties nu to tad atstaatu!

Nu labi es nesaku ka mana fotoreportažas arii ir tik idealas :oops: , nu es cenšos sekot noteikumiem!

Un veel pie šitaa viena ieteikuma: ja jums nav kas taisa saitu, uztaisiet ziedojumu ladi kaut vai ar sms vai kontu, un tad var noliigt cilveeku kurš tasīs kodus priekš saita! Esmu ar mieru ziedot 5Ls

Nezinu varbuut es šaja visaa ko sarakstiiju es kļuudos, bet kļuudiities ir cilveeciigi! Nu ta ir mans viedoklis!
avatar
Publicēts: 12.12.06 10:10
 citēt
>matrixlv
Pieeja, manuprāt, jāveido, atkarībā no izvirzītā mērķa. Ja mērķis ir daļēji slēgts elitārs klubs, tad Tev piekrītu.
Par reportāžu - vai tad nevarētu uzveidot, lai minimālo bilžu skaits būtu 3?
avatar
Publicēts: 12.12.06 10:28
 citēt
teiksim tā ar jauno versiju shitasa probleemas vareetu buut atrisinaatas, tagad bilzhu minimumu uztaisiit iisti nevar, konceptuaali gruuti. Ir doma arii sadaliit reportaazhas uz fotosessijaam un reportaazhaam. Kaa arii moderaatoru padariishana pieliks savu roku.
avatar
Publicēts: 12.12.06 13:28
 citēt
teiksim tā ar jauno versiju shitasa probleemas vareetu buut atrisinaatas, tagad bilzhu minimumu uztaisiit iisti nevar, konceptuaali gruuti. Ir doma arii sadaliit reportaazhas uz fotosessijaam un reportaazhaam. Kaa arii moderaatoru padariishana pieliks savu roku.


fotosesija un reportāža noteikti ka jāatdala
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):