forum.gif
BILŽU request
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / BILŽU request
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 21.03.06 10:44
 citēt
Sveiki bloggeri.

Pienāca tas brīdis, kad man pa darbu savajdzējās imidžbildes interneta reklāmas spēlei (FLASH). Griežos tai skaitā arī pie Jums, jo esam jau diezgan kuplā skaitā un ļoti ceru, ka kādam no Jums ir saturiskā iespēja man izlīdzēt ar bilžukiem un pie reizes arī naudiņu nopelnīt.

Requests.
bildes ir vajadzīgas pa tēmu:

- snowboard
- skateboard
- BMX vai velo triāls

bildes ir vajadzīgas visās trīs kategorijās, galvenais MSG ko bildēm jāsniedz ir stils, kustība, jaunība.

Būšu pateicīgs, ja varētu parušināt savus arhīvus un varbūt atrast kaut ko piemērotu. Sazinaties ar mani pa e-pastu: maksims@fotoblog.lv, iesūtiet savu bilžu demo.

Ļoti gaidīšu.

Paldies
avatar
Publicēts: 21.03.06 10:47
 citēt
iemet sakumlapa so pazinojumu, iespejams bus lielaka atsauciba
avatar
Publicēts: 21.03.06 13:39
 citēt
pievienojos beast

shaadus sludekliishus ( kas man arii ir svariigi ) buutu baigi jeedziigi izgaismot jau saakumlapaa, jo pieljauju, ka kautkaada dalja nemaz nelasa visu, kas raxtiic forumaa.
avatar
Publicēts: 21.03.06 14:18
 citēt
jau iepublicēju :) forši būt adminam ;)
avatar
Publicēts: 21.03.06 14:42
 citēt
nee elik, nav forshi buut adminam :D
avatar
Publicēts: 21.03.06 16:15
 citēt
Ja interesē kas no šī:
www.fotoblog.lv...
tad varu iedot 8mp oriģinālus
avatar
Publicēts: 21.03.06 16:54
 citēt
paldies andre par linku

paldies skatina, mozhka driiz sazinaashos
avatar
Publicēts: 21.03.06 19:13
 citēt
paldies andre par linku

paldies skatina, mozhka driiz sazinaashos


ja pirksi no vieteejiem un fotograafijaa ir redzama cilveeka seja , tad prasi Model Release citaadi peec tam vari norauties... ;)


em, ko šis īsti nozīmē ?
a kā tad ir ar avīzēm , roportāžām ?

Tad no tā izriet, ka man nu ir jāsaņem braucēju atļauja izplatīt bildes ? hmzz
avatar
Publicēts: 21.03.06 20:39
 citēt
vienkaarshi es tevi varu nofocheet araa uz ielas un uzlikt uz prezervatiivu reklaamas... tapeec ir taa sauktaa modelu rakstiskaa atlauja ka vinu bildes var lietot. ar mutvaardu atlauju tiesaa neko nepieraadiisi ! ar slaveniibaam ir savaadaak, jo vini ejot uz taada veida darbu apzinaas ka buuus uzmaniiibas centraa un viniem nevajag prasiit atlauju lai publiceetu rakstus, kaut arii tur ir bijushi visaadi skankaali un tiesas praavas, dazham labam pat izdevies atbriivoties no paparci uzmaaciibas... tappeec bildes kur ir redzams cilveeks un vinu var atpaziit tirgo tikai ar modela rakstisku atlauju... citaadi peec tam tas cilveeks var iesuudzeet un buus suudi...

tobish pie manis pievelkas aviizes reportieris ar ruutainaa kreklaa gjeerbtu pilsoni, kam kaut kas liidziigs fotokamerai rokaas. uzdod paaris stulbus jautaajumus par politiku vai kjinieshu virtuvi... peec tam lasot aviizi, redzot savu bildi blakus pilniigi sagroziitiem un patiesiibai neatbilstoshiem komentaariem par uzdotajiem jautaajumiem, es aviizi teoreetiski varu iesuudzet tiesaa, ka taa ir publiceejusi manu bildi, bez manas rakstiskas piekrishanas ???
avatar
Publicēts: 21.03.06 21:30
 citēt


vienkaarshi es tevi varu nofocheet araa uz ielas un uzlikt uz prezervatiivu reklaamas... tapeec ir taa sauktaa modelu rakstiskaa atlauja ka vinu bildes var lietot. ar mutvaardu atlauju tiesaa neko nepieraadiisi ! ar slaveniibaam ir savaadaak, jo vini ejot uz taada veida darbu apzinaas ka buuus uzmaniiibas centraa un viniem nevajag prasiit atlauju lai publiceetu rakstus, kaut arii tur ir bijushi visaadi skankaali un tiesas praavas, dazham labam pat izdevies atbriivoties no paparci uzmaaciibas... tappeec bildes kur ir redzams cilveeks un vinu var atpaziit tirgo tikai ar modela rakstisku atlauju... citaadi peec tam tas cilveeks var iesuudzeet un buus suudi...


Tad jau izejot no tā šajā gadijumā
sacensības braucēji arī apzinās to , ka tiks fotogrāfi un tehniski no viņiem atļauju prasīt nevajag ?
avatar
Publicēts: 21.03.06 21:38
 citēt
ak dies... model release, njaaa

veelreiz paldies par info, andre

fotograafija ir skaista liidz briidim, kad taa paarveershas par naudu... grrr.. nauda bojaa pasauli!!! :evil: :evil: :evil: :evil:
avatar
Publicēts: 22.03.06 11:01
 citēt
eee nuuu, "Sport"insh ko, katru reizi prasa atljauju katram sportistam, pirms vinu bildes paardod?
avatar
Publicēts: 22.03.06 13:52
 citēt
Andre, a kaa ir ja, bildee nevar iisti redzeet cilveeka seju?
avatar
Publicēts: 22.03.06 15:14
 citēt
bet man visvairaak patiik tas gads forumaa, FUNKY!! AHA!! OLDSKOOL, aha!! To da beat yO! :DDD mikrofooni galvaas, kljoshenes kaajaas, ejam DISKOT savaas maajaas...!! :)))
avatar
Publicēts: 22.03.06 15:51
 citēt
yeah 70tie rox :)
avatar
Publicēts: 20.05.21 14:34
 citēt
Armands laba doma. Tik laika nav
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):