forum.gif
Palīdziet, vai ir būtiska atšķirība starp CANON 350D un 20D
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / Palīdziet, vai ir būtiska atšķirība starp CANON 350D un 20D
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 31.05.06 22:07
 citēt
Es ar nesaprotu, ko dod visi tie autofokusa punkti. Es, piemēram, no 3 iespējamien autofocus punktiem vienmēr izmantoju tikai centrālo, a pēc fokusēšanas pašķiebju kameru tā kā labāk. Pārējos divus izmantoju vienīgi, ja makro bildēju un ar ne vienmēr. Man jau tie 3 pietiek atliektiem galiem, kur nu vēl 9. A ātri lidojošiem/kustīgiem objektiem izmantoju manuālo fokusu un lai tie punkti iet ieskrieties.
avatar
Publicēts: 01.06.06 17:51
 citēt
kur tur tā var apskatīties, kādas bildes ir uzņemtas ar mark II?
avatar
Publicēts: 01.06.06 22:41
 citēt
Nu neskati vīru pēc fotoaparāta :), pilnīgi iespējams ka kāds ir aizņēmies konkrēto aparātu no kāda čoma, vai kādam fāča ir fotogrāfs un cilvis ir paņēmis pabildēt...
avatar
Publicēts: 02.06.06 01:20
 citēt
Es ar nesaprotu, ko dod visi tie autofokusa punkti. Es, piemēram, no 3 iespējamien autofocus punktiem vienmēr izmantoju tikai centrālo, a pēc fokusēšanas pašķiebju kameru tā kā labāk. Pārējos divus izmantoju vienīgi, ja makro bildēju un ar ne vienmēr. Man jau tie 3 pietiek atliektiem galiem, kur nu vēl 9. A ātri lidojošiem/kustīgiem objektiem izmantoju manuālo fokusu un lai tie punkti iet ieskrieties.


ar autofocus punktiem ir taa, ka tas ir no seerijas --> up to you, ar to es gribeeju teikt, ka veidojot atteelu tu attieciigi arii iestaadi fokusu uz vajadziigo vietu. tas protams ir stipri atkariigs ko bildee un kaa .... runaajot par centraalo, to protams var izmantot, tachu ne vienmeer tas dod veelamo rezultaatu. nereti ir bijis (no savas pieredzes) ka to fokusu vajag iedabuut citaa vietaa, bet vinsh nu taa iisti negrib tur likties, tad protams iz jaaizliidzas ar kaadu workaround variantu, tipa pastaigaat shurpu turpu :D vai manuaalais variants .... starp citu runaajot par makro ... taa ir sameeraa specifiska lieta savaa buutiibaa ... piemeers iz dziives ---> uz kautkaadas tur pienenes uzseedies bij kustonis .... nu ir ok, zalja zaale, dzeltena pienene un kustonis ar seezh virsuu .... ko labaaku var veeleeties :) attieciigi njemaas fotoaparaats, makro objektiivs, statiivs (mini) un attiet .... itkaa viss ir baigi ok ... nu luuuk, rezultaataa sanaak taa : peec ilgaakas gaidiishanas kukainis ir pagriezis savu face dailjaakajaa skataa, un centiigais bildeetaajs tagad spiediis pogu ... un nekaa .... veejsh uzpuuta... nu un saaka to agu raustiit .... nu luuk, par cik es sho skatu veeroju no malas, jo pasham nebija macro objektiiva, tad nu tas bija tiiri skataams joks :D
nu tad viirinsh paargaaja uz manualo focus, jo ar auto + punktu bij galiigaaa di..aa ...
nu un ar visu shito garo penteri es gribeeju pateikt to, ka es nepiekriitu tiem kuri saka, ka tie punkti neko nedod. dod vinji, un kaa veel. bet tas viss ir atkariigs tikai un vieniigi no taa, ko tu rezultaataa gribi panaakt attelaa.... bet nu ....cik cilveeku tik viedoklju :)
avatar
Publicēts: 02.06.06 13:06
 citēt
kustiigus objektus nevienmeer var labi nobildeet ar MF
avatar
Publicēts: 02.06.06 22:45
 citēt
Nu var jau ķert tos putnus ar daudzajiem autofokusa punktiem, bet man piemēram traucē, ja aktīvi ir vairāki punkti, jo bieži fokusējas, kur nevajag un tas ir ļoti kaitinoši
avatar
Publicēts: 05.03.24 13:49
 citēt
dSLR ēra vēl pilnā plaukumā arī Canon, pērk un pārdod tos joprojām naski, ieskaitot abus šos modeļus. Tas tikai Latvijā irgojas un smādē visu, kas vecāks par Mark IV laidienu.

Divciparu D ir cita, daudz labāka ergonomika, korpuss, ātrdarbība un funkcionalitāte.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):