forum.gif
Foto tehnikas cenu paradīze
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Foto tehnikas cenu paradīze
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 21.03.06 15:38
 citēt
:?:

Vai kāds var ieteikt, kurās valstīs vislētāk var nopirkt foto tehniku - kameras, objektīvus un aksesuārus (konkrēti interesē Canon)? To zinot, varētu draugiem, paziņām vai kolēģiem, laiku pa laikam, lūgt ko atvest.

:?:
avatar
Publicēts: 21.03.06 17:05
 citēt
USA noteikti 1/2 lētāk viss

vai arii taiwaana, pa taisno no konvejera :aiwa:
avatar
Publicēts: 31.03.06 00:27
 citēt
Bet kaa ir ar Krieviju?
avatar
Publicēts: 31.03.06 07:42
 citēt
Bet kaa ir ar Krieviju?




Droshi, ka ir procentus 20 -30 leetaak, bet .. taa ir prece, kas razhota krievijai ;) Jaareekjinaas ar to :D
avatar
Publicēts: 31.03.06 08:30
 citēt
Krievijas cenas ir lētākas, bet nedaudz, tiešām par kādiem 20%.. Cenas var apskatīties šeit: [url=www.foto.ru

Tas]www.foto.ru

Tas[/url] vai kvalitātes ziņā tur ir atšķirības kā Preteklis saka - šaubos. Katrā ziņā no Latvijas neatšķiras.
avatar
Publicēts: 31.03.06 10:59
 citēt
Nezinu, kā ir tagad, bet pirms vairākiem gadiem dzirdēju, ka profi brauc pirkt dārgo un profesionālo tehniku uz Monako... pirmām kārtām šīs pundurvalstiņas iedzīvotāji to ir uzķēruši un cenas neskrūvā, tātad cenas ir par kādiem 20% lētākas salīdzinājumā ar Latviju, bet vēl ir tāda fīča, ka izbraucot no valsts, tiek atmaksāts tā saucamais PVN (vai varbūt, kāds cits nodoklis, precīzi neatceros) un tas pirkumu samazina vēl par +- 20%...

Bet iespējams, ka situācija ir mainījusies, tāpēc neesmu drošs, ka padoms ir 100% precīzs!
avatar
Publicēts: 31.03.06 11:04
 citēt
mani divi santiimi

kad es pirku savu soni, man 100ls skidku iedeva jo naaca no krievijas + nav garantijas. atradu: caur netu, aktiivisti komersanti

dazhs labs (vaardaa nesauksim, uz andre neraadiisim) man liekas arii dariija taa, ka iepirkaas vaaczemee, katraa zinjaa man ir aizdoma ka frankfurtee varetu letak dabut nekaa sheit latvijaa. bet pircis neesmu

nu un tad jusa, kur viss bakshos, bet tagad tam dolaaram kurss aug (0.58 pret latu) tad hz vai tur iipasha jeega dziities ...
avatar
Publicēts: 31.03.06 11:08
 citēt
Es uz savējo fočiku salīdzinājumā ar Latvijas cenu ietaupīju veselus 100 ls pērkot ASV :)
avatar
Publicēts: 31.03.06 11:27
 citēt
cik fochuks kopaa maksaaja?
avatar
Publicēts: 31.03.06 14:39
 citēt
Ar visu piegaadi un nodokliem sanaaca 371$: )Saakuma cena bija zem 300$.
avatar
Publicēts: 02.04.06 15:56
 citēt
Bet kaa ir ar Krieviju?




Droshi, ka ir procentus 20 -30 leetaak, bet .. taa ir prece, kas razhota krievijai ;) Jaareekjinaas ar to :D[/quote

Tam Robotam vai arī japānim kurš štāv pie konvejera un liek kopā fototehniku nav nemazākās nojausmas kuram pasaules tirgum prece ir domāta.

Tā kā tas nu ir tikai mīts, ka prece LV vai RU tirgum būs sūdīgāka kā Japānas vai Francijas tirgum:)))


ja runa ir par naudu un 1 vieniiba var izmaxaat par dolaaru leetaak uz kvalitaates reekjina - kaalab lai robots nebuutu suudiigaaks, vai tam nabaga malaizietim nemaxaatu par 20 centiem stundaam leetaak ? Galu galaa - RU ir Ru un jebkuram irs kaidrs, ka tur preces aizies uz urraa :)
avatar
Publicēts: 02.04.06 21:49
 citēt
da tapat jau visu kjina razho, kada starpiba no kurienes ved, vai no krievijas, vai shtatiem?
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):