forum.gif
kraasu izmainjas publiceejot bildi
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / kraasu izmainjas publiceejot bildi
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 09.12.06 12:21
 citēt
publiceejot bildi sheit bloga izmainaas kraasa, parasti no suliigas uz peleeciigaaku, kaapeec taa?
avatar
Publicēts: 09.12.06 12:50
 citēt
Es ar pat to kādreiz sūdzējos, bet admini saka, ka viss bumbās... moš pamēģini ielikt mazāku bildi max 700 x 700 pix un apskaties kā tā izskatās atvērtā veidā un tad salīdzīni... man liekas, ka viņiem kompresors kaut ko dara - vai nu taisot preview variantus, vai arī samazinot un saspiežot visus variantus (tumbnail, preview un full-size)...
avatar
Publicēts: 09.12.06 14:30
 citēt
...ja liek originala lieluma bildi tad bildes lielumi samazinas automatiski un attiecigi zud kvalitate,par to bridina gandriz visur.Tapec labak bildi samazinat pasam lai kvalitate nemainitos.
avatar
Publicēts: 09.12.06 15:54
 citēt
es bildi saspiezu apm uz 440 kb nemainot pixelju skaitu (tas notiek automaatiski ?) manaa monii vinja izskataas ok. ievietojot blogaa- :(
avatar
Publicēts: 09.12.06 16:21
 citēt
es bildi saspiezu apm uz 440 kb nemainot pixelju skaitu (tas notiek automaatiski ?) manaa monii vinja izskataas ok. ievietojot blogaa- :(


meegjini samazinaat bildes izmeeru, ne tikai svaru
piemeeram uz 1600x1200, vai 800x600 un citiem standartiem!
avatar
Publicēts: 09.12.06 18:19
 citēt
izmeeginaaju, taapat :(.
man bilde izskataas daudz labaak pat uz mazajiem lielumiem, kaa te blogaa :(
skiet ka ar to vienk. jaareekinaas.
bet neskatoties uz shiem siikumiem fotoblogs ir ze best :)
avatar
Publicēts: 09.12.06 19:30
 citēt
...image size 600 reiz 400.un tad JPEG options bildes failu samazini uz 200 kb.
avatar
Publicēts: 09.12.06 23:54
 citēt
Nu te nevajadzeetu likt plataaku par 800pix platumaa, tad arii nekam nevajadzeetu vizuaali zust.

Par kvalitaati nesuudzos, viss kaa no shopa taa arii te izskataas...
avatar
Publicēts: 10.12.06 03:17
 citēt
...ja,vispar man ta patas ir,tagad ieveroju,kad krasas paliek balakas pec ieladesanas:(...moska admin,var pameginat pasi ieladat un tad salidzinat kads viniem sanaks iznakums?
avatar
Publicēts: 10.12.06 11:22
 citēt
...ja,vispar man ta patas ir,tagad ieveroju,kad krasas paliek balakas pec ieladesanas:(...moska admin,var pameginat pasi ieladat un tad salidzinat kads viniem sanaks iznakums?


Kaadaa izmeeraa tad tu vinjas laadee ieksh'?
avatar
Publicēts: 10.12.06 16:51
 citēt
(vēlamais bildes platums ir 800px)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):