forum.gif
vairākas bildes vienā
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / vairākas bildes vienā
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 27.03.06 17:07
 citēt
sveiki! ļoti vēlētos uzzināt, kā iekš "Corel Paint shop Pro X" var dažādas bildes ielikt it kā vienā? tas būtu- veidot tādu kā mozaīku. skatījos -fotOskolā , bet tur bija stāstīts, kā to izdarīt ar citām programmām.

tiešām priecātos, ja atrastos kāds zinošs pastāstītājs. :)
avatar
Publicēts: 27.03.06 18:17
 citēt
Corel, patiesībā ir vēsture, bet zinu, ka Preteklis ar to strādā ikdienā, varbūt viņam ir ko pastāstīt
avatar
Publicēts: 28.03.06 11:36
 citēt
Corel, patiesībā ir vēsture, bet zinu, ka Preteklis ar to strādā ikdienā, varbūt viņam ir ko pastāstīt



Es straadaaju ar CorelDraw ( maketeeshanas softs )

Corel PhotoPaint ir veesture veesture veesture .... es gan paziistu dazhus principiaaljus, kas apgalvo, ka Corel PhotoPaint ir tikpat speejiigs, kaa Adobes Fotoveikals, tachu neesmu informeets par vinju sasniegumiem un prasmeem shajaa jomaa.

rezumee : iesaku pieveersties Lielaa Naudasgraabeeja Adobe produktam Photoshop un darboties ar to. Shis ir daudz eertaaks, parociigaaks, iespeejaam bagaataaks, progresiivaax utt utjp ( sheit seko MILZONIIGS Adobe reklaamas baneris ).

prieksh Adobe Photoshop internetaa ir vismaz iespeejams samekleet tutoriaaljus ( pamaaciibas ), ko nevareetu teikt par Corel :)))

lai veixmes !

pamaaciibas prieksh Adobe Photoshop lietotaajiem : [url=www.good-tutorials.com]www.good-tutorials.com[/url]
avatar
Publicēts: 28.03.06 13:27
 citēt
Skaidrs. Mēģināšu dabūt to Adobes fotoveikalu.
Paldies :)
avatar
Publicēts: 04.04.06 16:57
 citēt
man varētu atrasties instalēšanas disks.. 8)
avatar
Publicēts: 19.04.06 17:34
 citēt
Nju ja kaadam ir interese, man ir fotoveikala 3 DVD ar video tutorialjiem! ;)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):