forum.gif
Gada labaakās bildes sportā
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / linki / Gada labaakās bildes sportā
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 22.12.06 13:21
 citēt
www.msnbc.msn.com... un
sportsillustrated.cnn.com...
vienkaarshi skaisti un dziivi kadri
avatar
Publicēts: 22.12.06 13:34
 citēt
Pirmajā linkā īsti nesapratu, kā viņi to bulli šitādā veidā uzstutēja:)...

Vispār jau ir baisi labi... bet padomājot kādu piķi tur optikā jāiegulda... mhhh...
avatar
Publicēts: 22.12.06 13:39
 citēt
bildes amazing! bet ne neiespejamas ;)
avatar
Publicēts: 22.12.06 13:41
 citēt
Pirmajā linkā īsti nesapratu, kā viņi to bulli šitādā veidā uzstutēja:)...

Vispār jau ir baisi labi... bet padomājot kādu piķi tur optikā jāiegulda... mhhh...

es domaaju vinjiem taa nauda arii naak atpakalj, par taadaam bildiiteem var labu naudinju sanjemt
avatar
Publicēts: 22.12.06 13:44
 citēt
Protams, protams... tikai no sākuma nopērc visu un tad "var palasīties Bloga rakstu par līzingiem un kredītiem, martinK izpildījumā"... un ja nu nepaveicas un nenoķer to superīgo kadru, vai arī kāds cits tevi apsteidz... tad vari iet uz mežu un putniņus vai vabolītes bildēt... un nekad nenākt ārā, lai kreditori neatrod:)...
(es laikam atkal pārspīlēju:))
avatar
Publicēts: 22.12.06 13:45
 citēt
vairaka vai mazaak domaaju, ka meediji, pie kaa tie f-graafi straadaa sedz tos izdevumus.. Bet tomeer, daudz vnk labas. dazhas so so(prieksh gada labaakajaam) :))
avatar
Publicēts: 22.12.06 13:50
 citēt
tie msn kadri ir vnk skaisti...bez vaardiem prieks skatiites
avatar
Publicēts: 22.12.06 14:53
 citēt
Protams, protams... tikai no sākuma nopērc visu un tad "var palasīties Bloga rakstu par līzingiem un kredītiem, martinK izpildījumā"... un ja nu nepaveicas un nenoķer to superīgo kadru, vai arī kāds cits tevi apsteidz... tad vari iet uz mežu un putniņus vai vabolītes bildēt... un nekad nenākt ārā, lai kreditori neatrod:)...
(es laikam atkal pārspīlēju:))

es domaaju parasts fotograafs nekad neiedomaasies pirkt taadu tehniku par taadu naudu, ja nemaz nemaak bildet taa
avatar
Publicēts: 22.12.06 16:51
 citēt
Jā! Būs vien iet uz mežu vabuļus i puķus baidīt. :)
avatar
Publicēts: 23.12.06 19:31
 citēt
bet kā gan paspīdēt aģentūrām, ja nav kā sevi parādīt?!
avatar
Publicēts: 05.01.07 13:39
 citēt
bet kā gan paspīdēt aģentūrām, ja nav kā sevi parādīt?!

jaacer uz veiksmi ja sanaaks paaris fantastiskas bildes :D bet tomeer diezgan nereaali ja nav aparatuuras bet ir zinaashanas un talants
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):