forum.gif
Nikon D 40
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Nikon D 40
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 30.12.06 22:21
 citēt
izmēri ir viens, bet ergonomika ir pavisam kas cits, un montāžas kvalitāte ir vēl pavisam kaut kas cits, tāpat kā arī izmantotie materiāli, utt, utjpr.

manā skatījumā tas ir ļoti drosmīgs solis - paļauties uz dažādu "specu" viedokli, ka kamerai jābūt smagai un lielai un vēl nezin kādai.. pat īsti nepainteresējoties, kas, kad un kur tiks fočēts. un, nevajadzētu protams paļauties arī uz manu viedokli... kā saka, neuzticies nevienam ;)
avatar
Publicēts: 30.12.06 22:26
 citēt
nu tas jau sen pārrunāts...šitās iesāēju kameras tāpat ir daudzmaz vienādas...atšķiras cena un izmēri nedaudz...ņem to kurš visērtākais(vispareizākais variants) vai arī kurš zīmols visvairāk piesaista...
avatar
Publicēts: 30.12.06 22:47
 citēt
Vai Nikon d40 ir stipri mazāks par 350D/400D? Pieņemu, ka šie aparāti vispār nav tēmēti tai auditorijai, kas karina megagaros stiklus klāt aparātam.
Btw, ja ir garais stikls, tāpat neviens netur aparātu tikai aiz bodija.
Liela, smaga zibspuldze gan varētu būt arguments lielāka vai mazāka bodija izvēlē.


heh...un ko man tagad dariit...zaagjeet objektiivam pusi nost, vai mest laukaa body?



P.S.
Piedodiet par image kvalitaati, bet taakaa fo4uks tika fotografeets un ar vinju pashu sevi nevar nobildeet talkaa naaca trubafons :roll:
BTW ateelaa redzams 400D ar attieciigo leecu ;)
avatar
Publicēts: 30.12.06 22:49
 citēt


šitā lēca arī ir tava? :o
avatar
Publicēts: 30.12.06 22:51
 citēt


šitā lēca arī ir tava? :o


nu protams uz mana 1D Mark II vinjsh izskataas labaak, bet nu tas kas saraxtiits aprakstaa jau ir tikai dalja no visa :D :oops:

da nee...draudzenes sencis uz shitaa visa traki kritis..tapeec es ljaunu neko nedomaadams un ar shakaalja domugaajienu panjeemu Canon, jo no vina objektiivus vareeshu aizlieneet :)
No taa visa kas tur redzams mans ir tikai body...diemzheel :(
avatar
Publicēts: 30.12.06 22:53
 citēt


šitā lēca arī ir tava? :o


nu protams uz mana 1D Mark II vinjsh izskataas labaak, bet nu tas kas saraxtiits aprakstaa jau ir tikai dalja no visa :D :oops:

da nee...draudzenes sencis uz shitaa visa traki kritis..tapeec es ljaunu neko nedomaadams un ar shakaalja domugaajienu panjeemu Canon, jo no vina objektiivus vareeshu aizlieneet :)
No taa visa kas tur redzams mans ir tikai body...diemzheel :(

bildē saskatīt tiešām nevar...kas tas ir pa objektīvu(to ka Canon saprotu)?
avatar
Publicēts: 30.12.06 22:57
 citēt


šitā lēca arī ir tava? :o


nu protams uz mana 1D Mark II vinjsh izskataas labaak, bet nu tas kas saraxtiits aprakstaa jau ir tikai dalja no visa :D :oops:

da nee...draudzenes sencis uz shitaa visa traki kritis..tapeec es ljaunu neko nedomaadams un ar shakaalja domugaajienu panjeemu Canon, jo no vina objektiivus vareeshu aizlieneet :)
No taa visa kas tur redzams mans ir tikai body...diemzheel :(

bildē saskatīt tiešām nevar...kas tas ir pa objektīvu(to ka Canon saprotu)?


Canon 100-400mm 4.5/5.6L USM +veel 2x adapteris ;)
avatar
Publicēts: 30.12.06 23:00
 citēt


šitā lēca arī ir tava? :o


nu protams uz mana 1D Mark II vinjsh izskataas labaak, bet nu tas kas saraxtiits aprakstaa jau ir tikai dalja no visa :D :oops:

da nee...draudzenes sencis uz shitaa visa traki kritis..tapeec es ljaunu neko nedomaadams un ar shakaalja domugaajienu panjeemu Canon, jo no vina objektiivus vareeshu aizlieneet :)
No taa visa kas tur redzams mans ir tikai body...diemzheel :(

bildē saskatīt tiešām nevar...kas tas ir pa objektīvu(to ka Canon saprotu)?


Canon 100-400mm 4.5/5.6L USM +veel 2x adapteris ;)


Nu smuks jau smuks...












tas 400D

:D bet objektīvam ar nav ne vainas
avatar
Publicēts: 30.12.06 23:02
 citēt


šitā lēca arī ir tava? :o


nu protams uz mana 1D Mark II vinjsh izskataas labaak, bet nu tas kas saraxtiits aprakstaa jau ir tikai dalja no visa :D :oops:

da nee...draudzenes sencis uz shitaa visa traki kritis..tapeec es ljaunu neko nedomaadams un ar shakaalja domugaajienu panjeemu Canon, jo no vina objektiivus vareeshu aizlieneet :)
No taa visa kas tur redzams mans ir tikai body...diemzheel :(

bildē saskatīt tiešām nevar...kas tas ir pa objektīvu(to ka Canon saprotu)?


Canon 100-400mm 4.5/5.6L USM +veel 2x adapteris ;)


Nu smuks jau smuks...












tas 400D

:D bet objektīvam ar nav ne vainas


paldies, paldies...visu citu iipashnieku vaardaa arii paldies ;)
Bet nu...nebija iisti eerti ar to objektiivu uz taa mazaa 400aa...tas taa...kaut kaa baigi neproporcionaali...bet nu pikcheri sanaak taapat tiiri ok...uz 10D kura arii meegjinaaju lietoshana bija eertaaka, bet tas laikam tapeec, ka bija veel Battery grips virsuu....nu un ja taadu uzliktu kkaadam d40...protams attieciiga izmeera Nikon objektiivu..paskats un lietoshana vareetu buuut janciiga :D
avatar
Publicēts: 30.12.06 23:10
 citēt


šitā lēca arī ir tava? :o


nu protams uz mana 1D Mark II vinjsh izskataas labaak, bet nu tas kas saraxtiits aprakstaa jau ir tikai dalja no visa :D :oops:

da nee...draudzenes sencis uz shitaa visa traki kritis..tapeec es ljaunu neko nedomaadams un ar shakaalja domugaajienu panjeemu Canon, jo no vina objektiivus vareeshu aizlieneet :)
No taa visa kas tur redzams mans ir tikai body...diemzheel :(

bildē saskatīt tiešām nevar...kas tas ir pa objektīvu(to ka Canon saprotu)?


Canon 100-400mm 4.5/5.6L USM +veel 2x adapteris ;)


Nu smuks jau smuks...












tas 400D

:D bet objektīvam ar nav ne vainas


paldies, paldies...visu citu iipashnieku vaardaa arii paldies ;)
Bet nu...nebija iisti eerti ar to objektiivu uz taa mazaa 400aa...tas taa...kaut kaa baigi neproporcionaali...bet nu pikcheri sanaak taapat tiiri ok...uz 10D kura arii meegjinaaju lietoshana bija eertaaka, bet tas laikam tapeec, ka bija veel Battery grips virsuu....nu un ja taadu uzliktu kkaadam d40...protams attieciiga izmeera Nikon objektiivu..paskats un lietoshana vareetu buuut janciiga :D

nu kas es ar 30D bildēju ziemassvētkus tam arī bij batery grips...bet nu man visu laiku kad jāgriež fotoaparāts vertikāli nesanāk izmantot to podziņu kas ir batery gripā jo griežu fočiku uz otru pusi :D
avatar
Publicēts: 30.12.06 23:16
 citēt
:lol: :lol: :lol:

haahahaa...tas gan ir LOL :lol:
Tik reeciigi...ne nu...blood...
ROFLMAO
utt utjp ;) :oops:
avatar
Publicēts: 30.12.06 23:21
 citēt
nu nebij jau jaaLOLojas bet nu vnk izstaastiju kaa man gaaja ar baterygrip...
avatar
Publicēts: 31.12.06 00:01
 citēt
Nu, vecīt, izturies labi pret draudzeni :)
Imo, ar šitādu trubu nav lielas starpības, vai otrā galā ir 300D vai 30D. Lielas trubas pašas liek uz statīva, fotoaparāts ir tikai papildierīce trubas dzīves jēgas nodrošināšanai :)
Gan jau būsi lasījis par mega objektīvu, kas sver 250kg?
avatar
Publicēts: 31.12.06 00:10
 citēt
Nu, vecīt, izturies labi pret draudzeni :)
Imo, ar šitādu trubu nav lielas starpības, vai otrā galā ir 300D vai 30D. Lielas trubas pašas liek uz statīva, fotoaparāts ir tikai papildierīce trubas dzīves jēgas nodrošināšanai :)
Gan jau būsi lasījis par mega objektīvu, kas sver 250kg?


tas mega objektiivs tipa ar nereaalo zuumu?
Kkaads Sony, ja nemaldos pat bija..vai arii Carl Zeiss...nu kkas no taas puses!
Bet izskatiijaas vairaak peec kkaada lidojosha monstra ;)
avatar
Publicēts: 31.12.06 00:17
 citēt
Nu, vecīt, izturies labi pret draudzeni :)
Imo, ar šitādu trubu nav lielas starpības, vai otrā galā ir 300D vai 30D. Lielas trubas pašas liek uz statīva, fotoaparāts ir tikai papildierīce trubas dzīves jēgas nodrošināšanai :)
Gan jau būsi lasījis par mega objektīvu, kas sver 250kg?


tas mega objektiivs tipa ar nereaalo zuumu?
Kkaads Sony, ja nemaldos pat bija..vai arii Carl Zeiss...nu kkas no taas puses!
Bet izskatiijaas vairaak peec kkaada lidojosha monstra ;)


šitais īstais? - jā! :wink:
avatar
Publicēts: 31.12.06 00:28
 citēt
ibim, cieniet takš forumiešus ar savām bildēm :)
Cik es zinu, tas nav zoom objektīvs.
avatar
Publicēts: 31.12.06 00:31
 citēt
es pat nezinu ko ar tādu var darīt...ja dotu pa brīvu manliekas es neņemtu ja nu pārdošanai...nu bilde mazāka nebij...tur jau jalec viānm virsū un tad jāslīd lejā lai iekustinātu ja tas būtu zoom objektīvs
avatar
Publicēts: 31.12.06 00:40
 citēt
es pat nezinu ko ar tādu var darīt...ja dotu pa brīvu manliekas es neņemtu ja nu pārdošanai...nu bilde mazāka nebij...tur jau jalec viānm virsū un tad jāslīd lejā lai iekustinātu ja tas būtu zoom objektīvs



khmmmz... vareeji vee lielikt 1:1 izmeeraa to bildi :lol:
Nu jociigi..kam tad tas domaats?
Diafragma F-11? :D
avatar
Publicēts: 31.12.06 00:42
 citēt
es pat nezinu ko ar tādu var darīt...ja dotu pa brīvu manliekas es neņemtu ja nu pārdošanai...nu bilde mazāka nebij...tur jau jalec viānm virsū un tad jāslīd lejā lai iekustinātu ja tas būtu zoom objektīvs



khmmmz... vareeji vee lielikt 1:1 izmeeraa to bildi :lol:
Nu jociigi..kam tad tas domaats?
Diafragma F-11? :D

vot prikols ka diafragma ir f/4
nu izmanto like Bergmanis kad iet medības taisīt zvēru portretus pa 1km.. :D
avatar
Publicēts: 31.12.06 00:43
 citēt
es pat nezinu ko ar tādu var darīt...ja dotu pa brīvu manliekas es neņemtu ja nu pārdošanai...nu bilde mazāka nebij...tur jau jalec viānm virsū un tad jāslīd lejā lai iekustinātu ja tas būtu zoom objektīvs



khmmmz... vareeji vee lielikt 1:1 izmeeraa to bildi :lol:
Nu jociigi..kam tad tas domaats?
Diafragma F-11? :D

vot prikols ka diafragma ir f/4
nu izmanto like Bergmanis kad iet medības taisīt zvēru portretus pa 1km.. :D


:D :D :D
Ar shvarci kad iet kopaa bildeet brunjurupuchu paarnesshanu :D
Deem...
ai...sviests..teema vispaar ir par Nikon D40
Sorry par spam :roll: :oops:
avatar
Publicēts: 31.12.06 00:45
 citēt
nu bet tāpat neviens neko par d40 īsti nepateiks...
avatar
Publicēts: 31.12.06 00:46
 citēt
nu bet tāpat neviens neko par d40 īsti nepateiks...


labs questions vispaar...kaadam no fotoblog ir jau D40?
eee...adminji var searchu uztaisiit plz?
avatar
Publicēts: 31.12.06 00:59
 citēt
[url=www.ixbt.forumā]www.ixbt.forumā[/url] ir "vetka" D40. cik tur ieskatījos, pamata doma tāda - ja gribi ņemties ar papildus objektīviem, ņem D50. Iepriekš minētajā linkā kenrockwell.com gan džeks nebeidz slavēt D40.
Es drīzāk D40 redzētu kā labu aizvietojumu savam digiziepim KM Z2 :) Nu, kamēr neesmu tik biezs, lai vēsi pirktu stiklus, kuru cena tuvojas vismaz 1k ls.
avatar
Publicēts: 31.12.06 01:53
 citēt
www.ixbt.forumā ir "vetka" D40. cik tur ieskatījos, pamata doma tāda - ja gribi ņemties ar papildus objektīviem, ņem D50. Iepriekš minētajā linkā kenrockwell.com gan džeks nebeidz slavēt D40.
Es drīzāk D40 redzētu kā labu aizvietojumu savam digiziepim KM Z2 :) Nu, kamēr neesmu tik biezs, lai vēsi pirktu stiklus, kuru cena tuvojas vismaz 1k ls.


jā, tur tas joks, ka viena lieta ir "trūkums", otra lieta, tas, cik reāli tu šo trūkumu izjutīsi dzīvē... jo DX formāta objektīvi Nikonam arī ir daudz un labi, un neba jau nu tas, kurš izmantos f/1.8 vajadzīgā asuma dziļuma efektam, pirks D40, un neba jau nu D40 pircējs ies pārmaksāt par fīču, kuras izmantošana nozīmē šķiršanos lētākajā gadījumā no 100Ls par f1.8 50 mm objektīvu. Bet kam tas, ja par 350Ls var nopirkt 70-300mm VR II objektīvu? Un tas jau sanāk nevājš komplektiņš par standarta D80 cenu...

Vēl kas - Nikon vispār uz SLR skatās tā, ka drīzumā tās būs iemantojis tik lielu popularitāti, ka entry modeļi maksās 300$ jeb apmēram 200Ls. Ne tāpēc, ka sliktāki, bet tāpēc, ka ražošanas apjoms ļaus piedāvāt pievilcīgāku cenu. Protams, visam ir divas puses...
avatar
Publicēts: 31.12.06 02:12
 citēt
www.ixbt.forumā ir "vetka" D40. cik tur ieskatījos, pamata doma tāda - ja gribi ņemties ar papildus objektīviem, ņem D50. Iepriekš minētajā linkā kenrockwell.com gan džeks nebeidz slavēt D40.
Es drīzāk D40 redzētu kā labu aizvietojumu savam digiziepim KM Z2 :) Nu, kamēr neesmu tik biezs, lai vēsi pirktu stiklus, kuru cena tuvojas vismaz 1k ls.


jā, tur tas joks, ka viena lieta ir "trūkums", otra lieta, tas, cik reāli tu šo trūkumu izjutīsi dzīvē... jo DX formāta objektīvi Nikonam arī ir daudz un labi, un neba jau nu tas, kurš izmantos f/1.8 vajadzīgā asuma dziļuma efektam, pirks D40, un neba jau nu D40 pircējs ies pārmaksāt par fīču, kuras izmantošana nozīmē šķiršanos lētākajā gadījumā no 100Ls par f1.8 50 mm objektīvu. Bet kam tas, ja par 350Ls var nopirkt 70-300mm VR II objektīvu? Un tas jau sanāk nevājš komplektiņš par standarta D80 cenu...

Vēl kas - Nikon vispār uz SLR skatās tā, ka drīzumā tās būs iemantojis tik lielu popularitāti, ka entry modeļi maksās 300$ jeb apmēram 200Ls. Ne tāpēc, ka sliktāki, bet tāpēc, ka ražošanas apjoms ļaus piedāvāt pievilcīgāku cenu. Protams, visam ir divas puses...


un tad es tochna paarieshu uz Nikon! Ka es te seezhu
avatar
Publicēts: 31.12.06 02:17
 citēt
>martink
Vai re, šito 70-300 AF-S stiklu biju palaidis garām. Tiešām tīri ok un cena nav astronomiska.
avatar
Publicēts: 31.12.06 03:01
 citēt
AJ, nu tas bija domāts par D-SLR vispār, ne tikai Nikon.
avatar
Publicēts: 31.12.06 11:27
 citēt
www.ixbt.forumā ir "vetka" D40. cik tur ieskatījos, pamata doma tāda - ja gribi ņemties ar papildus objektīviem, ņem D50. Iepriekš minētajā linkā kenrockwell.com gan džeks nebeidz slavēt D40.
Es drīzāk D40 redzētu kā labu aizvietojumu savam digiziepim KM Z2 :) Nu, kamēr neesmu tik biezs, lai vēsi pirktu stiklus, kuru cena tuvojas vismaz 1k ls.


jā, tur tas joks, ka viena lieta ir "trūkums", otra lieta, tas, cik reāli tu šo trūkumu izjutīsi dzīvē... jo DX formāta objektīvi Nikonam arī ir daudz un labi, un neba jau nu tas, kurš izmantos f/1.8 vajadzīgā asuma dziļuma efektam, pirks D40, un neba jau nu D40 pircējs ies pārmaksāt par fīču, kuras izmantošana nozīmē šķiršanos lētākajā gadījumā no 100Ls par f1.8 50 mm objektīvu. Bet kam tas, ja par 350Ls var nopirkt 70-300mm VR II objektīvu? Un tas jau sanāk nevājš komplektiņš par standarta D80 cenu...

Vēl kas - Nikon vispār uz SLR skatās tā, ka drīzumā tās būs iemantojis tik lielu popularitāti, ka entry modeļi maksās 300$ jeb apmēram 200Ls. Ne tāpēc, ka sliktāki, bet tāpēc, ka ražošanas apjoms ļaus piedāvāt pievilcīgāku cenu. Protams, visam ir divas puses...



un tad es tochna paarieshu uz Nikon! Ka es te seezhu

ja pārej tad saki kad pārdod savu 400D :D
avatar
Publicēts: 31.12.06 11:53
 citēt
AJ, nu tas bija domāts par D-SLR vispār, ne tikai Nikon.


bet es gribu Nikon!
Kaa canonists gribu mukt protm tikai cenu deelj!
Taa nu sanaak, ka Canons iipashi nelutina ar cenaam...Nikona ar' itkaa, bet nu labaak jau ir...u nman vienmeer Nikoni ir patiikushi vairaak ;)


musco>Gan jau tad sludinaajumaa redzeesi manu necilo verkjiiti..uz to briidi droshi, ka pus LV jau taadi buus
avatar
Publicēts: 31.12.06 11:55
 citēt
nu ja tas noteik drīz tad sludinājumu ievērošu bet ja pēc pus gada diez vai... :)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):