forum.gif
Ieteikums par jaunajiem
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / [Slēgts] Ieteikums par jaunajiem
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 12.12.06 18:31
 citēt
Kaa buutu ja jaunie lietotaaji nevareetu veerteet bildes liidz kameer pashi nebuutu sasniegushi kaadu atieciigu reitinga liimeni?Domaaju ka taadaa veidaa mees atbriivotos no nejeedziigakiem veerteejumiem! :)
avatar
Publicēts: 12.12.06 21:36
 citēt
nav nejedzigu vertejumu

ir pavirshi, emocionali, liekuligi, atriebiigi, patikami, aizvainojoshi, uzpuutiigi, nievaajoshi

bet ne bezjeedziigi
avatar
Publicēts: 12.12.06 21:45
 citēt
Kaa buutu ja jaunie lietotaaji nevareetu veerteet bildes liidz kameer pashi nebuutu sasniegushi kaadu atieciigu reitinga liimeni?Domaaju ka taadaa veidaa mees atbriivotos no nejeedziigakiem veerteejumiem! :)


Jaasasniedz taads liimenis lai visiem var likt 5 5 5 bez jebkaadiem sirdsapzinjas paarmetumiem ;)
avatar
Publicēts: 12.12.06 21:48
 citēt
mhm...un tad veel arii profila apmekleejuma statistiku, un shiisdienas apmekleetaako profilu TOP 10 :lol:
avatar
Publicēts: 12.12.06 21:51
 citēt
nav nejedzigu vertejumu

ir pavirshi, emocionali, liekuligi, atriebiigi, patikami, aizvainojoshi, uzpuutiigi, nievaajoshi

bet ne bezjeedziigi



:D ok,manaa tekstaa vaardu "nejeedziigiem" aizvietojam ar -pavirshi, emocionali, liekuligi, atriebiigi, patikami, aizvainojoshi, uzpuutiigi, nievaajoshi
avatar
Publicēts: 12.12.06 21:54
 citēt
mhm...un tad veel arii profila apmekleejuma statistiku, un shiisdienas apmekleetaako profilu TOP 10 :lol:



:D:D:D:D
avatar
Publicēts: 12.12.06 23:49
 citēt
[..]norokam svešos [..]


labaakais gabals shovakar! :DD
avatar
Publicēts: 13.12.06 00:16
 citēt
lučik, tu neesi svētais? atkal svēti vārdi!!
avatar
Publicēts: 13.12.06 00:52
 citēt
kjiplokiem un krucifiksam arii jabut netalu
avatar
Publicēts: 13.12.06 08:29
 citēt
es nezinu, va ipamaniijaat, bet tas ko teicu par statistiku bija sarkasms, bet nu ko tur daudz!
To es biju domaajis, tipa nevajag te saakt liidzinaaties draugiem.lv!
Got the idea?
avatar
Publicēts: 13.12.06 09:22
 citēt
šobrīd viss fotobloga developeru tīms nodarbojas ar šādām lietām:
- iespēja ielādēt profila bildi uz telefonu
- īsziņa par profila apmeklējumu
- profila bildes statistika - parāda ne tika apmeklējumus, bet arī to, cik bieži ir atvērta bilde pilnā izmērā
- auto balsojums 5 5 5 visiem favorītiem

Vislielākā uzmanība tiek veltīta IQ algoritmam, kurš sākot no lietotāja 7 (reizēm - astotā) komentāra jau nosaka lietotāja rakstības stilu un ģenerē komentārus automātiski.

Būs arī fīča "bilžu sabojāšana" - ja kādam nepatiks kāda bilde, viņš par maksu varēs to sabojāt. Protams, automātiski tiks pievienots komentārs par to, ka visi iepriekšējie balsotāji neko nejēdz no foto.

būs arī sadaļa fotOintriga, bet par to nedaudz vēlāk...

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
avatar
Publicēts: 13.12.06 13:55
 citēt
pie black list ta obligati vajag arii bilzhu sabojaataaju!!! :D
avatar
Publicēts: 13.12.06 15:34
 citēt
šobrīd viss fotobloga developeru tīms nodarbojas ar šādām lietām:
- iespēja ielādēt profila bildi uz telefonu
- īsziņa par profila apmeklējumu
- profila bildes statistika - parāda ne tika apmeklējumus, bet arī to, cik bieži ir atvērta bilde pilnā izmērā
- auto balsojums 5 5 5 visiem favorītiem



Par shito noreecos! :D vislabaakais ir pirmais! :D :D :D
avatar
Publicēts: 13.12.06 15:48
 citēt
šobrīd viss fotobloga developeru tīms nodarbojas ar šādām lietām:
- iespēja ielādēt profila bildi uz telefonu
- īsziņa par profila apmeklējumu
- profila bildes statistika - parāda ne tika apmeklējumus, bet arī to, cik bieži ir atvērta bilde pilnā izmērā
- auto balsojums 5 5 5 visiem favorītiem


Nu zini, es pat saakumaa taa to visu nopietni lasiiju, tad jau saaka taa palikt jociigi... nu jaa, izchakareeji mani :D
avatar
Publicēts: 14.12.06 02:11
 citēt
Nu zini, es pat saakumaa taa to visu nopietni lasiiju, tad jau saaka taa palikt jociigi... nu jaa, izchakareeji mani :D

taas ir reaalas lietas //TODO: sarakstaa! :mrgreen:
avatar
Publicēts: 14.12.06 11:21
 citēt
Būtu labi, ja varētu nelikt kādu sadaļas vērtējumu, piemēram, man patīk "ideja" un "emocijas", bet negribu vērtēt "izpildījumu"..
avatar
Publicēts: 14.12.06 11:32
 citēt
buus taada fiicha un ja neieliksi kaadu no noveerteejumiem -> defaultais ir 5 :mrgreen:
avatar
Publicēts: 14.12.06 18:20
 citēt
buus taada fiicha un ja neieliksi kaadu no noveerteejumiem -> defaultais ir 5 :mrgreen:


viss peec godiiguma un taisniibas principa! :mrgreen:
avatar
Publicēts: 14.12.06 18:39
 citēt
buus taada fiicha un ja neieliksi kaadu no noveerteejumiem -> defaultais ir 5 :mrgreen:


Jaa jaa, laba doma par tiem 5niekiem defaultaa :DD
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):