forum.gif
Fotogrāfēšana kā amats
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Fotogrāfēšana kā amats
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 09.01.07 00:56
 citēt
Sveiki!

Mani sāk nomākts dažādi jautājumi par karjeras izvēli un tamlīdzīgi, jo kā nekā nāk 12. klases beigas, eksāmeni un ir tak kautkur jāturpina mācības.

Vēlējos uzzināt kur varētu iet mācīties tālāk, ja savu nākotni vēlētos saistīt ar fotogrāfēšanu, kas laikam arī ietver reklāmu un sava veida dizainu un tamlīdzīgi. Itkā ir doma iet uz Starptautisko praktiskās psiholoģijas augstskolu uz datordizaineru sagatavošana akreditētājās studiju programmu.

Vai ir iespējas iet kur citur un vai ir vēlams iet kur citur? Un kā ir ar darba iespējām pēctam?

Paldies jau iepriekš!
avatar
Publicēts: 09.01.07 15:07
 citēt
avatar
Publicēts: 09.01.07 15:57
 citēt
http://www.fotoskola.lv/


Tā skaitās kautcik prestiža skola, jo pēc mājaslapas un e-pasta adreses kautkā švaki liekas :) Kāds ir tur gājis?

ā un vēl jautājums - kā var lēnām iegūt popularitāti vai tamlīdzīgi? Jo laikam jau tāds amats kā - fotogrāfs neeksistē? :)
avatar
Publicēts: 09.01.07 16:38
 citēt
klown, lai te muusdienaas Latvijaa kaads fotograafs izdziivotu, ir vajadziigs vai nu nereaalaakais talants, kkas gjeniaals, ar ko vareetu veikli paspiideet, vai arii ljoooooti (un es saku LJOOOTI) labi sakari :)) Bez sakariem izrauties, man liekas, ir nereaali...

..un jaaiet varbuut uz kaadu jomu kura nav tik populaara.. maacies lielformaatu, lielformaata reklaamas. Dzirdeeju no viena fotograafa, ka tur taa lielaa nauda apgrozaaas :) un ja veiksies Latvijaa, tad nedomaaju ka foreign valstīs visi ceļio būs ciet...


P.S. - es gan negribētu būt fotogrāfs pēc profesijas :D
avatar
Publicēts: 09.01.07 19:05
 citēt
... par darbu neko nezinu, pats atrodas :D

Taisniiba. Gan ne 1-nmeer apmaksaats.
avatar
Publicēts: 09.01.07 21:22
 citēt
Gocj pendel ir gan amats gan profesija.
avatar
Publicēts: 10.01.07 08:44
 citēt
http://www.fotoskola.lv/


ā un vēl jautājums - kā var lēnām iegūt popularitāti vai tamlīdzīgi? Jo laikam jau tāds amats kā - fotogrāfs neeksistē? :)


Plus pie arvisv minētā - mārketings ;)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):