forum.gif
vēstulīlite no niknā sender2U ;)
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / vēstulīlite no niknā sender2U ;)
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 24.03.06 10:55
 citēt
Tu piepildīji manu nepiepildāmo sapni... to tomēr izlasīs vairāki cilvēki...:)

Un nav runa par 5 5 5... bet gan par 1 1 1, ko tu it kā spēj nokomentēt, bet tai pat laikā visai vāji...

Un pats interesantākais, ka novērtē tikai tās bildes, kuras tu vari kaut kur piesieties... lai, kā saka, būtu pamats ielikt 1 1 1, nu labājakā gadījumā 3 2 2...:)
avatar
Publicēts: 24.03.06 10:58
 citēt
"...bet ir arii miinusi - jo lielie resnie biezhi vien ir neiecietiigi pret tiem kas maacaas. un taads nu izteikti ir andre..." - tā par tevi, Andre domā... un netikai es...:)
avatar
Publicēts: 24.03.06 11:13
 citēt
Gredznes tik vecā rokā simblizē - nodzīvota kārtīga un stipra ģimenes dzīve... bet nu laikam tev to nesaprast... tu jau mums ar PhotoShopu esi precējies:)
avatar
Publicēts: 24.03.06 11:23
 citēt
Par to, ka tev ir pie vienas vietas - to es sapratu...:)

Bet nu labi... lai tev veicas ( kā jau vienreiz teicu)... un man apnika...

Ir bezjēdzīgi runāt ar kurlu cilvēku... varbūt arī es cepos ne par lietu... gribēju pateikt, ko es domāju un to arī izdarīju...

Piece
avatar
Publicēts: 24.03.06 11:37
 citēt
ak dies!
avatar
Publicēts: 24.03.06 11:45
 citēt
Nu manuprāt, tu dari tieši tā pat... bet nu tas tā...:)
avatar
Publicēts: 24.03.06 11:54
 citēt
Manuprāt, tā veselīgi aprunājāmies :D...

Bet par Aleksandru Sokolovu runājot - normāls keks... man patīk kā viņš strādā... Pastaigas meitenes arī ir ļoti apmierinātas... bet nu tas jau ir pavisam cits stāsts...
avatar
Publicēts: 24.03.06 12:58
 citēt
ak dies!


man tass viss atgaadina to, ka viens cilveeks vaaroties vieteejaa smilshukastee juutaas diezgan varens un te, kaads vinam noraada uz kluuudaam, pasaka savu viedokli, ieliek atziimi taadu kaada viņam nepatiik, tad uzreiz vajag nolaist to cilveeku kas izsaka savu viedokli... manupraat tas ir gleevi...



andre, tu veiksmiigi aprakstiiji sevi. :) sheit diemzheel ir paaraak daudz nepieredzeejusho cilveeku lai saskatiit tavas kljuudas, un visiem liekaas ka tu esi kaut kaads briinumdaris, patiesiibaa vienkaarshs jefinsh, kursh pats sevi savaa porcelaana tronii iecelj... :lol:
avatar
Publicēts: 24.03.06 13:21
 citēt
Forši, a es ja sabijos ka šinī lapā vis ir cilvēcīgi un nekādi uzbraucieni vienam otram nenotiek. Davai, sado viņam!
avatar
Publicēts: 24.03.06 13:24
 citēt
Kurš kuram?:)
avatar
Publicēts: 24.03.06 13:30
 citēt
andre, paskaties ko tu tagad dari, es tevi uz loma panjeemu, un tu kaa saka lohanulsja... :DDD pavilkies ar, paveerojiet komentaarus manaam bildeem un peedeejai andre bildei...
avatar
Publicēts: 24.03.06 13:35
 citēt
diemzel rakstitu vardu atpakalj nepanemsi, lidz ar to apbrinoju jusu degsmi vienam otru nolikt 8)
it seviski saja saulainaja diena!
avatar
Publicēts: 24.03.06 13:43
 citēt
atkal var redzeet kaadam ieliku sliktu atziimi un uz mani ir naids, apsaukaashanass un dirshanas...


andre, bet Tev tak vienmer ir taisniba, ne? :mrgreen:
avatar
Publicēts: 24.03.06 13:44
 citēt
andre, paskaties ko tu tagad dari, es tevi uz loma panjeemu, un tu kaa saka lohanulsja... :DDD pavilkies ar, paveerojiet komentaarus manaam bildeem un peedeejai andre bildei...


pirmkaart tava paskaste ir tuksha un no manas puses tev neviens veestules nav atnaacis.

otkaart no manas puses nav neviens apvainojums lamu vaardaa gaajis.

treshkaart jau no pasha riiita vienai tavai loti neveiklai bildei saliku 1 1 1.

takshto tavs loms un to ka es lahanulsja ir pilniigi garaam. tak shto ne jau es lahanulsa bet GAN TU .


tieshaam no rita, bet pamaniiju tavus 111 tikai tagad... :))) vari salikt 111 man visaam bildeem, man no taa gabals nenokritiis, bet tev gan nokriit kat tev zemaak saliek...tas tik un taa bija manaams tavaa jaunaakajaa bildee... taakaa beidz speeleet futboolu ar aizvainojumiem, bet gan aizdomaajies par savu riiciibu. un attieksmi pret citiem.
avatar
Publicēts: 24.03.06 13:47
 citēt
es nesapratu vieniigais, kaads sakars ir priv veestuleem, nesakariigi tu tur kaut ko muldi...
avatar
Publicēts: 24.03.06 13:52
 citēt
man ir taadas aizdomas ka andre ir tagad iecelts par vienu no shiis lapas veidotaajiesm, jo man shkjiet ljoti aizdomiigi ka es nevareeju pamaniit to ka 10:00, jociigi preciizajaa laikaa vinjsh man pierakstiija mkomentu bildei. man liekaas ka vinjsh vienkaarshi edite laiku un taapeec ari zin ka mana pastkaste ir tuksha...mazais kjeems... he hee :lol:
avatar
Publicēts: 24.03.06 13:53
 citēt
abaam puseem papusei taisniiba 8)
avatar
Publicēts: 24.03.06 13:55
 citēt
ja abam pusem pa pusei taisnibas, tad vienai pusei labos laika apstakljos ir tikai 1/4 taisnibas. nu tipa shita te vot.
avatar
Publicēts: 24.03.06 13:59
 citēt
es varu pateikt, kas man nepatiik, tikai juus neapvainojaiets:

1 1 1 nevajadzetu likt pat lai "izlidzinatu balsojumu kaa man shkiet pareizaak", bet uzbraucot un vel pie tam rupji arii neko neatrisinaasi ...

tak viens famili vien esam, davaite zhit druzhno :twisted:

un tagad cepamies taalak :)))))
avatar
Publicēts: 24.03.06 14:00
 citēt
vienkaarsh, man liekaas aizdomiigi tas ka tu zini kamana kaste ir tuksha, pilniigi,jo vakar izdzeesu pilniigi visu, un man liekaas aizdomiigi ka nemaniiju 10:00 tavu komentaaru... nelogjiski kaut kaa sanaak... un zinot cik tu esi patmiiliigs un iedomiigs egoists, manupraat tev vienkaarshi nav taisniiba un es taapeec esmu preteejaa pusee...
avatar
Publicēts: 24.03.06 14:14
 citēt
Kā gan vērtējumu 1 1 1 uztvert... bezpersoniski...?:) Izlikties, ka tas nav tev?:)
avatar
Publicēts: 24.03.06 14:16
 citēt
hahaha, pat iedomaties nevareeju :))

vienigi ir taa, ka sheit nav obligaati baigam fotograafam jaabuut lai tuset, raksti un reportaazhas - briivi un kursh grib, arii galerijas, tikai tur vot sit pa muti ar aamuri biezhi vien :)

lainukaa, plaans ir nebuut mats mataa kaa citi, ar kaut ko atshkjirties tomer, bet nu ja jau jaadirshaas tad jaadirshaas, ko dariit ...
avatar
Publicēts: 24.03.06 14:38
 citēt
ArchAngel, nesatraukājies, admini ir palikuši vecie un nav nācis neviens klāt! oi diršu, šodien iedevu admin tiesības mūsu jaunajai programmētājai Baibiņai :) bet viņa pagaidām bildes neliek un komentārus neraksta
avatar
Publicēts: 24.03.06 15:14
 citēt
a kuri ir admini? Nu tas tā lai zin kam nevar sist? ;)
avatar
Publicēts: 24.03.06 15:54
 citēt
Nu es zinu ka Shadows esot admins :)
avatar
Publicēts: 24.03.06 16:08
 citēt
offtopic, bet par temu..

es shai lapai saku milzum paldies par mazliet leciigiem komentiem, asu veerteejumu saviem knipseejumiem un iespeeju LIELISKI maaciities no citu paveiktaa..
vai tas buutu ar superkameru, digiziepi, vai, nelaimiigi uzmaniibas lokaa nonaakusho ( :wink: ) fotoveikalu..
un man (jau ieprieksh atvainojos) nafig neinteresee (!!!) ko kursh kuram un cik reizes ir dariijis!
jo vairaak cilveeks zaudee kontroli par sevi, jo mazaakas vinja spriestspeejas un tas arii paraadaas abu autoru sarakstee, bez tam - striidos neuzvar - katrs dodas uz preteejo pusi ar SAVAAM domaam..

un nosleedzot - beidzam sho diskusiju - dodamies pie dabas/draugiem/.. un lai darbi runaa!.
avatar
Publicēts: 24.03.06 16:14
 citēt
offtopic, bet par temu..

es shai lapai saku milzum paldies par mazliet leciigiem komentiem, asu veerteejumu saviem knipseejumiem un iespeeju LIELISKI maaciities no citu paveiktaa..
vai tas buutu ar superkameru, digiziepi, vai, nelaimiigi uzmaniibas lokaa nonaakusho ( :wink: ) fotoveikalu..
un man (jau ieprieksh atvainojos) nafig neinteresee (!!!) ko kursh kuram un cik reizes ir dariijis!
jo vairaak cilveeks zaudee kontroli par sevi, jo mazaakas vinja spriestspeejas un tas arii paraadaas abu autoru sarakstee, bez tam - striidos neuzvar - katrs dodas uz preteejo pusi ar SAVAAM domaam..

un nosleedzot - beidzam sho diskusiju - dodamies pie dabas/draugiem/.. un lai darbi runaa!.


:)
avatar
Publicēts: 24.03.06 16:15
 citēt
Nu es zinu ka Shadows esot admins :)


man savukaart naak atminjaa, ka fotoblogs ir Eliksa ideja un straadaa tikai pateicoties Gljuka prasmeem paarveerst koncepciju par koda rindinjaam ... bet arii ar Arachu labaak nelekties :)))
avatar
Publicēts: 24.03.06 16:16
 citēt
tobish nekur neredzu sender no tavas puses argumentaciju - KAPEC bildes nedrikstot tunet ??
avatar
Publicēts: 24.03.06 16:18
 citēt
offtopic, bet par temu..

es shai lapai saku milzum paldies par mazliet leciigiem komentiem, asu veerteejumu saviem knipseejumiem un iespeeju LIELISKI maaciities no citu paveiktaa..
vai tas buutu ar superkameru, digiziepi, vai, nelaimiigi uzmaniibas lokaa nonaakusho ( :wink: ) fotoveikalu..
un man (jau ieprieksh atvainojos) nafig neinteresee (!!!) ko kursh kuram un cik reizes ir dariijis!
jo vairaak cilveeks zaudee kontroli par sevi, jo mazaakas vinja spriestspeejas un tas arii paraadaas abu autoru sarakstee, bez tam - striidos neuzvar - katrs dodas uz preteejo pusi ar SAVAAM domaam..

un nosleedzot - beidzam sho diskusiju - dodamies pie dabas/draugiem/.. un lai darbi runaa!.


Paldies marruciic... prātīgs ieteikums:)
avatar
Publicēts: 27.03.06 08:46
 citēt
andre, es domaaju - dont panic! ljauj linux kernelim panikot.... :D
avatar
Publicēts: 29.03.06 12:01
 citēt
ir taads kjinieshu autobrauceejs Toyama Tokanava
un aatro paliidziibu tur sauc Kamuto Huyevato :)

vot andre tu man atgadini pirmo :)
avatar
Publicēts: 29.03.06 12:34
 citēt
ir taads kjinieshu autobrauceejs Toyama Tokanava
un aatro paliidziibu tur sauc Kamuto Huyevato :)

vot andre tu man atgadini pirmo :)


esi redzeejis ?? :D
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):