forum.gif
ZOG bildes !!
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / ZOG bildes !!
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 09.01.07 18:27
 citēt
Uzmaniibu!! FotoBlog apmekletaaji, veelos juus briidinaat par to, ka sheit starp mums ir cilveeki kas zog bildes no citiem, un liek taas savaas galerijas !!!! Kaa piemeeram taa ir sanaacis ar mani. Par spiiti shiem "zagliigajiem pirkstinjiem" atklashu taaa autora vaardu, kas taa izriikojas ar manu bildi - baibai www.fotoblog.lv... ! Man shkiet ka noteikumos bija rakstiits, ka "Visās sadaļās (izņemot fotOskola) drīks ievietot tikai paša radītus attēlus vai rakstus. FotOskola sadaļā, ja iesniegtais raksts nav Jūsu oriģināldarbs, obligāti jānorāda atsauce uz raksta avotu un autoru." Shkjiet ka te buutu veertigi pastradat adminam !
Skatieties veerigi, varbuut kkur ir ari jusu bilde ! ;)
avatar
Publicēts: 09.01.07 18:39
 citēt
nu zagta jau nav blogā...izskatās kad no tava paša datora vai citur...liec uz bildēm parakstus...
avatar
Publicēts: 09.01.07 18:44
 citēt
Par šādiem gadījumiem ir NEKAVĒJOTIES jāziņo administrācija uz info e-pastu!
avatar
Publicēts: 09.01.07 18:45
 citēt
...nebiju tadu gajienu gaidijis no Baibai!!!
avatar
Publicēts: 09.01.07 18:50
 citēt
pasham ir S5600 un blendi nevar atveert liidz 2.8, un kur nu veel paarejas bidles ar to maariti taadu makro ar sho fochiku nemaz nevar uzkjert !! ;) turklaat man ir neapstradata un veel daudzas ar to beku no paaris rakursiem !!
avatar
Publicēts: 09.01.07 18:56
 citēt
pasham ir S5600 un blendi nevar atveert liidz 2.8, un kur nu veel paarejas bidles ar to maariti taadu makro ar sho fochiku nemaz nevar uzkjert !! ;) turklaat man ir neapstradata un veel daudzas ar to beku no paaris rakursiem !!


nu makro biki pacenshoties ar to S5600 var dabuut plus miinus normaalu! Bet nu jaa..blende gan laikam tikai no 3.5 saakaas ;)
avatar
Publicēts: 09.01.07 19:20
 citēt
bet no fotobloga nav zagts...jo logo pēdas nav redzamas...labā padomā kur varēja nozagt...
avatar
Publicēts: 09.01.07 19:32
 citēt
jaaa, shkjiet ka kadam draugam bushu sutijis kkad to bildi, un tad kjedes reakcijaa ... tachu fascine tas, kaa var uzdroshinateis likt neta bildi zem sava varda, kad apzinies ka ta nav pasha radiita ! :/
avatar
Publicēts: 09.01.07 19:33
 citēt
sory, redzu ievietoto bildi, bet lūdzu autoru atsūtīt orģinālu un manu pastu haiduks@inbox.lv man ir iespēja, kas nav blogā (visiem ir), parbaudīt datus. Tadu pašu individuāli vēstuli aizsūtīšu pagaidām autorei, lai atsūta savu... tikai tad atļaušos izteikties.
avatar
Publicēts: 09.01.07 19:40
 citēt
Šeit ragam palūdzu atsūtīt un individuāli aizsūtīju otrai pusei...gaidu atbildes. Ceru ka būs atsauksme, un man ticēsiet, kad paziņošu rezultātus...bet ja rezultāti būs ne tādi, kā te rakstīts pārsūtīšu adminiem.
avatar
Publicēts: 09.01.07 19:54
 citēt
Haiduk, nav nepieciešams, admini jau visu kārto pāsi. Paldies :)
avatar
Publicēts: 09.01.07 20:10
 citēt
Eliks, tas ir labi, es vienkārši iejutos tādā variantā, kad nav apstiprinājies apvainojums...un palika jocīgi.
Piedod, ja kas ne tā.
avatar
Publicēts: 09.01.07 21:00
 citēt
Nuu, man vien-X veel nelaagaak iznaaca - FE-2 Nikonu nopaakstoja. 3 citaas reizees pa velisapeedam. Citaa reizee daudzko, bet Metz CT-32 neatzina par njemshanas veertu. Gadas.
avatar
Publicēts: 10.01.07 00:50
 citēt
Nuu, man vien-X veel nelaagaak iznaaca - FE-2 Nikonu nopaakstoja. 3 citaas reizees pa velisapeedam. Citaa reizee daudzko, bet Metz CT-32 neatzina par njemshanas veertu. Gadas.
:shock: neko nesapratu :mrgreen:
avatar
Publicēts: 10.01.07 00:57
 citēt
haraldam nozaga 1 reizi Nikonu un 3 reizes velosipēdu, edzjus :)
avatar
Publicēts: 10.01.07 01:01
 citēt
Man tas atgādināja vienu filmas epizodi, kur viens sīkais visu laiku runāja kāda populāra kosmiskā seriāla varoņa mēlē un tad uzradās viens pieaugušais, kas ar to seriālu skatās un viņi sapratās...

Bet ja godīgi, tad es ar bieži Haralda tekstos neiebraucu... bet nu tas droši vien laika jautājums...
avatar
Publicēts: 10.01.07 01:02
 citēt
haraldam nozaga 1 reizi Nikonu un 3 reizes velosipēdu, edzjus :)

aaa. gerai!
avatar
Publicēts: 08.03.07 02:53
 citēt
www.fotoblog.lv...
????????????
avatar
Publicēts: 08.03.07 08:49
 citēt
vispaar par shaadiem gadiijumiem jaazinjo uz e-pastu administraacijai...

bet nu paldies, meeri pienjemti
avatar
Publicēts: 08.03.07 08:50
 citēt
Ha-hā, te daži šorīt dzēšas ārā fiksāk, kā paspēju varoņdarbus aplūkot un slavas dziesmas uzrakstīt.
avatar
Publicēts: 08.03.07 10:51
 citēt
Kas ir Haiduks, lai viņam piederētu galējais spriedums, vai apvainojums ir pamatots vai nav?

Eliks, tas ir labi, es vienkārši iejutos tādā variantā, kad nav apstiprinājies apvainojums...un palika jocīgi.
Piedod, ja kas ne tā.
avatar
Publicēts: 08.03.07 12:27
 citēt
Sandij, mēs ar adminiem ...tas bija viņu darbs un viņi to veica...bet man atsūtīja orģinālu un viņam ir taisnība!
avatar
Publicēts: 08.03.07 13:07
 citēt
jaa, haralda leksikons ir kaut kas special! :D
avatar
Publicēts: 08.03.07 13:18
 citēt
jaa, haralda leksikons ir kaut kas special! :D

japierod vienakrsi
avatar
Publicēts: 08.03.07 15:11
 citēt
jaa, haralda leksikons ir kaut kas special! :D

japierod vienakrsi


70% man ir jaapiepuula smadzenes lai saprastu par ko iet runa! :D dazreiz man liekas ka vinsh pac isiti nezin par ko iet runa.. bet nu tas citai reizei! ;)
avatar
Publicēts: 08.03.07 16:31
 citēt
jāpierod, jāpierod... un tas ka jāpiepūla, tas nav nekas slikts...
H ļoti reti kad kaut ko garām pasaka
avatar
Publicēts: 08.03.07 21:19
 citēt
Nuu, man vien-X veel nelaagaak iznaaca - FE-2 Nikonu nopaakstoja. 3 citaas reizees pa velisapeedam. Citaa reizee daudzko, bet Metz CT-32 neatzina par njemshanas veertu. Gadas.
:shock: neko nesapratu :mrgreen:



edzjus, nu kā nesaprati? :shock: viss tak looģiski :)
avatar
Publicēts: 08.03.07 21:20
 citēt
vispār mani fascinē Haralda diskurss :)

draudziņos palasījos, vispār biju gar zemi! :D
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):