forum.gif
Mancester fotOrallijs
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Mancester fotOrallijs
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 30.03.06 00:31
 citēt
Sho sveetdien Latvijaa ierodas 20 fotograafi no Manchesteras ar meerkji safotografeet Latviju taas dazhaadaas izpausmees... info sekos, bet ja ir interese sapaziities un piedaliities kultuuras apmainjas ietvaros shajaa pasaakumaa, dodiet zinju uz info@fotoblog.lv

:)
avatar
Publicēts: 30.03.06 09:40
 citēt
Oho!
Ir zinaams, ko un kur vini dariis? Tie tipa profi-snobi vai normali keksi kaa mees? Eu, mosh varetu ietuseet hehe
avatar
Publicēts: 30.03.06 12:21
 citēt
man soliija shodien info atsuutiit, bet neespt nekaadi snobi, parasti funky dzheki :)
avatar
Publicēts: 30.03.06 12:33
 citēt
sho sveetdien -> 2. apriilis ? :) man visas dienas jau sajukushas ieraugot to reportazju ;)
avatar
Publicēts: 30.03.06 13:32
 citēt
jep 2.apriilis
avatar
Publicēts: 30.03.06 13:56
 citēt
sho sveetdien -> 2. apriilis ? :) man visas dienas jau sajukushas ieraugot to reportazju ;)


mwuaahahahaha

Elik, padod zinu, kad buus, moshka toch varam kaut ko sadomat
avatar
Publicēts: 03.04.06 18:00
 citēt
Karoche beidzot ir kaut kas skaidrs par to pasaakumu.

No UK ir atbraukusi grupinja ar 20 studentiem, kurus kopaa vieno fotograafija un tusinjsh. Vinji pashi saorganizeejaas un izleema uztaisiit tripu uz un pa Latviju ar fotografeeshanas elementiem. Shodien (pirmdien) vinji tusee pa Riigu, bet riit pa dienu brauc uz Ceesiim ar noiireetu autobusu pa celjam viskautkur iebraucot.

Ir piedaavaajums aktiivistiem riit vinjiem pievienoties. Pasaakums ir neorganizeets, bet tiem, kam patiik spontaanie priekshlikumi var mesties iekshaa avantuuraa. Vakaraa Ceesiis viesi paliek pirtii, kur arii ir iespeeja ietuseet, palikt pa nakti.

Izbraukshana no Riigas ap 11:00 (laiks var varieet) no benziitnaka pie centraalaas stacijas. Mees pashi laikam tur nebuusim, bet ja kaadam blogerim ir interese paarstaaveet Latvijas comunity vortaalu, var sazinaaties ar mani 9698080 un es meegjinaashu sazinaaties ar shii brauciena atbildiigo personu.

Lidzi jaanjem fotoapraataas un kaut kaads guljammaiss...

Luuk jums pleners :)
avatar
Publicēts: 03.04.06 20:02
 citēt
$ ?
avatar
Publicēts: 03.04.06 20:11
 citēt
tīrie izdevumi.. cik nezinu
avatar
Publicēts: 03.04.06 20:37
 citēt
1. stulbi ka pirmdienaa/otrdienaa tie keksi tripo, es nevaru tikt .. nereali :(
2. jaataisa aatraak mums savs tusssss, lai varam satuset ar shitadiem nakoshreiz, varbut - citaa valstii :)
3. pupi
avatar
Publicēts: 05.04.06 18:17
 citēt
A kādi plāni pa Liepājas pasācienu?


es loti labprat tada piedalitos, varetu pat njemties ar saorganizeshanu :)
avatar
Publicēts: 05.04.06 18:24
 citēt
kas ir treshais punkts shad!?!?!? :? :shock: :D
avatar
Publicēts: 06.04.06 09:57
 citēt
Piedalos...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):