forum.gif
Holivuda man atvēra acis!!
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Holivuda man atvēra acis!!
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 08.01.07 09:16
 citēt
Noskatījos filmu "Paparaci"

Nu jāāāāāaaaa... ziniet, fotogrāfi ir pilnīgi kretīni, kādus ir jānogalina bez žēlastības kamēr nav izauguši!

Fotogrāfs ir pretīgs, smirdīgs un aizaudzis džeks, ar mūžīgi sašķobītu naidā seju un trakumu acīs. Ja tu patrāpīsies fotogrāfam pa ceļam, viņš tevi nositīs, izvaros kamēr silts un beigās vēl apēdīs tavu aknu! Godīgi sakot, tagad ieraugot uz ielas cilvēku ar fotoaparātu, būs jāsavaldās, lai nesadod šim riebeklim pa seju!

Lūk tādu patiesību man atklāja šī filma.

Iesaku tiem, kam slikta dūša, bet nevar izvemties. :)
avatar
Publicēts: 08.01.07 09:32
 citēt
Kad kaut kur padzirdēju par šo filmu, gribēju noskatīties. Bet iepazinos ar šo: www.rottentomatoes.com... un vēlēšanās pārgāja, jo cienu ne tikai foto, bet arī LABU kino... ;)
avatar
Publicēts: 08.01.07 09:41
 citēt
Hoķ i ņe čital, no mņeņije imeju! Filmu neredzēju, bet paparačus aizstāvēt – katrā laikā.
Paskaitīsim, cik daudz mūsu informatīvajā telpā plīvo personāži, kuru vienīgā vērtība un nozīme ir viņu atspulgs dzeltenajā presē un bez tās viņu nebūtu vispār. Visādas princeses, seksuāli hiperaktīvi aktieri, rietošas sporta zvaigznes – kas viņi būtu bez paparačiem? Tas, ka šai sugai goda lieta skaitās „uzmācīgos fotogrāfus” lamāt un teatrāli no viņiem bēgt, lai paliek uz pašu sirdsapziņas (ja tāda ir).
avatar
Publicēts: 08.01.07 12:00
 citēt
vispārībā ir 2 filmas ar tādu nosaukumu
avatar
Publicēts: 08.01.07 12:21
 citēt
Tā otra ir dokumetālā divās daļās (2003 un 2004) un vēl ir viena, kas saucas: Hollywood vs. the Paparazzi (1998), vismaz tā saka Rotten Tomatoes :)
avatar
Publicēts: 08.01.07 12:39
 citēt
diez kāda psihoze iestāsies Elikam, ka jams ieraudzīs japāņu tūristu gruppu. ;)
avatar
Publicēts: 08.01.07 15:26
 citēt
bloga dzimenē Elikam dāvana - trakokrekls!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
avatar
Publicēts: 08.01.07 17:28
 citēt
Šitā noteikti ir labāka :D

Vai arī šito Elikt, Tu domā?
www.imdb.com...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):