forum.gif
IETEIKUMI
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / IETEIKUMI
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. >
IerakstsAutors
Publicēts: 11.10.09 22:23
 citēt
andre:10. privaataa banoshana. es nobanoju Juri un Juris nevar nedz manas bildes redzeet, balsot, nedz manu profilu luuureet , iisaak sakot es vinam vairs nepastaavu.

Kā jau Gudris pieminēja - tas nav nekas jauns ... ;) .. Kā pats redzi - ir jau divi gadi garām ... ;)
avatar
Publicēts: 12.10.09 09:14
 citēt
iespeeju komentaaros uzlikt REPLAY, tipa atbildeet konkreetam postam kursh arii radiiisiees zem konkreetaa posta nevis beigaas. un veel kruta buutu ja lietotaajam radiitos kaut kur pazinojums ka uz vina komentaaru kaads ir atbildeejis. taads kaa messidž boards. kur raadaas visaadi pazinojumi kas saitiiti ar konkreeto lietotaaju. raadaas ka favoriit juuzeris ielicis bildi, ka kaadam tavam komentaaram kaads ir kaut ko atbildeejis. forshi veel ja pie bildes, reportaazhas, skolas vai foruma teemas var pierakstiities, un tad shajaa message boardaaa paradaas ka zem taa kur tu esi pierakstiijies ir jauna zina. tas padariitu komunikaaciju un saturu efektiivaaku !
avatar
Publicēts: 12.10.09 16:35
 citēt
Andre - idejas Tev ir lieliskas, bet Tu varētu biku apsmadzeņot arī realizēšanas iespējas ... ;) ... Var jau liet ūdeni caurā mucā ... ;)
avatar
Publicēts: 12.10.09 16:55
 citēt
andre:...iespeeju komentaaros uzlikt REPLAY...

Un vel labak butu REPLY :)
avatar
Publicēts: 12.10.09 18:39
 citēt
vot izstāstiet man - kā pareizi jāliek links, lai neielinkojas arī tālākā teksta daļa? spiežu space, neder, spiežu enter, neder :|
avatar
Publicēts: 12.10.09 22:15
 citēt
Pauliic:vot izstāstiet man - kā pareizi jāliek links, lai neielinkojas arī tālākā teksta daļa? spiežu space, neder, spiežu enter, neder :|


space būtu jāder. Enter nederēs. Ja neder viens, ne otrs mēģini paciesties nedaudz un vajadzētu būt salabotam :)
avatar
Publicēts: 12.10.09 22:40 labots
 citēt
[ url ] links [ / url ] tikai bez atstarpēm
avatar
Publicēts: 12.10.09 22:56
 citēt
nu šito es tā kā zinu, bet fotoblogam ir +/- sadarīts, ka automātiski tie tagi ieliekas, bet tur ir kautkāds gļuks bieži :|
avatar
Publicēts: 12.10.09 23:01
 citēt
par 1FL labot komentārus zem bildēm :)

ja nopietni, ierakstu komentāru ar kļūdu tekstā, lai izlabotu jādzēš un jāraksta (vai ctrl+v) no jauna.
avatar
Publicēts: 27.10.09 10:29
 citēt
veel buutu forsha fiicha ja vareetu taiisiit anoniimo teemu forumaa , bet ne jau posta izveidotaajs ir anoniiims, bet gan postotaaji , ka nevar redzeet kurš raskta atbildi un ka neskaitaas lietotajam komentaaru skaits pie reitinga. tas pirmaam karataam radiitu tiiraakus postus un vareetu uzdot anoniimus jautajumus. vieniiga probleema kaa raadiit lietotaajus, lai var redzeet ka viens un tas pats ir ieposteejis vairaakus postus. viss vienkaarhi, nicknames un bilde aizvietojas ar numuru. pimeeram pirmais radaas posta izveidotaajs un jautaajums vai teema. taalaka radaas piemeram blogeris nr 1, nakoshais posts blogeris nr 2, un ja blogeris nr 1 kaut kur atkal ieposto zinu, tad vinam raadaas blogeris nr1.
avatar
Publicēts: 07.12.09 14:57
 citēt
vēl būtu ļoti forshi redzēt cik cilvēku ir apskatījušies konkreto foruma tēmu !
avatar
Publicēts: 07.12.09 15:13 labots
 citēt
Ar anonīmajiem jautājumiem varētu sākt pie šāda kadra:

Piemēram: Kāda ir tava mīļākā krāsa? Vai tev rudenī ir siltas plaukstas?

Ja neder piemērs, sakiet. Tur ir vēl.
Ja neder jautājumi, var uzskatīt, ka jau esmu kļuvis 3D neredzams.

P.S.
Piekrītu. Būtu forši zināt, cik cilvēku šobrīd skatās šo bildi.
avatar
Publicēts: 07.12.09 15:14
 citēt
andre:vēl būtu ļoti forshi redzēt cik cilvēku ir apskatījušies konkreto foruma tēmu !

Cik cilvēku apskatījuši varētu būt diezgan sarežģīti sataisīt, apskates reizes gan var pielikt, tikai jēga no tā kāda :?
avatar
Publicēts: 08.12.09 15:18
 citēt
Lūk, jā - arī cūkai zvīņas reiz no acīm nokrīt.
Gribētos opciju, ka par tavu bildi drīkst nobalsot tikai tāds, ko esi personīgi apstiprinājis paziņu sarakstā un esi kaut reizi saticis dzīvē. Sanāk te visādi nepazīstamie, lūr uz kadru un dod tik vaļā savu paudumu. :) Ko gan nepazīstamais zina par bildētāju? Toties paziņa zina visu, ko nezina miesīga māte.

Tas tā, gaišajai FB lietotāju nākotnei.
avatar
Publicēts: 08.12.09 15:35 labots
 citēt
Patīk piegājiens šai lietai.. padarīt fotoblogu interaktīvāku.
Par:
12. iespeeju komentaaros uzlikt REPLAY, tipa atbildeet konkreetam postam kursh arii radiiisiees zem konkreetaa posta nevis beigaas. un veel kruta buutu ja lietotaajam radiitos kaut kur pazinojums ka uz vina komentaaru kaads ir atbildeejis. taads kaa messidž boards. kur raadaas visaadi pazinojumi kas saitiiti ar konkreeto lietotaaju. raadaas ka favoriit juuzeris ielicis bildi, ka kaadam tavam komentaaram kaads ir kaut ko atbildeejis. forshi veel ja pie bildes, reportaazhas, skolas vai foruma teemas var pierakstiities, un tad shajaa message boardaaa paradaas ka zem taa kur tu esi pierakstiijies ir jauna zina. tas padariitu komunikaaciju un saturu efektiivaaku !

Šitas man visvairāk patīk!
+ ja apvieno ar manu veco ieteikumu par autora komentāru zem bildes pelēkā rāmītī.
avatar
Publicēts: 02.01.10 13:02
 citēt
Laikam gļuks, vai jaungada brīnums (no kurienes serveris zin, kā Alloxa šogad nolēma mazāk spamot)!!!!!!!!!!!?????????? = forum tēma "spams" tālāk par šo www.fotoblog.lv... man rāda tikai tukšas lapas... neredzu pat savu uzrakstīto nesen textu...:shame:
avatar
Publicēts: 02.01.10 13:06
 citēt
Alloxa:Laikam gļuks, vai jaungada brīnums (no kurienes serveris zin, kā Alloxa šogad nolēma mazāk spamot)!!!!!!!!!!!?????????? = forum tēma "spams" tālāk par šo www.fotoblog.lv... man rāda tikai tukšas lapas... neredzu pat savu uzrakstīto nesen textu...:shame:



Tur ir cits gļuks. Paej uz iepriekšējām lapām un tev būs pieejams savs spams :)

Vispār ir ideja kā salabot.
avatar
Publicēts: 02.01.10 13:07
 citēt
Alloxa:Laikam gļuks, vai jaungada brīnums (no kurienes serveris zin, kā Alloxa šogad nolēma mazāk spamot)!!!!!!!!!!!?????????? = forum tēma "spams" tālāk par šo www.fotoblog.lv... man rāda tikai tukšas lapas... neredzu pat savu uzrakstīto nesen textu...:shame:
neraudi... man ar neraada :(
avatar
Publicēts: 02.01.10 14:29
 citēt
tiko saņiemu "tukšu" privāto vēstuli = Redzu tikai šo = * Sūtītājs: evita_m
* Adresāts: Alloxa
* Datums: 02.01.2010 14:16

Tēma: par tavu publiceto galeriju.Lauku eglīte

textu neredzu... - laikam gļuks!?
avatar
Publicēts: 02.01.10 14:45
 citēt
Ar pastkasti tiešām kaut kas nav labi - man ar šodien atnāca tukša vēstule!! - teksts pazuda pa ceļam...un nosūtītajai ari teksts pa ceļam izkūpēja!! Apsveru iespēju iegādāties pasta baložus, bloga pasta sistēma vairs nešķiet droša..:face-smile::face-smile:
avatar
Publicēts: 02.01.10 14:48
 citēt
piebiedrojos tukšo vēstuļu saņēmēju pulciņam :D
avatar
Publicēts: 02.01.10 14:59 labots
 citēt
Uzrakstīju komentāru pie bildes, nospiedu pogu patīk - balsojumu pieņēma, bet komentāru nē...
Vēlreiz uzrakstīju komentāru, nospiedu pievienott - nekas nenotiek, tikai parādās šilte *KĻŪDA Nevar pievienot tukšu komentāru! *
Rublis jāpievieno, vai kā??.:face-sad:
avatar
Publicēts: 02.01.10 15:14
 citēt
labojam, labojam. drīz viss strādās
avatar
Publicēts: 02.01.10 15:18
 citēt
Nabaga ox3r ... Ši gadu mija laikam Tev ilgi paliks atmiņā ar labojumiem ... Kāds Tev vismaz pusdienas uztaisa un tēju piedāvā ...;)
avatar
Publicēts: 02.01.10 15:23
 citēt
Vilberto:Nabaga ox3r ... Ši gadu mija laikam Tev ilgi paliks atmiņā ar labojumiem ... Kāds Tev vismaz pusdienas uztaisa un tēju piedāvā ...;)


nav tik traki :bad_smile:

kad ir laiks un luste, tad ir jādarbojas :)
avatar
Publicēts: 02.01.10 15:28
 citēt
ox3r:... kad ir laiks un luste, tad ir jādarbojas :)

Lai veicas ...:)
avatar
Publicēts: 02.01.10 15:44
 citēt
Vanderfons:Lūk, jā - arī cūkai zvīņas reiz no acīm nokrīt.
Gribētos opciju, ka par tavu bildi drīkst nobalsot tikai tāds, ko esi personīgi apstiprinājis paziņu sarakstā un esi kaut reizi saticis dzīvē. Sanāk te visādi nepazīstamie, lūr uz kadru un dod tik vaļā savu paudumu. :) Ko gan nepazīstamais zina par bildētāju? Toties paziņa zina visu, ko nezina miesīga māte.

Tas tā, gaišajai FB lietotāju nākotnei.


Kāpēc vajag pazīstamus?? Vērtē taču bildi, nevis simpātijas pret autoru. Ja jau liek bildi, tad apzinas ka to redz visi, ja grib tikai paziņām un draugiem, tad draugiem.lv ir kaut kāda funkcija ka bildes redz tikai apstiprinātie draugi ... tur tad arī var likt.
avatar
Publicēts: 02.01.10 18:49
 citēt
pelle, tiešām tici, ka tas bija domāts nopietni? :amazing:
avatar
Publicēts: 02.01.10 20:27
 citēt
daiga_a:pelle, tiešām tici, ka tas bija domāts nopietni? :amazing:


nu ja tu tā saki.. ..:what:
..bet vispār Vanderfons atstāj domājoša cilvēka iespaidu, tāpēc es uztvēru pilnā nopietnībā.
avatar
Publicēts: 02.01.10 20:30
 citēt
pelle:
daiga_a:pelle, tiešām tici, ka tas bija domāts nopietni? :amazing:


nu ja tu tā saki.. ..:what:
..bet vispār Vanderfons atstāj domājoša cilvēka iespaidu, tāpēc es uztvēru pilnā nopietnībā.
Tu vienkarši neesi iebraukusi stilā..., viņš ir nopietns
avatar
Publicēts: 03.01.10 11:00
 citēt
andre, thanks par apkoposhanu un atlasishanu no pelavaam, kad atkal runasim par jaunam ficham, pie shi saraksta atgriezishos pirmaa.
avatar
Publicēts: 03.01.10 11:21
 citēt
Vēl būtu labi, ja spiežot uz pēdējām diskusijām, atvērtos diskusijas pēdējā lapa.
avatar
Publicēts: 03.01.10 12:00
 citēt
Shadow:andre, thanks par apkoposhanu un atlasishanu no pelavaam, kad atkal runasim par jaunam ficham, pie shi saraksta atgriezishos pirmaa.

Andre šo sarakstu pievienoja pirms trim mēnešiem ...
Un vispār jau varējāt blogā kādu sadaļu izveidot - kaut vai pie palīgs, kurā aprakstiet - kādas jaunas fīčas ir ieviestas un kādas paredzētas ieviest ... ;)
avatar
Publicēts: 03.01.10 15:44
 citēt
Ir uzlabota fototopa sadaļa, ir iespēja atbildēt uz kometāru (vēl tiks informēts autors par to) un forumā linki salaboti :)
avatar
Publicēts: 03.01.10 15:53
 citēt
Agrāk, kad pie kādas reportāžas nospieda uz "komentāri", tad tālāk uzreiz arī atvērās komentāri, a tagad atveras reportāšas bildes un jārullē uz leju līdz komentāriem.
avatar
Publicēts: 03.01.10 21:35
 citēt
Vēl būtu normāli aizliegt mainīt foruma tēmas nosaukumu pēc noteikta publicēšanas laika. Citādi meklē pēc nosaukuma pāris dienas vēlāk un nevar atrast.
avatar
Publicēts: 04.01.10 12:19
 citēt
Pelle, vai tad Andre ieteikums kādu priekš sevis padarīt neredzamu nav no tās pašas savdabīgo vajadzību svītas?

Re, kur fragments (1. punkts) no ASV tiesu prakses:
"... requesting the court to issue an order to prohibit (1) any approach within twenty-five (25) feet of defendant or any touching of the person; (2) any blocking of her movement in public places and thoroughfares; (3) any act foreseeably or reasonably calculated to place the life and safety of defendant in jeopardy; and (4) any conduct which would reasonably be foreseen to harass, alarm or frighten the defendant."
avatar
Publicēts: 04.01.10 13:27
 citēt
Vanderfons:Pelle, vai tad Andre ieteikums kādu priekš sevis padarīt neredzamu nav no tās pašas savdabīgo vajadzību svītas?

Re, kur fragments (1. punkts) no ASV tiesu prakses:
"... requesting the court to issue an order to prohibit (1) any approach within twenty-five (25) feet of defendant or any touching of the person; (2) any blocking of her movement in public places and thoroughfares; (3) any act foreseeably or reasonably calculated to place the life and safety of defendant in jeopardy; and (4) any conduct which would reasonably be foreseen to harass, alarm or frighten the defendant."


daudzi te postee nejedziibas forumos lai uztureetu savu aktivitaati, nevis uztureetu foruma teemu
avatar
Publicēts: 04.01.10 13:31
 citēt
"daudzi te postee nejedziibas forumos lai uztureetu savu aktivitaati, nevis uztureetu foruma teemu"

+1
avatar
Publicēts: 04.01.10 13:44 labots
 citēt
daudzi te postee nejedziibas forumos lai uztureetu savu aktivitaati, nevis uztureetu foruma teemu

Man tas arī nešķiet jēdzīgi, ka Tu gribētu kādu bloķēt līdz neredzamības pakāpei. Tie vairs nav vispārējie noteikumi, bet īpašas vajadzības, par kurām Tu diez vai gribēsi maksāt FL. Bet tieši par to vajadzētu maksāt - tas ir ekskluzīvi, nevis norma.

Tāda sajūta, ka esi bargs un administratīvs - re, pat citu viedokli mēģini :) ierobežot. Te ir sadaļa IETEIKUMI, un es atbildu Pellei - atbildu tiešā sakarā ar citu ieteikumu. Vai atkal angļu valoda kādam par grūtu?
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):