forum.gif
PAsuti.lv
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / PAsuti.lv
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 13.12.06 15:51
 citēt
Sveiki!
Kads ir no šejienes pasuutijis kaut ko?
Es gribu pasuutiit objetīvu, bet nezinu vai šeit ir garantija jo nekas par garantiju nav rakstiits?
avatar
Publicēts: 13.12.06 16:01
 citēt
Sveiki!
Kads ir no šejienes pasuutijis kaut ko?
Es gribu pasuutiit objetīvu, bet nezinu vai šeit ir garantija jo nekas par garantiju nav rakstiits?


pasuti.lv ir bfs e-veikala versija. es nedomaaju ka tas vareetu buut kaktu kantoris. :)))
avatar
Publicēts: 13.12.06 18:06
 citēt
es tur esmu dafiga ko pasūtījis, gan stiklus, gan arī blendes un visādu citu drazu..
cik nāk kilograms blenžu?! :mrgreen:
avatar
Publicēts: 13.12.06 19:13
 citēt
arii es sho to pasuutiiju, bija specifiskas lietas kuras ilgi bija jaagaida bet viss ok!
avatar
Publicēts: 13.12.06 19:26
 citēt
Nu cik ilgi dabuuji gaidiit?
avatar
Publicēts: 13.12.06 19:44
 citēt
njemot veeraa ka NEVIENAA citaa iveikalaa taas lietas nebija ~1,5meenesi, paareejaas lietas ~paaris dienu laikaa. saciija ka canon ar piegaadi kjeemojoties, nezinu varbuut taa arii bija bet ko gribeeju to arii dabuuju :roll: attieksme laba, man patika normaali pasaciija preciizu laiku nevaram pateik , vai gaidiisiet nevis jaa jaa buus tuliit kuru katru dienu , taa atklaati :wink:
avatar
Publicēts: 13.12.06 20:05
 citēt
Nu vo man taa bija ar cc.lv ka tie teica ka riit bus un bija peec nedeļas! :evil: Un domaju tur ar vairs neko nepirkt!
avatar
Publicēts: 14.12.06 09:35
 citēt
Šitam veicim var uzticēties, esmu tur daudz ko pirkusi. Lielākoties arī lietas, kas nav dabūjamas citos neta veikalos LV. Mīnuss tas, ka cena bikiņ lielāka kā citur, bet izvēle baigi labā. Nāk ar visām garantijām. Esmu tur pirkusi pāris objektīvus, filtrus, skeneri, somu un vēl šo to.
Pozitīvi arī tas, ka ļauži, kas tur strādā tiešām kaut ko sajēdz no foto. Pēdējo reizi, kad pirku objektīvu, ko lietot kita vietā pasūtīju klāt skylight filtru. Tas filtrs, ko gribēju, nebija uz vietas un džeks man zvanīja un prasīja, vai to filtru domāju izmantot objektīva aizsardzībai (tad varētu arīi UV ņemt) vai arī skylight efektam, kad teicu, ka principā abējādi, tad beigās šamais to filtru kaut kur izraka :)
Ja pasūta tās preces, kas ar zaļu atzīmētas, atved vidēji 10 dienu laikā kopš pasūtīšanas. Ar dzeltenu un sarkanu atzīmētās neesmu sūtījusi. Kad grasās vest, parasti piezvana dienu vai divas iepriekš un noprecizē, pakas mūsu galā parasti pienāk ap plkst.11.-12.
avatar
Publicēts: 15.12.06 21:52
 citēt
Eu kad aizpildu reģistrēšanos, viņš saka ka nav iespeejasm un man liel ierakstii: Jusu pasta indeksam jasastāv vismaz no 6 zīmēm.
Nu kaa esmu no ventspils un pasta indeks šeit ir 3600, kur lai dabuuju 6 ciparus?
avatar
Publicēts: 15.12.06 22:13
 citēt
Eu kad aizpildu reģistrēšanos, viņš saka ka nav iespeejasm un man liel ierakstii: Jusu pasta indeksam jasastāv vismaz no 6 zīmēm.
Nu kaa esmu no ventspils un pasta indeks šeit ir 3600, kur lai dabuuju 6 ciparus?


LV3600 :roll:
avatar
Publicēts: 15.12.06 22:37
 citēt
PAldies! Sanaaca neiedomaajos par LV
avatar
Publicēts: 17.12.06 01:43
 citēt
Cik es smu skatiijies... tad Sigmai u lowepro cenas leetaakas ir pat elkoraa.... pietam plaukta cenas bez atlaideem...
avatar
Publicēts: 21.12.06 14:01
 citēt
A kaa jus noreiķinajaties, man piedavaa parskaitiit naudu jo esmu no ventspils un lai man piegaadaa uz Ventspili!
Ir droshi parskaitiit visu summu??
avatar
Publicēts: 22.12.06 11:52
 citēt
:roll:
avatar
Publicēts: 22.12.06 19:26
 citēt
man liekas ka pasuutiju ar peecmaksu jeb tas bija kur citur... ja paarskaiti tad pieraadiit ta vareesi ka esi to izdariijis , bet kameer neparaksties ka esi ko sanjeemis veikals nevar pieraadiit ka pretii ko devis taa ka domaaju probleemu shinii zinjaaa nav, vismaz man nebija.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):