forum.gif
IETEIKUMI
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / IETEIKUMI
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. >
IerakstsAutors
Publicēts: 06.10.09 10:25 labots
 citēt
varbuut kaada no shiim fiichaam jau ir tik nevaru atrast

ieteikumi no manis

1. ieteikums, lai izveidotu atsevishku fotogaleriju, tikai tiem autoriem, kuri tiek pievienoti favoriitos. lai var atlasiit miilaakos autorus un redzeet tikai vinu bildes nevis visu mistkasti.

2. sataisiet forumaa linku posteeshanu, citaadi neadvanceetie biezhi raksta ka links nestraadaa jo tam piekeburojaas teksts aiz linka

3. buutu forshi ja foruma teemas iesaaceejs vareetu arii izdzeest foruma teemu

4. butu forshi aspkatiit dienas, nedeelas, menesha, gada. labaakaas bilddes gan pa kategorijaam, gan pa visaam kategorijaam kopumaa.

5. buutu forshi ja profilaa ieejot visi vareeetu nobalsot par konkreeto indiviidu. ieliekot zvaigzniites 1-5. taa lai var uzreiz atšķirt kurš ir mudaks a kurš normaals vecis ! un šo reitingu tad nevarētu pats autors labot.

6. forshi ja ieejot konkreeti profilaaa vareetu redzeet ariii foruma teemas, kuras ir iesaacis konkreetais autors. dazhreiz pasham savas foruma teemas ir pazudushas un nevar atrast. a taa vareetu gan savas atrast, gan redzeet ko citi mūld :)

atbalstu apaksā nopostēto

7. veel vaig konkrēta lietotāja bildes sakārtot pēc reitinga...ieejot piemēram kaut kāda lietotāja profilā kuram 500 bildes slinkums šķirstiit visas pēc kārtas un meklēt kuras labākās viņam !

8. ka bildi var ielikt savos favoriitos. un peec tam apskatiit un sakaartot peec reitingiem, komentaariem

9. ieejot konkretaa cilveeka profilaa apakshaa raadaas galerija ar tumbneiliem konkreetaa autora bildeem.

10. privaataa banoshana. es nobanoju Juri un Juris nevar nedz manas bildes redzeet, balsot, nedz manu profilu luuureet , iisaak sakot es vinam vairs nepastaavu.

11. taa pat kaa draugiem.lv tautas policiju. piemeeram iesuutaas par lietotaaju 10 mesidzi taa tas adminiem paraadaas un tiek risinaaata probleema

12. iespeeju komentaaros uzlikt REPLAY, tipa atbildeet konkreetam postam kursh arii radiiisiees zem konkreetaa posta nevis beigaas. un veel kruta buutu ja lietotaajam radiitos kaut kur pazinojums ka uz vina komentaaru kaads ir atbildeejis. taads kaa messidž boards. kur raadaas visaadi pazinojumi kas saitiiti ar konkreeto lietotaaju. raadaas ka favoriit juuzeris ielicis bildi, ka kaadam tavam komentaaram kaads ir kaut ko atbildeejis. forshi veel ja pie bildes, reportaazhas, skolas vai foruma teemas var pierakstiities, un tad shajaa message boardaaa paradaas ka zem taa kur tu esi pierakstiijies ir jauna zina. tas padariitu komunikaaciju un saturu efektiivaaku !

13. veel buutu forsha fiicha ja vareetu taiisiit anoniimo teemu forumaa , bet ne jau posta izveidotaajs ir anoniiims, bet gan postotaaji , ka nevar redzeet kurš raskta atbildi un ka neskaitaas lietotajam komentaaru skaits pie reitinga. to izveealaas teemas izveidotaajs pashaa sakumaa. tipa publiska teema vai anoniima. tas pirmaam karataam radiitu tiiraakus postus un vareetu uzdot anoniimus jautajumus. vieniiga probleema kaa raadiit lietotaajus, lai var redzeet ka viens un tas pats ir ieposteejis vairaakus postus. viss vienkaarhi, nicknames un bilde aizvietojas ar numuru. pimeeram pirmais radaas posta izveidotaajs un jautaajums vai teema. taalaka radaas piemeram blogeris nr 1, nakoshais posts blogeris nr 2, un ja blogeris nr 1 kaut kur atkal ieposto zinu, tad vinam raadaas blogeris nr1.

14. vēl būtu ļoti forshi redzēt cik cilvēku ir apskatījušies konkreto foruma tēmu !

15. Vēl būtu normāli aizliegt mainīt foruma tēmas nosaukumu pēc noteikta publicēšanas laika. Citādi meklē pēc nosaukuma pāris dienas vēlāk un nevar atrast.

16. tiešām būtu forši ja atver konkrētu profilu un uzreiz rādās kādas 9 labākās pēc reitinga bildes, un tad var skatīties visas pēc datuma, pēc reitinga, pēc komentāru skaita

moš vēl kaut ko kāds var ieteikt kas uz sirds ?
avatar
Publicēts: 06.10.09 10:31
 citēt
es par!
avatar
Publicēts: 06.10.09 10:32
 citēt
jebkuru, kurš čakarē reitingu, var pats lietotājs izdzēst :D
avatar
Publicēts: 06.10.09 10:48
 citēt
7. Foruma komentāru atļautajam vārdu skaitam jābūt tieši proporcionālam autora ievietoto bilžu skaitam (0 bilžu... 0 spama)
avatar
Publicēts: 06.10.09 10:49
 citēt
Eltons:7. Foruma komentāru atļautajam vārdu skaitam jābūt tieši proporcionālam autora ievietoto bilžu skaitam (0 bilžu... 0 spama)


-----

...:D Tu Elton esi nežēlīgs, bet es varētu atbildēt uz to arī ar vienu vārdu :D:D:D
avatar
Publicēts: 06.10.09 10:52
 citēt
Eltons:7. Foruma komentāru atļautajam vārdu skaitam jābūt tieši proporcionālam autora ievietoto bilžu skaitam (0 bilžu... 0 spama)


Vai arī proporcinālam vidējajam reitingam. Citādi var ielikt 2000 sūdbildes (ar suņa kaku, sabildētas apmēram 15 minūtēs visas 2000), un spamot, cik uziet. :) Bet vispār, priekš kam jāierobežo spams?!
avatar
Publicēts: 06.10.09 10:54
 citēt
Gudris, vai ta peekshnji te reitings palicis svariigs? Visi tak te breeca ka nee, reitings neko nenoziimee! Ljoljiks, ha!
avatar
Publicēts: 06.10.09 10:55
 citēt
8. vienkāršot bilžu iepostēšanu foruma komentos. Es to neprotu izdarīt!
avatar
Publicēts: 06.10.09 10:58
 citēt
alvils:
Eltons:7. Foruma komentāru atļautajam vārdu skaitam jābūt tieši proporcionālam autora ievietoto bilžu skaitam (0 bilžu... 0 spama)


Vai arī proporcinālam vidējajam reitingam. Citādi var ielikt 2000 sūdbildes (ar suņa kaku, sabildētas apmēram 15 minūtēs visas 2000), un spamot, cik uziet. :) Bet vispār, priekš kam jāierobežo spams?!


Ja sūdbilžu autors "gudri" muti palaiž, lai zinātu, ar ko mums darīšana, resp. vai pats arī ko prot.
avatar
Publicēts: 06.10.09 11:22
 citēt
Jā beigu beigās foto tāpat visiem pie pakaļas izrādās :) Spams un reitingi tikai tas šeit visus interesē... Vispār piekrītu visam ko andre iesaka. Ierobežot gan neko nevajag.
Vēl ienāca prātā, varētu dienas top 3 vai labāko dienas bildi pirmajā lapā rādīt, tā fotokonkursa vietā, jo daudzi tur vienkārši nepiedalās un ne vienmēr uzvar labākā nedēļas bilde...
PS
Varbūt kāds uzrakstīs jaunu fotoskolu (es jau pats gribētu tikai ...), šitā jau apnikusi ka rēgojas pirmajā lapā un kopumā ņemot šķibo horizontu skaits galerijā nav mainījies...
avatar
Publicēts: 06.10.09 11:24
 citēt
piekrītu visiem punktiem!
avatar
Publicēts: 06.10.09 11:39
 citēt
grebcha:Jā beigu beigās foto tāpat visiem pie pakaļas izrādās :) Spams un reitingi tikai tas šeit visus interesē... Vispār piekrītu visam ko andre iesaka. Ierobežot gan neko nevajag.
Vēl ienāca prātā, varētu dienas top 3 vai labāko dienas bildi pirmajā lapā rādīt, tā fotokonkursa vietā, jo daudzi tur vienkārši nepiedalās un ne vienmēr uzvar labākā nedēļas bilde...
PS
Varbūt kāds uzrakstīs jaunu fotoskolu (es jau pats gribētu tikai ...), šitā jau apnikusi ka rēgojas pirmajā lapā un kopumā ņemot šķibo horizontu skaits galerijā nav mainījies...


Fotoskolu vajadzētu uzrakstīt par to, kā spama lapā gudri di**t :D
avatar
Publicēts: 06.10.09 11:47
 citēt
Man būtu ieteikums
1. Pie bilžu vērtēšanas kur tikai " patīk" ieviest pogu " nepatīk"
2. Vai nu vienkāršot vai nu kaut ko citu izveidot pie bilžu kategorijām, jo piem, kategorijā Māksla ir tik daudz bildes ar mākslu nesaistošas, tur ir gan kustoņi, gan daba, gan meitenes, kurām līdz mākslai ir tik tāl cik man līdz mēnesim un cita draza.
avatar
Publicēts: 06.10.09 11:52
 citēt
smartins:
grebcha:Jā beigu beigās foto tāpat visiem pie pakaļas izrādās :) Spams un reitingi tikai tas šeit visus interesē... Vispār piekrītu visam ko andre iesaka. Ierobežot gan neko nevajag.
Vēl ienāca prātā, varētu dienas top 3 vai labāko dienas bildi pirmajā lapā rādīt, tā fotokonkursa vietā, jo daudzi tur vienkārši nepiedalās un ne vienmēr uzvar labākā nedēļas bilde...
PS
Varbūt kāds uzrakstīs jaunu fotoskolu (es jau pats gribētu tikai ...), šitā jau apnikusi ka rēgojas pirmajā lapā un kopumā ņemot šķibo horizontu skaits galerijā nav mainījies...


Fotoskolu vajadzētu uzrakstīt par to, kā spama lapā gudri di**t :D


Uz priekšu :D
avatar
Publicēts: 06.10.09 11:55
 citēt
1. www.fotoblog.lv...
2. +1
3. es PRET! un nevajadzetu ljaut pirmo postu redigjeet!
4. it kaa jau butu labi!
5. hehe, oi, kas par kashkjiem buutu! šņabijs un Reksis būtu super veči, Alloxa un Annirs mudaki sanaak? :D
6. +1
avatar
Publicēts: 06.10.09 12:17
 citēt
Būtu forši, ja admini atbildētu, vai vispār kaut ko ieviesīs blogā no ieteiktā un kad ... ;)
Būtu forši, ja kaut kur blogā būtu pārskats par jebkuriem papildinājumiem un uzlabojumiem ... ;)
Jo kāda jēga bārstīt idejas un ieteikumus, ja tās paliek tikai bloga forumā un lasāmas uz displeja ... ;)
avatar
Publicēts: 06.10.09 12:23
 citēt
Linkman:Būtu forši, ja admini atbildētu, vai vispār kaut ko ieviesīs blogā no ieteiktā un kad ... ;)
Būtu forši, ja kaut kur blogā būtu pārskats par jebkuriem papildinājumiem un uzlabojumiem ... ;)
Jo kāda jēga bārstīt idejas un ieteikumus, ja tās paliek tikai bloga forumā un lasāmas uz displeja ... ;)


gan jau izlasiis un ar laiku kaut ko ieviesiiis. galvenais vienaa vietaa visu sarakstiit ko publika veelas.
avatar
Publicēts: 06.10.09 12:27
 citēt
h......
avatar
Publicēts: 06.10.09 12:44
 citēt
andre: ... gan jau izlasiis un ar laiku kaut ko ieviesiiis. galvenais vienaa vietaa visu sarakstiit ko publika veelas ...

Būtu jau labi, ja vismaz zem šīs tēmas kāds admins izteiktos, piemēram, paldies par idejām, tiks/netiks apspriestas, tiks/netiks ieviestas ... ;)
avatar
Publicēts: 06.10.09 12:50 labots
 citēt
Admiņū iecienītākā tēma ir "FUN" www.fotoblog.lv... tur vajag rakstīt ieteikumus!!! - (lai šie pamanītu)... :D
avatar
Publicēts: 06.10.09 12:56
 citēt
Alloxa: Admiņū iecienītākā tēma ir "FUN" - lai šie pamanītu... :D

Tiešām - shadow tur parādās ... :):D
avatar
Publicēts: 06.10.09 13:47
 citēt
Linkman:
Alloxa: Admiņū iecienītākā tēma ir "FUN" - lai šie pamanītu... :D

Tiešām - shadow tur parādās ... :):D


izlaboju =
Alloxa:Admiņū iecienītākā tēma ir "FUN" www.fotoblog.lv... tur vajag rakstīt ieteikumus!!! - (lai šie pamanītu)... :D

tiem, kam humor izjūta klibo uz abām kājām! ;)
avatar
Publicēts: 06.10.09 16:48
 citēt
Taisi savu blogu un būs labais.
avatar
Publicēts: 06.10.09 16:57
 citēt
Ja admini neko atkal nesāks uzlabot Vilmārs sapsihosies un ar savu perforatoru salauzīs blogeriem reitingus.
avatar
Publicēts: 06.10.09 17:01 labots
 citēt
blac:Taisi savu blogu un būs labais.
blac:Taisi savu blogu un būs labais.


sen jau ir, un pie tam mans fotoblogs veel vecaaks nekaa shis...
avatar
Publicēts: 06.10.09 19:07
 citēt
ironia: ... sapsihosies un ar savu perforatoru salauzīs blogeriem reitingus ...

Fotoblog ir rihtīgais eneŗģijas avots - šeit atnāc palasīties, tad nākamā dienā divreiz vairāk var noperforēt, nekā iecerēts ... ;) Un vispār nav kārtības - šeit raksta lkz vai ironia? ... ;)
Andre - saderam, ka paies gads un no Taviem ieteikumiem neviens netiks ieviests. Saderam uz 9 šokolādēm? Pēc gada Tu man 9 šokolādes vai attiecīgi mazāk par katru Tavu augstāk pieminēto ieviesto uzlabojumu ... ;) ... Saproti - šeit blogā nekas bez finansēm nekustēsies. Vai nu Tu kādas savas kāzas (400-500 Ls) ziedo ieteiktajiem uzlabojumiem vai pēc gada 9 šokolādes ... ;)
avatar
Publicēts: 06.10.09 19:14
 citēt
...ieteiktajiem uzlabojumiem vai pēc gada 9 šokolādes ... KATRAM!
avatar
Publicēts: 06.10.09 19:21
 citēt
Eltons:...ieteiktajiem uzlabojumiem vai pēc gada 9 šokolādes ... KATRAM!

Ja pieteiksies vēl 100 derībnieku, andre lētāk būs ieviest un apmaksāt uzlabojumus ... ;)
avatar
Publicēts: 06.10.09 20:05
 citēt
Linkman:
ironia: ... sapsihosies un ar savu perforatoru salauzīs blogeriem reitingus ...

Fotoblog ir rihtīgais eneŗģijas avots - šeit atnāc palasīties, tad nākamā dienā divreiz vairāk var noperforēt, nekā iecerēts ... ;) Un vispār nav kārtības - šeit raksta lkz vai ironia? ... ;)
Andre - saderam, ka paies gads un no Taviem ieteikumiem neviens netiks ieviests. Saderam uz 9 šokolādēm? Pēc gada Tu man 9 šokolādes vai attiecīgi mazāk par katru Tavu augstāk pieminēto ieviesto uzlabojumu ... ;) ... Saproti - šeit blogā nekas bez finansēm nekustēsies. Vai nu Tu kādas savas kāzas (400-500 Ls) ziedo ieteiktajiem uzlabojumiem vai pēc gada 9 šokolādes ... ;)


tu zaudeeji jau nesaakot deriibas. pats pirmais jau izraadaas ir ievests :P
avatar
Publicēts: 06.10.09 21:35
 citēt
andre: ... tu zaudeeji jau nesaakot deriibas. pats pirmais jau izraadaas ir ievests :P

Piekrītu - vienu šokolādi es zaudēju, tad atliek cerēt uz 8 pēc gada ... ;)
Nu labi, ja atnāksi uz jumc2 pasākumu, atnesīšu Tev 1 šokolādi. Laimas rūgto, lai Tev saldāk garšo ... ;)
Vispirms salīgsim derības, tad dabūsi šokolādi no manis ... ;)
avatar
Publicēts: 06.10.09 21:40
 citēt
es nederu uz lietaaam, kas nav atkariigas no manis...
avatar
Publicēts: 06.10.09 21:58
 citēt
andre:es nederu uz lietaaam, kas nav atkariigas no manis...

andre - kāpēc nav atkarīgs, aizej pie adminiem un saki - tā veči, nav ko kasīties un funoties, bet jāsāk kaut ko darīt. Admini mani pasūtīs trīs mājas tālāk, bet Tevī ieklausīsies. Takš beidz raustīties. Ko Tu sliktākajā gadījuma vari zaudēt - tikai 4-5 Ls. a kas tas ir mūsdienās - spička. Un no manis jau saņemsi vienu šokolādi. Pie reizes varējām uztaisīt kādu foto, ka mēs saderam un kāds trešais pārsit rokas. Po rukam? ... ;)
avatar
Publicēts: 07.10.09 22:36
 citēt
Nepārstāvu visus adminus un šis ir mans personīgais viedoklis, bet nu atnākot mājās no darba šajā jaukajā laikā nu nekāda motivācija nav sēdēt un vēl kodēt.

Jācer, ka drīz nāks garie ziemas vakari un beigsies visādas krīzes un varēs pabeigt daudzās iesāktās lietas saistībā ar fotoblog, lai tās ir rādāmas arī citiem.


Ieteikumi ir labi un noteikti tiks ielikti todo listē, tikai jāatrod tam visam laiks...
avatar
Publicēts: 07.10.09 22:53
 citēt
andre:es nederu uz lietaaam, kas nav atkariigas no manis...
labi pateikts
avatar
Publicēts: 07.10.09 23:03
 citēt
ox3r - bet tas taču ir pareizi, ka Tev par bloga kodēšanu neko nemaksā? Un tas ir Tavs brīvprātīgs darbs? Un ja maksātu, vai papildinājumi neparādītos ātrāk? ... ;)
Iespējams, ka par to nedrīkst neko teikt, kāds ir Tavs atalgojums, bet domāju (kā tēmas sākumā minēju) bez finansēm nekas būtiski nemainīsies, atliek vien cerēt uz Tavu entuziasmu ... ;)
Paldies par to, ko esi paveicis. :)
avatar
Publicēts: 07.10.09 23:05
 citēt
par nemaksāšanu! Varbūt beidzot ieviest papildus bilde 20fl, papildus reportāža 10fl. Ticiet man, cilvēki maksās (es arī)
avatar
Publicēts: 07.10.09 23:16 labots
 citēt
Ja nemaldos vācu fotocommunity tiek piedāvāti maksas pakalpojumi. Bezmaksas dalība - 100 bildes galerijā un vienu bildi nedēļā var pievienot. Ja grib galerijā vairāk bildes (200) un katru dienu pievienot bildi (varu kļūdities), bet laikam 5eiro mēnesī abonēšanas maksa. Ja vēl vairāk bildes un dalība laikam arī nude sadaļā, tad vēl lielāka mēneša maksa. Tad, kad cilvēki sāk maksāt, tad sāk domāt, kāpēc vajag tik daudz bildes galerijā. Vācija ir liela un foto pieplūdums fotocommunity dienā ir noteikti daudz lielāks nekā Latvijas blogā, tad nu šāds maksas pakalpojumi tur ierobežo gan skaitu, gan arī kvalitāti. ;)
avatar
Publicēts: 07.10.09 23:16
 citēt
Ar maksāšanu ir tā, ka jārealizē labas idejas un tad jau kkas kko arī samaksātu un iespējams tas viss aizietu citā gūltnē.

Cerēsim, ka tā arī notiks.

Es ta vismaz mazāk te izdarījis :) Paldies Glukam,Elikam un Shadow
avatar
Publicēts: 07.10.09 23:20
 citēt
Gluks, Eliks un Shadow dzīvo aizkadrā, neesmu saticis un nav ne jausmas, ar ko nodarbojas un kā pelna naudu. Paldies vīriem, ka viņi šo ir pacēluši. Lai veicās turpmāk. Bet nu skeptiķis es tāpat esmu kļuvis. :)
avatar
Publicēts: 11.10.09 21:38 labots
 citēt
10. privaataa banoshana. es nobanoju Juri un Juris nevar nedz manas bildes redzeet, balsot, nedz manu profilu luuureet , iisaak sakot es vinam vairs nepastaavu.

11. taa pat kaa draugiem.lv tautas policiju. piemeeram iesuutaas par lietotaaju 10 mesidzi taa tas adminiem paraadaas un tiek risinaaata probleema

12 veel buutu forsha fiicha ja vareetu taiisiit anoniimo teemu forumaa , bet ne jau posta izveidotaajs ir anoniiims, bet gan postotaaji , ka nevar redzeet kurš raskta atbildi un ka neskaitaas lietotajam komentaaru skaits pie reitinga. tas pirmaam karataam radiitu tiiraakus postus un vareetu uzdot anoniimus jautajumus. vieniiga probleema kaa raadiit lietotaajus, lai var redzeet ka viens un tas pats ir ieposteejis vairaakus postus. viss vienkaarhi, nicknames un bilde aizvietojas ar numuru. pimeeram pirmais radaas posta izveidotaajs un jautaajums vai teema. taalaka radaas piemeram blogeris nr 1, nakoshais posts blogeris nr 2, un ja blogeris nr 1 kaut kur atkal ieposto zinu, tad vinam raadaas blogeris nr1.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):