forum.gif
photoshop
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / photoshop
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 26.12.06 15:53
 citēt
Man te tāda neliela aizķeršanās Adobes fotošopā- nekādi nevaru atrast funkciju- "remove color'" . Zinu, ka līdzīgā Adobes fotošopā to iespējams veikt pēc komandas "enchance -> adjust color -> remove color" . Bet tajā šopā, kas pieejams man, nav tādas izvēlnes "enchance" , un citās pieejamajās izvēlnēs arī šo funkciju nevaru atrast... anyone? :?
avatar
Publicēts: 26.12.06 15:56
 citēt
A kaadu funkciju pilda taa komanda? Visu pataisa melnu?

Tu kko jauc...man liekas ka nav taadas .. ir Desaturate..
avatar
Publicēts: 26.12.06 16:14
 citēt
Cik noprotu pēc skaidrojošajiem attēliem, funkcija vizuāli tiešām neatšķiras no desaturate.
Taču, pēc desaturate vairs nav iespējams ar otu iekrāsot atsevišķas attēla detaļas citās krāsās, jo "brush mode" neļauj izvēlēties "color" .
avatar
Publicēts: 26.12.06 16:24
 citēt
nu nu, nevajag sarezhgjiit dziivi. Desaturate vispaar ir suudiigaakais veids kaa pataisiit bildi melnbaltu..

Lai iekraasotu detaljas kraasainas, dublee layeri. Vienu kraasainu, otru melnbaltu. Uztaisi Mask'u layerim, un tad vnk ar melnu(blatu) otu iekraaso vietas kuras vajag kraaasainas. Un sheit viss ir atgriezenisks..
avatar
Publicēts: 26.12.06 23:53
 citēt
ar selective colors var panakt ari ko lidzigu
avatar
Publicēts: 27.12.06 23:05
 citēt
Man liekas ka tas ir no Photshop Elements...tur tāds zvērs bija...Enhance un Adjust color apakšizvēme Remove color
avatar
Publicēts: 28.12.06 17:44
 citēt
Man liekas ka tas ir no Photshop Elements...tur tāds zvērs bija...Enhance un Adjust color apakšizvēme Remove color


Jā, tas ir no Photoshop Elements, taču man ir pieejams tikai parastais šops, tāpēc šo funkciju nevaru atrast.
avatar
Publicēts: 28.12.06 17:48
 citēt
a tas photoshop elements skaitaas kaut kas krutaaks par cs2?
avatar
Publicēts: 28.12.06 22:16
 citēt
a tas photoshop elements skaitaas kaut kas krutaaks par cs2?


Man nav pieejams Photoshop Elements, bet pieļauju, ka tas satur tikai daļu no, piemēram, Adobe Photoshop CS2 pieejamā, jo nosaukumā iekļauts vārds 'elements' , tātad elementi. :wink:

Tas, vai kruts, mani praktiski neinteresē, man ir svarīgāk izpildīt iecerēto.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):