forum.gif
Balsosanas sistema
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Balsosanas sistema
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 17.12.06 03:17
 citēt
Cienijamie admin,kadu jus domajat taisit balsosanas sistemu jaunaja versija?....Vai pec jusu domam nebutu labak taisit 10 ballu balsosanas sistemu?
avatar
Publicēts: 17.12.06 08:51
 citēt
tad buutu smagaak ja kaads kuram esi blacklistaa ieliktu tev 1 :D
avatar
Publicēts: 17.12.06 23:07
 citēt
Balsošanas sistēma diemžēl mainīta netiks. Iemesls vienkārš - atšķirsies bilžu reitingi vecajai versijai un jaunajai versijai. Taa kaa veerteeshana ir sevi pieraadiijusi par labu esam, taa paliks kaada ir... Pienaaks klaat papildus fiichas veerteeshanai, bet kopeejaa formula nemainiisies.
avatar
Publicēts: 18.12.06 13:53
 citēt
Nesaprotu ko visi tā bažijās par to vērtēšanu, jā piekrītu, patīkami ir skatīties uz saviem 555, bet u es īpaši par to nepārdzīvoju, jo te tomēr nevar reāli saņemt kārtīgu adekvātu vērtējumu ar visu komentāru (jā ir tādi daži, un lielum lielais paldies tiem cilvēkiem un visu respect), lielākā proba ir tieši ar to cilvēku izpratni par to kas tas ir, un ir daļa kas vienkārši kaut vai tās pašas atriebības vai citu motīvu dzīti saliek zemas atzīmes. Es vēroju un cienu tieši tos vērtētājus kas saliek atzīmes un pamato savu viedokli, izsaka komentāru. Pats jau arī nēsmu zelta gabaliņš un ne vienmēr ko uzrakstu.


...lieta tada kad biezi vien bilei gribas ielikt nu piemeram 5-..utt...nevar izskirties likt vai nu 5 vai 4,
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):