forum.gif
Pastātiet par savu pieredzi fotogrāfijā pilsētā...
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Pastātiet par savu pieredzi fotogrāfijā pilsētā...
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 16.03.06 22:37
 citēt
Gribēju uzzināt, kā ir jāuzvedas pilsētā, veidojot savas kompozīcijas. Kā cilvēki uz to skatās, no kā jāizvairās, ko jāievēro utt..... Padalieties pieredzē, lūdzu... :oops:

Būtu arī jauki ja kāds pievienotu kādu bildi kā paraugu! ;) Paldies jau iepriekš...
avatar
Publicēts: 17.03.06 09:37
 citēt
ja paraknjaasies te dziljaak, kaut kur atradiisi rakstu, kaa var "nepaveikties" bildeejot nepareizos cilvekus nepareizaa vietaa :)

bet citadi ... jautajums ir diezgan plashs, es pat laikam tev neko nevareshu pateikt :))

o, vieniigais --- ZOOMS rock!!!
avatar
Publicēts: 17.03.06 11:22
 citēt
avatar
Publicēts: 17.03.06 13:51
 citēt
Ooo thanks! :D
avatar
Publicēts: 17.03.06 14:31
 citēt
Galvenais pieiet tai lietai pozitīvi un iet pie cilvjiem ar atvērtu sirdi bez agresijas. Lai arī cik tas banāli izklausās, tā tas tomēr ir. Pāris reizes solīts pa degunu gan ir un ņemot vērā manu skaliņa miesasbūvi to nemaz grūti nebūtu realizēt, bet vienmēr šķiramies kā draugi. Tīri praktiski padomi - ielās stipri noder neuzkrītošs fotoaparāts- tip ziepjutrauks, un vispār imidžs tipo tūrists, jo kas gan pievērš uzmanīmu kaut kādam tur tūristam ar ziepīti. ;) Vēl- cilvēki jāpieradina- tēlo ka bildē visko visapkārt, tikai ne konkrēto upuri, un kad jamā interese par tevi zudusi- viņš ir tavs. :)
avatar
Publicēts: 18.03.06 05:00
 citēt
O... Man kakras ir atlokamais LCD.... Heee brīvlaikā būs jāapģērbjas par tūristu, jāpaņem grāmatiņu "Riga guide" un jāpataisa kādu pilsētas bildīti... :D
avatar
Publicēts: 18.03.06 13:34
 citēt
O... Man kakras ir atlokamais LCD.... Heee brīvlaikā būs jāapģērbjas par tūristu, jāpaņem grāmatiņu "Riga guide" un jāpataisa kādu pilsētas bildīti... :D

neaizmirsti shortus! :D
avatar
Publicēts: 18.03.06 14:09
 citēt
O... Man kakras ir atlokamais LCD.... Heee brīvlaikā būs jāapģērbjas par tūristu, jāpaņem grāmatiņu "Riga guide" un jāpataisa kādu pilsētas bildīti... :D

neaizmirsti shortus! :D



Heheeee..... Tieši tā... Šortu neaizmirsīšu! :D :twisted:
avatar
Publicēts: 18.03.06 22:45
 citēt
hahaha par platlenjkji labs :)))

un tiesham noder aktiermaaksla, ja eto ne ja i loshad eto ne moja :D
avatar
Publicēts: 17.06.06 09:10
 citēt
paskatiet manas fotoreportāžas- >manas pilsētas ļaudis<, bet tie gan taisīti ar 200-300-nieku un nevienam nekādu pretenziju !!!
avatar
Publicēts: 11.03.18 18:28
 citēt
bija baigi foršais kadrs, tik pēterbaznīca neielīda kadrā... :( grūti tās kompozīcijas pilsētā veidot
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):