forum.gif
GLOBAL BRAINSTORM
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / GLOBAL BRAINSTORM
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. >
IerakstsAutors
Publicēts: 28.01.07 23:00
 citēt
-par balsošanas sistēmu jādomā, pie esošās, manuprāt, neadekvāti augstu visi vērtē.

domaa? cilveki verte ta ka vinji verte un to es domaju ir nedemokrativi ierobezjot kaut kaa
avatar
Publicēts: 28.01.07 23:18
 citēt
-jā nedemokrātiski, tāpēc, laikam, ja viena sistēma ir iesākta, tad praktiski to manīt nevar.
-jā tiešām (nupat pārlasīju visus šī topika komentus) domu nemaz nav pārāk daudz ;)
(un šis posts nebija domāts, kā vēstule, sory lučik, laikam nemāku forumu lietot)
avatar
Publicēts: 28.01.07 23:53
 citēt
nekas, man arī tā ir gadījies, jo blogā pogu izvietojums un ergonomika ir...#$%^&*(*&^%$%^&*&^%.... :lol:


Lučik, ir tāds taustiņš - "Page Up" - nospied to, un nemaz nepamirkšķinot aci Tu jau būsi uzskrullējies no 76. komentrāra apakšā līdz pašai balsošanas kastei :)
avatar
Publicēts: 29.01.07 00:09
 citēt
nekas, man arī tā ir gadījies, jo blogā pogu izvietojums un ergonomika ir...#$%^&*(*&^%$%^&*&^%.... :lol:


Lučik, ir tāds taustiņš - "Page Up" - nospied to, un nemaz nepamirkšķinot aci Tu jau būsi uzskrullējies no 76. komentrāra apakšā līdz pašai balsošanas kastei :)


briedi, da runa vispār par pogu izvietojumu..sūtīt ziņu, nezin kāpēc, pirmā rindā un pievienot spamu topikam kaut kur zemāk....nerunāsim par balsošanas, kuras vispār nez kur kreisajā malā uzliktas un ja pagarš komentu-vērtējuma-spama saraksts, tad līdz tai jau jānopūlas aizsniedzot, tā vietā, lai ieliktu apakšā zem pēdējā komenta...nekas, cerēsim, jaunās versijas programmētājiem rokas aug no pareizās vietas.. :lol:


Jūtu negatīvismu... nav labi... galīgi nav labi :D
avatar
Publicēts: 29.01.07 08:56
 citēt
lučik:
nerunāsim par balsošanas, kuras vispār nez kur kreisajā malā uzliktas un ja pagarš komentu-vērtējuma-spama saraksts, tad līdz tai jau jānopūlas aizsniedzot, tā vietā, lai ieliktu apakšā zem pēdējā komenta...nekas, cerēsim, jaunās versijas programmētājiem rokas aug no pareizās vietas.. Laughing


Vērtēšana attiecas uz bildi, neviss komentāriem, tāpēc man (programmētājam, kuram rokas acīmredzot ne no tās vietas aug) šķiet, ka balsošanas panelim jāatrodas bildes redzamības laukumā. Pareizāk un daudzi tā arī dara ir novērtēt bildi pēc saviem ieskatiem un pēc tam lasīt komentārus, neviss otrādi, tāpēc uzskatu par nepareizu likt balsošanas lodziņu zem visiem komentāriem, kuru reizēm mēdz būt ļoti daudz.

Ja tu man nepiekrīti, esmu gatavs uzklausīt tavus argumentus un piedāvājumu uz labāku izkārtojumu.

P.S. par foruma "ergonomiku" nestrīdos... forums tiks pārtaisīts no nulles.
avatar
Publicēts: 15.02.07 01:34
 citēt
glukz zin taadu keywordu kaa "AJAX" ? ar to daudzas sadas probas ari var risinaat
avatar
Publicēts: 15.02.07 01:35
 citēt
urbties visam cauri slinkums :D
ta varbūt jau minēts, bet zem bildītes reizem kādu viewtu parakstītam īsam tekstim prašās! :roll:


a nah tev teksts pie bildes? :mrgreen: "...bildei ir jaruna pashai par sevi..."
avatar
Publicēts: 15.02.07 10:26
 citēt
aaaam, vareetu arii pie bildes pievienoshanas sakārtot tos slēdža laikus logjiskaa augoshaa veidaa :))) nevis taa kaa peec ciparinjiem :)
avatar
Publicēts: 16.02.07 21:16
 citēt

...
jaunajiem lietotājiem
1) balss tiesības no 10 bildes
...


:shock: :shock: :shock:

:D steidzami jāiet bildēt :D
avatar
Publicēts: 16.02.07 21:54
 citēt
aaaam, vareetu arii pie bildes pievienoshanas sakārtot tos slēdža laikus logjiskaa augoshaa veidaa :))) nevis taa kaa peec ciparinjiem :)

a kaa tev uz filmenieces? pieraksti katram kadram uz lapinjas?
avatar
Publicēts: 16.02.07 22:29
 citēt
aaaam, vareetu arii pie bildes pievienoshanas sakārtot tos slēdža laikus logjiskaa augoshaa veidaa :))) nevis taa kaa peec ciparinjiem :)

a kaa tev uz filmenieces? pieraksti katram kadram uz lapinjas?
ka es ar filminieci spēlējos, man tiešām ar bija tāda doma.. jo savādāk nu nekādi .. ;D
avatar
Publicēts: 16.02.07 22:34
 citēt
nee, es nepierakstu, bet es ljoti labi atceros :)) 36 kadri nav tik traki...
avatar
Publicēts: 16.02.07 23:01
 citēt
nee, es nepierakstu, bet es ljoti labi atceros :)) 36 kadri nav tik traki...

reiz 12 neattiistiitas filminas :mrgreen: (es no personiigas pieredzes kad ar filmenem njemos)
avatar
Publicēts: 16.02.07 23:59
 citēt
aaaam, vareetu arii pie bildes pievienoshanas sakārtot tos slēdža laikus logjiskaa augoshaa veidaa :))) nevis taa kaa peec ciparinjiem :)

a kaa tev uz filmenieces? pieraksti katram kadram uz lapinjas?

es nepierakstu un arī nedomāju, ka vajadzētu, vienīgi, ja kāda ūberkruta nepieciešamība, lai gan priekš kam :?:
avatar
Publicēts: 17.02.07 10:24
 citēt
es nepierakstu un arī nedomāju, ka vajadzētu, vienīgi, ja kāda ūberkruta nepieciešamība, lai gan priekš kam :?:

lai bloga ieliktu pareizas vertibas no dropdowniem ;)
avatar
Publicēts: 17.02.07 11:57
 citēt
tieši tā :D
avatar
Publicēts: 18.02.07 23:58
 citēt
par profila kopsavilkumu.

hvz varbut ka ir jau shitada doma bijusi... ir baigi erti lietot, kad tu zini, ka tev ir kadi jaunumi tava profila, bet lai tu tos ieraudzitu tev vaig izstaigat pa n-tajam lappusem :) draugiem ir labs solutions sim problemaiz :) 8)
avatar
Publicēts: 20.02.07 13:42
 citēt
eu a nu pie tiem triis veerteeshanas punktiem Ideja,Izpildiijums un Sajuutas man liekas ka vajaga arii ceturto-Kvalitaate,vai kkaa taa.jo biezhi sanaak apmulst.piem. shodien veerteeju bildi ar pilieniem,ideja-ok nekas jauns 4,sajuutas-nekas iipashs 4,a pie izpildiijuma apjuku.bildee foons peec suuda,bilde shkjiiba+veel kadreejums pakaljaa,bet pilieni asi un nav izpluudushi,ta nu saaku domaat,kas ta ir izpildiijums,vai tas peec suuda fons un shkjiibaa bilde,vai tas pareizi nofokuseetais piliens... nevienu reizi vien man taa gadaas,domaaju ka paareejie arii ar to ir saskaarushies...
avatar
Publicēts: 24.02.07 05:40
 citēt
nu jaa jaa taapat kaa draugiem.lv
a moshka ta labaak taisam fotoblogu ciet un liekam bildes draugiem.lv tur tak taapat vinjas var veerteet un pie tam veel ar zvaigzniiteem!!! :twisted: :twisted: :twisted:
avatar
Publicēts: 04.03.07 22:43
 citēt
Atsaucoties uz topiku www.fotoblog.lv... kur panesās visādas runas par vērtējumiem un bla bla bla, moš -

ieviešam sms balsošanu - 35 santīmi, + 0.1 reitings!

I reitinga kačātājiem labi, i admiņiem sava kapeika ;)
avatar
Publicēts: 09.03.07 23:26
 citēt
inbox un fotki tev piedava shadu lielisku iespeeju :roll:
avatar
Publicēts: 13.03.07 17:16
 citēt
pavisam nopietni.
autoram vajag iespeju blakus saviem komentariem nospiest mazu podzinju, ierakstiit veeesti adminiem un aizsutit. piemeram, balsojuma dzeshaana, utt.

to pashu vajadzetu varet bildes autoram par visiem komentiem. (bet shitas neobligati, jo bus daudz sudzibu "visi liek 555, vinsjh 545, BANU VINJAM!", tapec shadu iespeju tikai tiem, kam FR virs 5.6 vai pat augstak - tie vismaz, vairumaa gadijumu, nav totali cirvji un p0k3mOn1
avatar
Publicēts: 18.03.07 00:00
 citēt
pavisam nopietni.
autoram vajag iespeju blakus saviem komentariem nospiest mazu podzinju, ierakstiit veeesti adminiem un aizsutit. piemeram, balsojuma dzeshaana, utt.

to pashu vajadzetu varet bildes autoram par visiem komentiem. (bet shitas neobligati, jo bus daudz sudzibu "visi liek 555, vinsjh 545, BANU VINJAM!", tapec shadu iespeju tikai tiem, kam FR virs 5.6 vai pat augstak - tie vismaz, vairumaa gadijumu, nav totali cirvji un p0k3mOn1



aha, un atstaat tikai tos, kuri balso ar 555 :)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):