forum.gif
IETEIKUMI
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / IETEIKUMI
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. >
IerakstsAutors
Publicēts: 04.01.10 15:08
 citēt
Sarunājam tā, ka ieteikumus liekam šajā, bet diskutējam par viņiem citā!
avatar
Publicēts: 05.01.10 00:51 labots
 citēt
Sveiciens, Jaunajā gadā!

Kā jau būsiet pamanījuši blogā parādās vairākas jaunas fīčas un lai tās labāk iepazītu dosim mazu ieskatu.

Pirmās izmaiņas piedzīvoja sadaļa fotOtops. Tajā ir ieviesta rīku josla, kurā varat izvēlēties vairākus parametrus pēc kuriem iespējams atlasīt fotogrāfijas. Kā arī līdz ar jauno versiju ir pieejams arī pēdējo 24 stundu tops. Tas viss, lai mēs varētu mācīties no labākajiem darbiem!

Arī komentēšanā mums ir jaunumi. Lai varētu labāk uzrunāt lietotāju un veicinātu diskusijas ir izveidota iespēja sniegt atbildi uz komentāru jeb komentēt komentāru. Tas Tev dos iespēju uzrunāt tā autoru un autors par to saņems ziņu un Tavs komentārs nepaliks nepamanīts.

Un pati jaunāka lieta, jauno fīču sarakstā ir iespēja apskatīt fotOgalerijas bilžu statistiku. Galerijas skatā, savām fotogrāfijām Tev ir iespēja uzspiest uz linka, kurš Tevi aizvedīs uz lietotāju sarakstu, kuri ir apskatījuši Tavu fotogrāfiju. Šī iespēja tiks tuvākajā laikā ieviesta arī blogos, fotOreportāžās un fotOskolās.


PS. Pašreiz vēl strādājam pie reitingu sistēmas un ceram, ka tā drīz atkal būs pieejama. Visi dati tiek saglabāti un nekas, nekur nebūs pazudis :)


Jauku blogošanu,
admini
avatar
Publicēts: 05.01.10 09:29
 citēt
personiigi man neviena no shiim fiichaam nav vajadziiga :) bet taapat paldies
avatar
Publicēts: 05.01.10 10:17
 citēt
ox3r - par fīčām:
1. Fototopā defaultā varētu atvērties pēdējo 24 h aktualitātes nevis nedēļas tops. Skatīšanās ziņā būtu sakārtots arī augošā secībā - 24h, nedēļa, mēnesis, visu tops ...;)
2. Par komentēšanu - jau izmantoju. Paldies. Man noder. Jo varu atbildēt tieši uz konkrēta autora komentāru. Tad jau redzēs vai man atbilde uz komentāru arī tiks komentēta.
3. Jaunāko fīču neatradu. Nospiežu linku fotogalerija, tad spiežu linku - Manas bildes. Tās atverās galerijas skatā un tālāk? Kur tad ir tas links par lietotāju sarakstu? ...;)
avatar
Publicēts: 05.01.10 10:21
 citēt
Vilberto:ox3r - par fīčām:
1. Fototopā defaultā varētu atvērties pēdējo 24 h aktualitātes nevis nedēļas tops. Skatīšanās ziņā būtu sakārtots arī augošā secībā - 24h, nedēļa, mēnesis, visu tops ...;)
2. Par komentēšanu - jau izmantoju. Paldies. Man noder. Jo varu atbildēt tieši uz konkrēta autora komentāru. Tad jau redzēs vai man atbilde uz komentāru arī tiks komentēta.
3. Jaunāko fīču neatradu. Nospiežu linku fotogalerija, tad spiežu linku - Manas bildes. Tās atverās galerijas skatā un tālāk? Kur tad ir tas links par lietotāju sarakstu? ...;)
tas noziimee, ka Tavas bildes neviens nav skatiijies kopsh fiichas ievieshanas. zem bildes ir apskatiits cik reizhu un ja ior jauns skatiijums, tas iekavaas paraadaas dzeltens ciipars. apskatiiju Tavu bildi peedeejo - redzeesi
avatar
Publicēts: 05.01.10 10:31
 citēt
Laciz: zem bildes ir apskatiits cik reizhu un ja ior jauns skatiijums, tas iekavaas paraadaas dzeltens ciipars. apskatiiju Tavu bildi peedeejo - redzeesi

Tas, ka iekavās parādās skatījumi, to es saprotu, bet tas jau ir maksas pasākums. ox3r par to gan neko nav minējis, ka spiežot uz linka, ir jāmaksā ar FL. Vispār es nekad to neesmu izmantojis. Kādu informāciju es no tā iegūstu? Kāds blogeris skatītājs, bet nav ne komentējis, ne arī novērtējis. Manai pēdējai bildei galerijā ir 680 skatījumi. Ko es varētu ar šo statistiku iesākt? ...;)
Tad vēl jautājums par šiem skatījumiem. Ja es neesmu ielogojies blogā, bet skatījies kādu bildi vai nu no sava vai kāda cita datora, kas tad pārādās skatījumu statistikā - ip adrese vai kas cits? ...:)
avatar
Publicēts: 05.01.10 10:41
 citēt
Tikpat labi daudziem nav vajadzīgs neviens no šiem ierosinājumiem. Viens otrs ir puicisks, vairums nav tieši saistīti ar foto.
Pie tam, daudzi no tiem ir raksturā EKSKLUZĪVI, tāpēc to visu var arī ieviest, bet attiecīgam lietotājam par to būtu jāmaksā vismaz FL.

Nav saprotams, kāpēc jebkuram un ikvienam vajag iespēju kādu citu "jebkuru un ikvienu" bloķēt, vērtēt utt. To var, bet par maksu, jo tas būtu īpašs pakalpojums arī jebkurā citā foto portālā. Vai šādi ieteikumi ir jau kaut kur realizēti? Tad linku studijā, lūdzu.
avatar
Publicēts: 05.01.10 10:46
 citēt
Jaa Vilmaar - Tu edzeesi, ka es esmu apskatiijis Tavu shedevru, bet neesmu nobalsojis. par to Tu samaksaasi santiimu un mociisies ar paardomaam - kaapeec es, cuuka, neesmu nobalsojis... var nemaksaat un nemociities.
FB vareetu uz mocekljiem labi nopelniit - man ir vesels fiichu saraksts par ko vareetu naudinju iekaseet. nu kaut vai - par papidus fotorubljiem apskatities nevis vnk statistiku, bet CIK reizes konkreetais lietotaajs ir skatiijies :D un taa talaak.... :D
avatar
Publicēts: 05.01.10 10:54
 citēt
Diemžēl mēs nevaram pārtikt tikai no foto saistītiem uzlabojumiem...
Pērkiet statistiku un ar to palīdzēsiet attīstīties blogam un parādīsies jaunas fīčas tajā skaitā ar foto.


Laciz:bet CIK reizes konkreetais lietotaajs ir skatiijies :D un taa talaak.... :D


Tas ir gandrīz tas pats, kas statistika. Vēl pēc maziem uzlabošanas darbiem būs iespēja skatīties CIK reizes skatījies ar vienas dienas precizitāti. Respektīvi viena diena viens autors un uzrādīsies tikai pēdējais apmeklējums. Un tā šķiet varēsim attēlot mēneša griezumā.


Par pēdējo 24h stundu topu man ir labāka doma, ka jārada random bildes no dažādām kategorijām, savādāk ļoti liela daļa ir tikai no vienas pirmajā lapā topa lapā. Līdzīga iespēja ir flickr
avatar
Publicēts: 05.01.10 11:02
 citēt
Laciz:Jaa Vilmaar - Tu edzeesi, ka es esmu apskatiijis Tavu shedevru, bet neesmu nobalsojis. par to Tu samaksaasi santiimu un mociisies ar paardomaam - kaapeec es, cuuka, neesmu nobalsojis... var nemaksaat un nemociities ...

Sivēnlācis gan Tu esi. Šo statistiku nekad neesmu skatījies un pircis, jo neredzu tam īpašu jēgu. Lielākā jēga ir un paliek komentārs. Komentārā pārādās ne tikai domas par bildi, bet arī attieksme. Ja Tu smejies un sauc manu darbu par šedevru un sevi par cūku - tad to visu var aizmirst un braukt tālāk. Kas tā ir par attieksmi? Kā lai to nosauc - laikam pofigists ... ;)
avatar
Publicēts: 05.01.10 11:10
 citēt
Attiecībā par bildes info. Galerijas skatā par pēdējo bildi es redzu šo:
Fjorda akcenti
Autors: Vilberto
14:54 22.11.2009
Apskatīts: 682 (1)
Komentāri: 75
Reitings: 6.45
Savukārt atverot bildi, es redzu kreisā pusē sadaļu bildes info, kurā pašās beigās ir šādi dati
...
Nobalsots: 73
Reitings: 6.45
...
Kāpēc šo apskatīts nepievienot pie bildes info? Redzami visi dati gluži tāpat kā sīkattēlu daļā ...;)
Kaut gan nav saprotams, kāpēc vienuviet galerijas skatā ir rakstīts *Komentāri: 75*, bet pie bildes *nobalsots: 73* ...;)
avatar
Publicēts: 05.01.10 11:14
 citēt
var :)

Ne visi komentāri ir kopā ar balsojumu...
avatar
Publicēts: 05.01.10 11:17
 citēt
Vilberto:
Laciz:Jaa Vilmaar - Tu edzeesi, ka es esmu apskatiijis Tavu shedevru, bet neesmu nobalsojis. par to Tu samaksaasi santiimu un mociisies ar paardomaam - kaapeec es, cuuka, neesmu nobalsojis... var nemaksaat un nemociities ...

Sivēnlācis gan Tu esi. Šo statistiku nekad neesmu skatījies un pircis, jo neredzu tam īpašu jēgu. Lielākā jēga ir un paliek komentārs. Komentārā pārādās ne tikai domas par bildi, bet arī attieksme. Ja Tu smejies un sauc manu darbu par šedevru un sevi par cūku - tad to visu var aizmirst un braukt tālāk. Kas tā ir par attieksmi? Kā lai to nosauc - laikam pofigists ... ;)
es nesmejos un tas nebija adreseets Tev, bet driizaak ironiski - par principu un taa jeegu. tas attiecas uz jebkuru FB lietotaaju. tas nav pofigisms. Ja kaads ieliek bildi, to apskata 1000 reizes bet nobalso tikai 10, tad var redzeet, ka lietotaajs Chauchau ir skatiijies 900 reizes un meegjinaat atrast sakariibu starp bildee edzamo un lietotaaja Chauchau novirzeem. Es labpraat samaksaatu 1 santiimu, lai redzeetu ciki un cik reizhu ir apskatiijushi manu pashportretu, uz kuru ir veelaak atsaukushies duchu reizhu. buutu interesantyi :D
avatar
Publicēts: 05.01.10 11:22
 citēt
Es labpraat samaksaatu 1 santiimu, lai redzeetu ciki un cik reizhu ir apskatiijushi manu pashportretu.

Atbildu - es nevienu. Arī atsauces neesmu taisījis.
Pārskaiti to 1 FL man, lūdzu. Paldies!
avatar
Publicēts: 05.01.10 12:36
 citēt
Laba zinja - salabota citeeshana no citas lapas forumaa! paldies!
avatar
Publicēts: 05.01.10 21:37
 citēt
A zem bildēm skatījumu statistikai - ko no zīmē skaitlit pirms iekavām un skaitlis iekavās iekšā?
avatar
Publicēts: 05.01.10 21:45
 citēt
Skaitlis pirms iekavām parāda bildes/bloga utt apskatīšanās reizes. Viens bloga lietotājs var vairākas reizes apskatīt un palielināt skaitli. Iekavās ir skaitlis cik lietotāji apskatījuši bildi/blogu utt pēc tavas pēdējas statistikas apskates.


PS. Tās iekavas dotajā brīdī ir noņemtas, bet ceru, ka drīz būs atkal atpakaļ.
avatar
Publicēts: 05.01.10 21:57
 citēt
Fototops toč kudi labāks palicis, augsējā rindā visādos veidos var kombinē tās fīčas. Pilnai laimei vēl vajadzētu iespēju topā grupēt savu favorītu bildes.
avatar
Publicēts: 07.01.10 12:27
 citēt
"Apmeklējuma statistika maksā 36 FL uz 30 dienām."

Un tālāk saka, ka naudiņa tiekot tērēta attīstībai.

Arī Rīgas Satiksme izdomājusi - paceļ cenu biļetei par 10 santīmiem un solās uz katra talona publicēt fotogrāfiju, reizi mēnesī to nomainot. Labāk būtu atdevuši tos 10 santīmus - cilvēki foto nepieprasa, bet gan siltu tramvaju un laicīgu reisu.

Tā arī te. Ir atņemta vienas dienas statistika. Kādēļ?

Tagad es nezināšu, kas skatās manu tukšo profilu.
avatar
Publicēts: 07.01.10 12:30
 citēt
Būsu pieticīgs un man ir divas lietiņas ko ieteikt
1. sadaļā kur jānorāda reportāžai "rajons" kur bildēts , jāsakārto pēc jaunā LV dalījuma , jo rajoni jau vairāk nav.
2. bilžu kategorijai prasās brīžam sadaļa - xumors
avatar
Publicēts: 07.01.10 12:36
 citēt
Vanderfons:"Apmeklējuma statistika maksā 36 FL uz 30 dienām."

Un tālāk saka, ka naudiņa tiekot tērēta attīstībai.

Arī Rīgas Satiksme izdomājusi - paceļ cenu biļetei par 10 santīmiem un solās uz katra talona publicēt fotogrāfiju, reizi mēnesī to nomainot. Labāk būtu atdevuši tos 10 santīmus - cilvēki foto nepieprasa, bet gan siltu tramvaju un laicīgu reisu.

Tā arī te. Ir atņemta vienas dienas statistika. Kādēļ?

Tagad es nezināšu, kas skatās manu tukšo profilu.


Nekas dārgāk nav palicis. Pat lētāk... tikai statistika jāpērk uz 30 dienām nevis 12 stundām.
avatar
Publicēts: 07.01.10 12:42
 citēt
tas, gadiijumaa, ja katru dienu iegaadaa. A ja man vaig 3reiz meenesii?
avatar
Publicēts: 07.01.10 12:45
 citēt
Bet man kontā ir naudiņa - ziedojumi, un man nevajag 30 dienām.
Vai es esmu noslēdzis kādu abonēšanas līgumu, ka norādīts mēnesis? Pie tam, es jau tāpat to grasījos iztērēt.
Sanāk stulbi. Ka ar viltu mēģina izdabūt no lietotāja vairāk naudiņas.

Ja vienu dienu profilu apskata 0 lietotāju, citā 20, loģiski, ka par to vienu neauglīgo dienu neko negribas maksāt - jo tu pat neatver attiecīgo funkciju.

Man tas ir mazsvarīgi, tomēr ... administrācijas vēstule Vanderfonam par jebkuru tēmu no šodienas maksā 100 FL. Par lasīšanas pakalpojumiem. Protams, Jūs varat nerakstīt, ietaupot. Ar cieņu, ES
avatar
Publicēts: 07.01.10 12:46
 citēt
Tāda iespēja pašreiz vairāk nav :(

Ja gribam, lai blogs attīstās ir kkas jāiegūlda un tā ir lieliska iespēja!

Ceru, ka saprotiet paši un izpaliks nevajadzīgas diskusijas.
avatar
Publicēts: 07.01.10 12:48
 citēt
Ir ieviesta jauna fīča, ka var redzēt ne tikai profila, bet arī bloga, galerijas, reportāžu, skolu statistiku...
avatar
Publicēts: 07.01.10 13:08
 citēt
Pilnīgi atblstu administrāciju (par maksas statistīku) - kurus tas interesē, lai maksā, nav spiesta lieta... :face-smile:
Un vel ieteiktu ierobežot tēmu cepšanu forumā atiecīgi bilžu skaitam... nav bilžu, bet ļoti gribās "porisovatsja inteļektom" - maksā! :face-wink: Beidzot Vanderfons varēs par k/k lepoties - FB lielākais "sponsors".
avatar
Publicēts: 07.01.10 13:11 labots
 citēt
ieteiktu ierobežot tēmu cepšanu forumā atiecīgi bilžu skaitam

Diskriminējošs ieteikums, jo tu nevari ticami pierādīt, ka 10 vai 20 darbi, ar vidējo atzīmi 6,3 ir kaut kā ierobežojami, ja salīdzina ar 100 darbiem ar līdzīgu vidējo atzīmi. Kartes iztukšošana un tukšs "Patīk" nav nekāds kritērijs.

No manas puses ieteikums likt visiem lietotājiem ievietot profilā savu bildi, kurā tas ir labi saskatāms, bez izpausmēm, kas kairina CNS.
Ja esi neglīts, tad varbūt bildes ir smukas. Dabā jau tukšu vietu nav. :)

Sanāk, ka mani 9 FL Fotoblogam netiks. Attīstība palēninās. :D
avatar
Publicēts: 07.01.10 13:42
 citēt
Par reālu neanonīmu bildi pielnīgi piekrītu.
Tad jau jātaisa kā draugiemlv lai ieliktu bildes jānopērk vieta :):):):):):):)
avatar
Publicēts: 07.01.10 14:25 labots
 citēt
Vanderfons, а голый оратор на броневике, сверкающий "золотыми зубами" (красноречием)... - не дискриминация почтенной публики, на площади под названием ФОТОблог? Или оденься или плати, если хочешь, что бы публика не закидала, этого горе-стриптизёра, тухлыми яйцами. :haha:
avatar
Publicēts: 07.01.10 14:43
 citēt
Kaut kas rakstīts ne valsts valodā. Laikam latgaliešu dialektā, ko nepārvaldu.

Pamēģināju tiešsaistes rīku. Beigas sanāca šādas: " ja jūs vēlaties, kāds būtu publiskā nav nomākti, šī pseido-attīrītājs, puvušu olu"

Neko nesapratu. :(
avatar
Publicēts: 08.01.10 19:06
 citēt
Kas nūteik ar reitingiem? Esmu noilgojies papētīt reitingu tabulas pēc jaunās sistēmas ieviešanas.
avatar
Publicēts: 10.01.10 14:59
 citēt
Un kas notiek ar fotolatiem? Man vēl kādi 25FL palikuši, bet saka, ka nepietiek naudas, lai apskatītu statistiku... :what:
avatar
Publicēts: 10.01.10 15:02 labots
 citēt
ERA:Un kas notiek ar fotolatiem? Man vēl kādi 25FL palikuši, bet saka, ka nepietiek naudas, lai apskatītu statistiku... :what:


A tagad tikai uz mēnesi var pasūtīt, un maksajet 36 FL
avatar
Publicēts: 10.01.10 15:06 labots
 citēt
smartins:

A tagad tikai uz mēnesi var pasūtīt, un maksajet 36 FL


Esi mēģinājis pasūtīt? :grimace: Nospied pogu un apskaties pats, kas tad notiek :bad_smile:
avatar
Publicēts: 10.01.10 15:30
 citēt
smartins:Kas nūteik ar reitingiem? Esmu noilgojies papētīt reitingu tabulas pēc jaunās sistēmas ieviešanas.

Labs nāk ar gaidīšanu ... Pacieties (varbūt līdz janvāra beigām) ... :)
avatar
Publicēts: 10.01.10 19:53
 citēt
ERA:
smartins:

A tagad tikai uz mēnesi var pasūtīt, un maksajet 36 FL


Esi mēģinājis pasūtīt? :grimace: Nospied pogu un apskaties pats, kas tad notiek :bad_smile:


Man tieši pasūtūjās uz mēnesi, vienas dienas vietā
avatar
Publicēts: 10.01.10 20:03
 citēt
Vēlos neierobežotu skaitu "dzēst". Gribās papotēt cilvēkus, kas liek šeit visas bildes pēc kārtas, kas uz kartes sakrājušās :grimace:
avatar
Publicēts: 10.01.10 23:43
 citēt
ERA:Un kas notiek ar fotolatiem? Man vēl kādi 25FL palikuši, bet saka, ka nepietiek naudas, lai apskatītu statistiku... :what:


Vai ir vēl problēma? 25FL tiešām ir mazāk nekā 36FL
avatar
Publicēts: 11.01.10 00:26
 citēt
Jā, ox3r, ir gan problēma, es par saviem fotolatiem jau vairāk kā nedēļu nevaru apskatīt statistiku! :)
avatar
Publicēts: 11.01.10 01:19
 citēt
Ienakusi (un arī citiem jautājums) - kam Tev vajadzīga statistika? Ko Tu ar to iesāc un kā izmanto? ...;)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):