forum.gif
Nav nekā
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Nav nekā
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 14.12.06 23:24
 citēt
Dalīšos domās par sho brīdi blogā!

Jau kuro dienu ienākot FotoBlogā, un uzspiežot uz galerijas neredzu tur nevienu bildi kura būtu pelnījusi 555, tikai retā spēj piesaistīt, bet liela daļa vnk tukšu bilžu bez sajūtām, tas laikam tāpēc, ka ir tumšs un nevienam nerodās bildes, pat pieredzējušie liekas ietur tādu kā pauzi, gatavojas svētkiem un neko neārāda! Vēlreiz pārskatu galeriju un tieku līdz 7. lapai bet nevienu bildi tā arī roka neceļas novērtēt!
Rudens ir ievilcies...
avatar
Publicēts: 14.12.06 23:32
 citēt
JAa piekriitu tev par rudeni reals slinkums kaut ko fočēt jo viss ir pelaakas karasas! Un garlaiciigs! UZsnigtu sniegs tad jau buutu cita lieta!
avatar
Publicēts: 14.12.06 23:36
 citēt
man pat fotoaparātu roka neceļas paņemt, kur nu vēl bildēt :((( rudens sux :(
avatar
Publicēts: 14.12.06 23:41
 citēt
atnaku majas, noguris, izbesiits ar neskaitamiem darbiem un nedarbiem, apsezhos pie neflata monitora kursh savu nokalpojis, izpipeju cigareti, kas liek justies vel sliktak, saprotu, ka ritdiena neko labaku nenesiis, ieeju galerijaa ... visas bildes sux :(


pamostos no riita taa labi izguleejies, nomazgajos, aizlidoju uz darbu, iedzeru kafiju, izstaipos, izlasu meilus - polijaa briivdienas! (man shefs polis), atveru blogu (nujau uz samera jauna lcd), tur 25 useri online, atveru galeriju ... visas bildes tik skaistas! :)


globala sasilshana sux bet paris gadus vel sniegu ziemaa sola 8)
avatar
Publicēts: 15.12.06 08:48
 citēt
Dalīšos domās par sho brīdi blogā!

Jau kuro dienu ienākot FotoBlogā, un uzspiežot uz galerijas neredzu tur nevienu bildi kura būtu pelnījusi 555, tikai retā spēj piesaistīt, bet liela daļa vnk tukšu bilžu bez sajūtām, tas laikam tāpēc, ka ir tumšs un nevienam nerodās bildes, pat pieredzējušie liekas ietur tādu kā pauzi, gatavojas svētkiem un neko neārāda! Vēlreiz pārskatu galeriju un tieku līdz 7. lapai bet nevienu bildi tā arī roka neceļas novērtēt!
Rudens ir ievilcies...


man liekas ka ar tevi ir cauri. Ēd vitamīnus, ārstē laukā no sevis rudeni...paskaties, kas šonedēļ notiek blogā...46 bildes nedēlas griezumā virs 6,2. Kad vēl tā ir bijis? Daudziem parādās lieks laiks un var to ziedot bilžuku apstrādei...un skaitļi to parāda, ka man ir taisnība.
Tāpēc raksti : tas laikam tāpēc, ka ir tumšs un nevienam nerodās bildes, kuras es mācētu saskatīt.
avatar
Publicēts: 15.12.06 12:02
 citēt
Dalīšos domās par sho brīdi blogā!

Jau kuro dienu ienākot FotoBlogā, un uzspiežot uz galerijas neredzu tur nevienu bildi kura būtu pelnījusi 555, tikai retā spēj piesaistīt, bet liela daļa vnk tukšu bilžu bez sajūtām, tas laikam tāpēc, ka ir tumšs un nevienam nerodās bildes, pat pieredzējušie liekas ietur tādu kā pauzi, gatavojas svētkiem un neko neārāda! Vēlreiz pārskatu galeriju un tieku līdz 7. lapai bet nevienu bildi tā arī roka neceļas novērtēt!
Rudens ir ievilcies...


man liekas ka ar tevi ir cauri. Ēd vitamīnus, ārstē laukā no sevis rudeni...paskaties, kas šonedēļ notiek blogā...46 bildes nedēlas griezumā virs 6,2. Kad vēl tā ir bijis? Daudziem parādās lieks laiks un var to ziedot bilžuku apstrādei...un skaitļi to parāda, ka man ir taisnība.
Tāpēc raksti : tas laikam tāpēc, ka ir tumšs un nevienam nerodās bildes, kuras es mācētu saskatīt.

taa jau laikam ir sajuutas rodas no noskanjojuma
avatar
Publicēts: 15.12.06 15:44
 citēt
Varbut riit jaizlaizh kautkur pabildet ??? Kautkur arpus riigas!
avatar
Publicēts: 15.12.06 16:57
 citēt
...jeb nakts foto sārtajās ielās adrelīnu ķerot...foršas migliņas.
avatar
Publicēts: 15.12.06 17:57
 citēt
nuu man ir taa, ka tagad iipashi tieshaam rokas neceljas un taads druums.. skola veel un bla bla bla! :D viens iemesls varbuut arii ir tas ka tikshu pie jaunaas kameras pec 5 dienaam! nemaz nerunaajot par to ka uz 3 nedeeljaam laizhu uz asv kur taa kartigaak vareeshu ietesteet arii kameru! :D takaa kad janvaara saakuma buushu atpakalj gaidiet reportaazhas un bildes... varbuut kko iemetiishu arii pa vidu, bet nu tad redzees kaa buus vai buus laiks njemties! :)
avatar
Publicēts: 15.12.06 18:14
 citēt
tu brauc uz ASV, bet kameru pērc šeit!?
avatar
Publicēts: 15.12.06 18:16
 citēt
pasarg dies nee! :D es tach stulbs neesmu! :D kaut gan peerku es tieshaam sheit! :D bet sanemshu vinju tikai tur! :D sovakar kaartoju reekjinus ar adorama.com, lai kad aizbraucu tur man vinja ir! :) Es laikam ne parak saprotami noformuleeju! :D
avatar
Publicēts: 15.12.06 18:19
 citēt
fuuu :) :)
avatar
Publicēts: 15.12.06 18:19
 citēt
vsp tas tieshaam buutu nedaudz debiili! :D nopirkt te un tad braukt tur! :D
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):