forum.gif
urbaanaas pastaigas..
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / urbaanaas pastaigas..
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >
IerakstsAutors
Publicēts: 20.01.07 11:45
 citēt
Es saku ka jābrauc uz černobiļu vai uz irbeni (tepat latvijā)

www.kiddofspeed.com...
avatar
Publicēts: 20.01.07 11:56
 citēt
Es saku ka jābrauc uz černobiļu vai uz irbeni (tepat latvijā)

http://www.kiddofspeed.com/chapter17.html


Paga, nodibinaashu gjimeni, staisiishu veselus beernus un tad braukshu :))

(labi labi, zinu ka daudzi brauc un sveiki un veseli atbrauc maajaas, bet tomeer..)
avatar
Publicēts: 20.01.07 11:58
 citēt
nu davāj briedi :D baila bērni izaugs par mutantiem? :roll:
avatar
Publicēts: 20.01.07 12:07
 citēt
nu davāj briedi :D baila bērni izaugs par mutantiem? :roll:


Negribas chakareet geenus :p
avatar
Publicēts: 20.01.07 12:09
 citēt
Nu visai baisi ir ar to radiāciju un stuff.. bet tikuntā, gribās turp aizbraukt :roll:
avatar
Publicēts: 20.01.07 12:32
 citēt
Nu visai baisi ir ar to radiāciju un stuff.. bet tikuntā, gribās turp aizbraukt :roll:


kkur dzirdeeju, ka 4 Reaktoru taisiishot kaa kkaadu ekskursiju vietu! Tas ir chernobiljas reaktoora nelaimiigais reaktors...cik reaali un veseliigi tas ir es nezinu, bet tur tochna negribeetu tikt!
Taa nu ir lieta, ko nevar paredzeet...radiaaciuja var tevi nogalinaat....savainot smagi, vai tikpatlabi neko neizdariit...un tas nav atkariigs no mums, bet no veseliibas izturiibas un lielaa zinjaa arii veiksmes! Neraustiishu Lauvu aiz uusaam!
avatar
Publicēts: 20.01.07 18:20
 citēt
āaamn.. tur jau patstāvīgi tiek rīkotas ekskursijas, ar autobusiem un vecām tanītēm, viss kā pienākas :D
avatar
Publicēts: 20.01.07 19:22
 citēt
radioaktivais starojums - taas ir dalinjas, kas jums tagad izskrien cauri un tagad jau atrodas zemeslodes otraa pusee. :)

radiaacija ir slikta, jo dalinjas medz atsaut saadus taadus aatomus no molekulaam, taa ir tiiraa laimes speele. kaa taalaak attiistaas shuunas, kuru molekulas ir taa teikt, paarveidotas, neviens nevar pateikt. stipra starojuma gadiijumaa taas, protams, vienkarsi mirst, sadalaas, etc.

ar to nav joki, bet runajot par chernobilju, visai ticama ir versija, ka patiesiibaa viss tas starojums tika aizpuusts debesiis jau spraadziena bridii un visa taa nemsanaas notika ap tuksu reaktoru, protams, tautai vajadzeeja raadiit, kaa viss notiekaas. bet nu versiju daudz, patiesiiba ir vienkarsi taada, ka braucot uz turieni galvenais ir pakjert radioaktivitaates meeriitaaju (cepums tam, kurs pirmais pateiks, kaa to sauc ;) )
avatar
Publicēts: 20.01.07 19:30
 citēt
radioaktivais starojums - taas ir dalinjas, kas jums tagad izskrien cauri un tagad jau atrodas zemeslodes otraa pusee. :)

radiaacija ir slikta, jo dalinjas medz atsaut saadus taadus aatomus no molekulaam, taa ir tiiraa laimes speele. kaa taalaak attiistaas shuunas, kuru molekulas ir taa teikt, paarveidotas, neviens nevar pateikt. stipra starojuma gadiijumaa taas, protams, vienkarsi mirst, sadalaas, etc.

ar to nav joki, bet runajot par chernobilju, visai ticama ir versija, ka patiesiibaa viss tas starojums tika aizpuusts debesiis jau spraadziena bridii un visa taa nemsanaas notika ap tuksu reaktoru, protams, tautai vajadzeeja raadiit, kaa viss notiekaas. bet nu versiju daudz, patiesiiba ir vienkarsi taada, ka braucot uz turieni galvenais ir pakjert radioaktivitaates meeriitaaju (cepums tam, kurs pirmais pateiks, kaa to sauc ;) )


mja, nu tur jau vēl jāskatās kas par starojumu, alfa vai beta starojums. gribeetos nepiekrist ka chernobiljaa pilniigi viss tika aizpuust debesiis. bij viens raksts kur daama ar mociiti brauca uz turieni. uz pasha celja fons veel normaals, bet kaa nobiidies nedaudz no celja un vecajam labaja geigeriitim "shariki za roliki zahodjat". Kā vinja pati rakstiija "You can go into the wood and come out all glowing like knight ir shining armor". Veel viena interesanta lieta, tur esot kapa klusums, ne putniņi čivina ne mušiņas lidinās(:()
avatar
Publicēts: 20.01.07 19:38
 citēt
nu taada jau taas teorijas doma ir - no reaktora viss aizlidoja un nokrita tuveejaa apkaartnee, a zem sarkofaaga - nekaitiiga betona bedre...

ezim cepums! :)
avatar
Publicēts: 20.01.07 19:40
 citēt


ezim cepums! :)



radioaktīvs?
avatar
Publicēts: 20.01.07 20:13
 citēt
Sēžot pie datora jau saņemam arī starojumu :/

To mērījāju kkad 7ajā klasē mums rādija darbmācībā, un joks bija tāds ka šis sāka tirkšķēt kad tuvojās vienam no klasesbiedriem :D

BEt tikuntā, tas klusums, tas tukšums pievelk.
Jādodas tur ap 80gadiem, kad vairs nav ko zaudēt :D
kaut gan kas to zin, kas tur tanī laikā darīsies...

tkfiles.storage.msn.com...


rekā tomēr daļa arī latvijā nonākusi ;/
avatar
Publicēts: 21.01.07 00:48
 citēt
radioaktivais starojums - taas ir dalinjas, kas jums tagad izskrien cauri un tagad jau atrodas zemeslodes otraa pusee. :)

radiaacija ir slikta, jo dalinjas medz atsaut saadus taadus aatomus no molekulaam, taa ir tiiraa laimes speele. kaa taalaak attiistaas shuunas, kuru molekulas ir taa teikt, paarveidotas, neviens nevar pateikt. stipra starojuma gadiijumaa taas, protams, vienkarsi mirst, sadalaas, etc.

ar to nav joki, bet runajot par chernobilju, visai ticama ir versija, ka patiesiibaa viss tas starojums tika aizpuusts debesiis jau spraadziena bridii un visa taa nemsanaas notika ap tuksu reaktoru, protams, tautai vajadzeeja raadiit, kaa viss notiekaas. bet nu versiju daudz, patiesiiba ir vienkarsi taada, ka braucot uz turieni galvenais ir pakjert radioaktivitaates meeriitaaju (cepums tam, kurs pirmais pateiks, kaa to sauc ;) )


mja, nu tur jau vēl jāskatās kas par starojumu, alfa vai beta starojums. gribeetos nepiekrist ka chernobiljaa pilniigi viss tika aizpuust debesiis. bij viens raksts kur daama ar mociiti brauca uz turieni. uz pasha celja fons veel normaals, bet kaa nobiidies nedaudz no celja un vecajam labaja geigeriitim "shariki za roliki zahodjat". Kā vinja pati rakstiija "You can go into the wood and come out all glowing like knight ir shining armor". Veel viena interesanta lieta, tur esot kapa klusums, ne putniņi čivina ne mušiņas lidinās(:()


šķiet, ka šis ir tas stāsts ko gribēji parādīt par to motobraucēju černobiļā!
Lasīt te ir daudzko ;)
www.kiddofspeed.com

Nu un tākā vienu brīdi černobiļas tēma man bija ļoti aktuāla, tad iesaku noskatīties Discovery raidījumu 10min pirms un 10 min pēc sprādziena!
Tad vēl tāda Good Night filmiņa "Chernobyl Heart"
Bērniem pirms 3 skatīties aizliegts...cilvēkiem ar vāju psihi un nerviem arīdzan...vispār skatīties nav ieteicams..tikai pēc paša vēlmes!
Filma par sekām un bērnu namiem Ukrainā ar bērniem kuri ir nu....ai..labāk nestāstīt! Deem...smags muuvijs
avatar
Publicēts: 21.01.07 01:03
 citēt
radioaktivais starojums - taas ir dalinjas, kas jums tagad izskrien cauri un tagad jau atrodas zemeslodes otraa pusee. :)

radiaacija ir slikta, jo dalinjas medz atsaut saadus taadus aatomus no molekulaam, taa ir tiiraa laimes speele. kaa taalaak attiistaas shuunas, kuru molekulas ir taa teikt, paarveidotas, neviens nevar pateikt. stipra starojuma gadiijumaa taas, protams, vienkarsi mirst, sadalaas, etc.

ar to nav joki, bet runajot par chernobilju, visai ticama ir versija, ka patiesiibaa viss tas starojums tika aizpuusts debesiis jau spraadziena bridii un visa taa nemsanaas notika ap tuksu reaktoru, protams, tautai vajadzeeja raadiit, kaa viss notiekaas. bet nu versiju daudz, patiesiiba ir vienkarsi taada, ka braucot uz turieni galvenais ir pakjert radioaktivitaates meeriitaaju (cepums tam, kurs pirmais pateiks, kaa to sauc ;) )


mja, nu tur jau vēl jāskatās kas par starojumu, alfa vai beta starojums. gribeetos nepiekrist ka chernobiljaa pilniigi viss tika aizpuust debesiis. bij viens raksts kur daama ar mociiti brauca uz turieni. uz pasha celja fons veel normaals, bet kaa nobiidies nedaudz no celja un vecajam labaja geigeriitim "shariki za roliki zahodjat". Kā vinja pati rakstiija "You can go into the wood and come out all glowing like knight ir shining armor". Veel viena interesanta lieta, tur esot kapa klusums, ne putniņi čivina ne mušiņas lidinās(:()


šķiet, ka šis ir tas stāsts ko gribēji parādīt par to motobraucēju černobiļā!
Lasīt te ir daudzko ;)
www.kiddofspeed.com

Nu un tākā vienu brīdi černobiļas tēma man bija ļoti aktuāla, tad iesaku noskatīties Discovery raidījumu 10min pirms un 10 min pēc sprādziena!
Tad vēl tāda Good Night filmiņa "Chernobyl Heart"
Bērniem pirms 3 skatīties aizliegts...cilvēkiem ar vāju psihi un nerviem arīdzan...vispār skatīties nav ieteicams..tikai pēc paša vēlmes!
Filma par sekām un bērnu namiem Ukrainā ar bērniem kuri ir nu....ai..labāk nestāstīt! Deem...smags muuvijs


yee tas ir tas pats, baigi labs.
avatar
Publicēts: 21.01.07 20:27
 citēt
tad atliek vien irbene.

interesanti latvijā ir vēl kāda tāda tipa pamesta pilsēta? :roll:

jo irbene jau krustu škērsu izstaigājuši vandāļi un visu izvandālējuši :/
avatar
Publicēts: 22.01.07 12:09
 citēt
:D nu ja biku novirzes ir no rīgas uz černobiļu es esmu šimpandze... pffft
nekādas novirzes neredzu :D laikam nēsmu tomēr šimpandze ( un otrādāk).
avatar
Publicēts: 22.01.07 14:38
 citēt
Tad braucam uz Kjemeriem?


Transports?
avatar
Publicēts: 24.01.07 09:54
 citēt
es ar labprāt pievienotos. es gan pats ar savu auto brauktu.
avatar
Publicēts: 24.01.07 13:13
 citēt
Tikai kad?
avatar
Publicēts: 24.01.07 13:31
 citēt
vislabāk jau būtu kādu 5dienas vakaru. vai arī 6dienā, bet nu tas kā tauta sarosīsies.
avatar
Publicēts: 24.01.07 14:00
 citēt
vakaru?
nu man vakari nederēs, jo diezgan agri beidz kursēt sabiedriskie uz manu galu.. un vēl no ķemeriem pa nakti kratīties pie kāda drauga un meklēt nektsmītni galīgi sax :<
avatar
Publicēts: 24.01.07 16:32
 citēt
+ ko juus tur vakaraa bildeesiet?
avatar
Publicēts: 24.01.07 17:39
 citēt
Es arī īsti nesaprotu ko tur naktī redzēt, ne apgaismojums, ne pats redzi kur ej.. izkritīsi caurī pāris stāviem diezvaj fošiks paliks vesels :D

Saku rīts vai pa dienu..
avatar
Publicēts: 24.01.07 18:09
 citēt
esmu braucejs, tikai atkartosos, ka pirms tam laicigi jasaplaano.

laiciigi ir tad, kad pasakums ir zinams vismaz paris dienas ieprieks, a nevis peec tam reportaazaa.. :D

es pats orienteejos uz piektdienu/sestdienu pirms fotobloga paartija, jo tauta darbadienaas darba laikaa straadaa ;)
avatar
Publicēts: 25.01.07 00:19
 citēt
Tāpēc jāņem līdzi pāris litri ar tumšo kečupu un smērējamās drēbes xD
martink varēs tēlot nodurto fotogrāfu xD
avatar
Publicēts: 25.01.07 00:48
 citēt
Pieraksti mani :D
avatar
Publicēts: 25.01.07 09:52
 citēt
es veel preciizi neko nezinu, jo liidz tam ir 2nedeeljas, BET....viss var buut...ja nebuus -30graadi, tad es vareetu buut
avatar
Publicēts: 25.01.07 16:59
 citēt
Tad sestdien peec divaam nedeelaam, ja? Nu tas man der, bet kaa jau parasti, absoluuti neesmu dross, ka peec divaam nedeeljaam vareesu buut - ja nu apslimstu, ja nu darbs? Ak vai... crazy me...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):