forum.gif
Objektiivi Canonam
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / Objektiivi Canonam
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 23.03.06 11:19
 citēt
Laba diena!
Ir doma par canon 350d, aber nav liidz galam skaids par objektiiviem... vai kaads var ieteikt kādu objektīvu meklēt... varbūt ir kāds saits kur vispār palasīties par objektiiviem.. ko tie īsti nozīmē milimetri, grupas, elementi utt.. kaa tur ar tiem zoomiem...utml
objektīva cenas intervāls varētu būt līdz 400 ls, bet būtu labi uzzināt vai ir kāds labs objektiivs no leetaaka gala un tad kurš būtu tas labākais pie 400 ls
Domājams atrast vienu objektiivu kas vienliidz dereetu ikdienas fočēšanai, kā arī varētu keut necik piezoomēt...
veel.. piem. cik nozīmīgs ir IS.... utml

Šajā sadaļā neatradu šādu topiku... ja arī ir varbūt norādiet lūdzu linku..
Vai varat padalīties ar pieredzi?

Pateicos/
avatar
Publicēts: 23.03.06 11:34
 citēt
www.the-digital-picture.com...

www.fredmiranda.com...

es gan ieteiktu njemt vai nu pure telezoom (>70mm) vai ari plato galu.
cik man ir nacies saskarties, tad overall zoom range parasti nespej piedavat jedzigu kvalitati. no canon razjotajiem objektiiviem - tikai un vieniigi L serijas. netalu no 400 Ls ir 17-40mm un 70-200mm objektiivi.
par IS - objektiiva cena buus netalau no shtukas.
ir arii labi 3rd party objektivi - sigmas paaris exemplaari ir ok. bet sigmai ir citas kvalitaates issue probleemas, kas man personigi attur no shiis firmas razjojumiem - tb ir kaartiigi jaapaarbauda attieciigais objektiivs.

a kapeec tev stock kits neapmierina?
avatar
Publicēts: 24.03.06 14:42
 citēt
Laba diena!
Ir doma par canon 350d, aber nav liidz galam skaids par objektiiviem... vai kaads var ieteikt kādu objektīvu meklēt... varbūt ir kāds saits kur vispār palasīties par objektiiviem.. ko tie īsti nozīmē milimetri, grupas, elementi utt.. kaa tur ar tiem zoomiem...utml
objektīva cenas intervāls varētu būt līdz 400 ls, bet būtu labi uzzināt vai ir kāds labs objektiivs no leetaaka gala un tad kurš būtu tas labākais pie 400 ls
Domājams atrast vienu objektiivu kas vienliidz dereetu ikdienas fočēšanai, kā arī varētu keut necik piezoomēt...
veel.. piem. cik nozīmīgs ir IS.... utml

Šajā sadaļā neatradu šādu topiku... ja arī ir varbūt norādiet lūdzu linku..
Vai varat padalīties ar pieredzi?

Pateicos/

Ja Saproti krieviski, palasi [url=www.foto.ru]www.foto.ru[/url] komentāri gandrīz par jebkuru objektīvu. Jo vairāk maksāsi jo labāku instrumentu iegūsi...
avatar
Publicēts: 24.03.06 15:33
 citēt
buutu lieliski, ja kaads ieliktu skolas rakstu par objektiiviem ... :roll:
avatar
Publicēts: 25.09.15 19:59
 citēt
Eh pavilkšos arī es uz to masu psihozi - ieteikšu 15-85.
:haha::haha::haha:
avatar
Publicēts: 20.02.18 20:35 labots
 citēt
Kļūdījos, lūdzu atvainojiet! :face-crying:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):