forum.gif
vēlēšanas
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / vēlēšanas
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 20.07.20 22:09
 citēt
Haris mūsu, Kargina, jogas pasniedzējs, RANTAN īpašnieks miljonārs un citi, raiba publika jeb JAUNĀ SASKAŅA

www.tvnet.lv...

Nez, Aivis Vasiļevskis, kas tusēja ar Ingūna Sudraba, nepiedalās šoreiz
avatar
Publicēts: 30.08.20 20:02
 citēt
Apsveicam latviešus ar uzvaru :face-grin:

krievi un Saskaņa pamatīgi zaudēja, un visticamāk pajuks
************************************************
Gobzems - par šo visu : Es esmu gandrīz pilnībā apmierināts ar Rīgas domes vēlēšanu rezultātiem. Un neesmu pārsteigts nevienā pozīcijā. Paskaidrošu.

1. Attīstībai Par uzvarēja godīgi. Bija profesionāla un par Jūsu naudu apmaksāta kampaņa. Uzvarēja, jo Saskaņa vispār necīnījās. Tas bija loģiski, ka būs šāds pirmās un otrās vietas sadalījums.

2. Vienotības rezultāts labāks kā pašiem cerēts, naciķiem vājš.

3. Koalīcija principā skaidra. Paristi, jenoti un naciķi. Mērs Staķis (vai arī - mērs Ķirsis apmaiņā pret premjeru Pūci).

4. Zzs Rīgā iekļūt nereāli, jo elektorāts ir laukos. Tas būtu brīnums, ja būtu.

5. JKP iekļūst tikai tāpēc, ka uz vēlēšanām neaiziet 60 procenti.

6. Boikots parāda, ka ir sūds, jo boikots palīdz paristiem un Vienotībai. Rezultāti to parāda. Tas ir tas, ko iepriekš teicu. Ja sēdi dīvānā, tad ar šo sēdēšanu atbalsti Vienotību. Boikotētāji ir Vienotības un Jaunupa lielākais atbalsts. Nu labi, lai jau Jaunupam tiek. Viņš labi pastrādāja.

7. GKR ir lielākais vēlēšanu zaudētājs.

8. Pieminiet manus vārdus, Saskaņa izjuks vai vismaz nekad vairs nebūs viena partija krieviski runājošā elektorātā. Laika jautājums.

9. Rīga parādīs, ka viņi visi ir zagļi, parādīs, kā jau teicu, ka boikots ir sūds un ka boikots palīdz tikai jenotiem. Uz Saeimas vēlēšanām uzvara mūsējā. Visi būs totāli sasmērējušies.

Un vēlreiz - uzvarētājus nesoda. Apsveicu Jaunupu un mēru Staķi! Malači!
avatar
Publicēts: 30.08.20 20:26
 citēt
Ko ar to visu gribi pateikt?
avatar
Publicēts: 30.08.20 20:29 labots
 citēt
Kremļa pesteļotājs с горя ierāvis liekāku dozu bojarišņika un iekopīpeistojis patsnezinako.
avatar
Publicēts: 30.08.20 20:42
 citēt
Laikam alkoholu lodzija nelieto, būs jogas enerģija sakāpusi galvā
avatar
Publicēts: 30.08.20 21:17
 citēt
Svētās govs mīzalus gan ierauj labprāt un regulāri. :anger:
avatar
Publicēts: 30.08.20 23:14
 citēt
Dzer tik dēļ smakas, jo glups arī skaidrā būdams.
avatar
Publicēts: 01.09.20 14:34
 citēt
Ko tik skeptiski komentāri :face-grin:

10 gadus valdīja krievi, nīstā Saskaņa, ar kuru Kremlim sadarbība...Tagad nākuši pie varas latvieši, bet atkal nav labi :face-grin:
avatar
Publicēts: 01.09.20 17:23
 citēt
Gribam pie varas papuasieni ar sarkano pumpu, vot tad būs Дрянь Дхуй Ссатьдуру Хера Ты Абасрал, tulkojumā - paradīze, leiputrija un kamuņizms ar piena upēm ķīseļa krastos.
avatar
Publicēts: 02.09.20 23:39
 citēt
Strautnieku par Rīgas mēri, vot būs leiputrija, visi sēdēs krūmos pie ugunskuriem, dauzīs ar tupeli pa pauri un neviens bēdu nezinās!
avatar
Publicēts: 04.09.20 17:20
 citēt
Lodzijas vadībā visi sēdēs kūtsmēslos un skaitīs mantras.
avatar
Publicēts: 05.09.20 12:08
 citēt
Man jau kā lauciniekam - sienā patiktos gulēt, vai uz salmu ķīpām rīkot meditācijas saietus :face-kiss:
avatar
Publicēts: 05.09.20 13:50
 citēt
Meditācijas saietu ar tekstu "Kikerigī" mans gailis laukos katru dienu uz sūdu čupas rīko.
avatar
Publicēts: 09.09.20 15:28
 citēt
Nebija ilgi jāgaida, ka sāksies partijas Saskaņa sabrukums, kā sākās KPV lejupeja
******************************************************************

Vjačeslavs Dombrovskis - Вячеслав Домбровский

No šodienas es vairs neesmu SDP “Saskaņa” valdes loceklis. Pēc paša vēlēšanās.
Kopš pagājušā gada novembra es pēc labākās sirdsapziņas strādāju vadības komandā, kuru ievēlēja partijas kongresa dalībnieki. Neskatoties uz ļoti atšķirīgajiem uzskatiem par to, kas un kā jādara partijai. Diemžēl, pa šo laiku uzskatu atšķirības par plašu jautājumu loku ir kļuvušas tikai dziļākas. Sākot no nepieciešamības dot skaidru vērtējumu korupcijas skandāliem Rīgas domē, un beidzot ar jebkādas stratēģijas neesamību partijas iziešanai no “sarkanajām līnijām”.
Pat izgāšanās Rīgas domes vēlēšanās nespēj ietekmēt partijas vadības gatavību jebkādai izlēmīgai rīcībai.
Esmu dziļi pārliecināts, ka līdzšinēja partijas kursa turpināšana novedīs pie tā, ka 2022. gada vēlēšanas “Saskaņai” būs pēdējās. Šādā situācijā es nevaru turpināt pildīt partijas valdes locekļa pienākumus.
Pateicos visiem SDP “Saskaņa” valdes locekļiem par kopīgu darbu.
avatar
Publicēts: 09.09.20 19:15
 citēt
Dombrovskis kļūdās, 2022. gada vēlēšanas S nebūs pēdējās, uz tām ies ar pilnu sparu, šoreiz ieņēma nogaidošu pozīciju
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):