forum.gif
kā dabūt jpg vai gif formātu?
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / kā dabūt jpg vai gif formātu?
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 21.03.06 08:30
 citēt
nesaprotu šito lietu - kāpēc sameistarojot bildes pshopā dažreiz kompis ļauj saglabāk jpg citreiz tikai png vai vēl kaut kādu tur citu? mēģināju sev vienīgo zināmo veidu - centos atvērt tajā pašā paint un pārveidot, bet kompim šī ideja nez kapēc nepatika.. ir vēl kāds veids kā dabūt jpg?

pameegini ieksh PS file->save as for web...
avatar
Publicēts: 21.03.06 13:37
 citēt
nesaprotu šito lietu - kāpēc sameistarojot bildes pshopā dažreiz kompis ļauj saglabāk jpg citreiz tikai png vai vēl kaut kādu tur citu? mēģināju sev vienīgo zināmo veidu - centos atvērt tajā pašā paint un pārveidot, bet kompim šī ideja nez kapēc nepatika.. ir vēl kāds veids kā dabūt jpg?

pameegini ieksh PS file->save as for web...


damn right

ieksh FotoVeikala iespeejams redigjeet atteelu, tad izveeleeties File -> Save As.. un sheit nu ir iespeejams izveeleeties faila formaatu peec sirds patikas :)
avatar
Publicēts: 21.03.06 15:10
 citēt
PS vienmer slaanus piedaavaa saglabaat kaa .psd! Vajag flatten image,tad arii vareesi sagl kaa .jpg peec nokluseejuma!
avatar
Publicēts: 21.03.06 15:35
 citēt
nu kas kuram tuvaaks :D
avatar
Publicēts: 21.03.06 17:15
 citēt
pirms seivot kaa JPG vienmeer uztaisi Flattern Image ar taustiņu kombināciju: Ctrl+Shift+E, ja gadiijumaa tad veel piedaavaa citu formaatu, tad jaaizveelas no izkriitoshaas izveelnes formaatu JPG un aiziet

Ja gribi saglabaat slaanjus, tad gan ir jaaseico PSD formaataa

GIF tiek dabuuts arii izveeloties no izkriitoshaa menu GIF formaatu... pirms GIF saglabaashanas iesaku nomainiit bildes MODE (Image->Mode) uz Indexed Color un tur jaapamakareejaas...

avatar
Publicēts: 22.03.06 09:40
 citēt
lai kaa es groziitos un meeginaatu nelauj man saglabaat taa kaa es gribu. pat nepiedaavaa taadu variantu..


mozh ir indexeetas kraasas un shii iemesla deelj arii neljauj ? :) jaapamaina tad Color mode uz RGB ( Image -> Mode -> RGB Color ) 8-bit png var neljauties, jo tam ir indexeetaas kraasas ;)
avatar
Publicēts: 26.04.06 21:40
 citēt
Kaa saucaas aizmirsu - flatten image vai join layers - peec shitaa var seivet kaadaa formaataa grib. Tikai specifiskajaa fotoshopa formataa ljauj seiveet, ja failaa vairaak informaacijas, kaa bildee, nu, kautkaads neredzams /bet redzams padaraams/ backgraunds vai tml. JA tas turpmaakajaa darbaa vajadziigs, tad taa arii jaaseivee, ja ne tad -> go to saakums.
avatar
Publicēts: 26.04.06 22:12
 citēt
nafig tas flatten image vajadzīgs? kam tas domāts ?
avatar
Publicēts: 26.04.06 22:56
 citēt
nafig tas flatten image vajadzīgs? kam tas domāts ?

lai saliktu layerus kopaa. samergo 2 sayerus un daries ar tiem kaut ko kaa ar vienu... to es izmantoju ja kaut ko daru ar bildi a daljaam... lai pec tam man nav katra daljaa jaamuuvo vai jaliek kads settigs atsevishkji - es salieku layerus kopaa...

flatten image = paplidus opcija kas asliek VISUS layorus vienaa.. ;)
avatar
Publicēts: 27.04.06 00:19
 citēt
katrā ziņā .jpeg eksportā tam nav nozīmes. :)
avatar
Publicēts: 27.04.06 00:25
 citēt
katrā ziņā .jpeg eksportā tam nav nozīmes. :)

protams! ;) es domaaju, ka bmp eksoprtaa tas arii varetu spelet mazu lomu... nu vismaz puuli backgroundaa radiit, ja ne 2-aa plaan loma... 8) :D
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):