forum.gif
Logo
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Logo
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 10.01.07 19:14
 citēt
Mani nebeidz uzjautrināt Sarkanā cepure un eglīšu mantiņas bloga logo. Vai tad 10 janvārī nevajadzētu vairāk domāt par oliņām un cālīšiem Lieldienās, nevis Ziemassvētkiem? :D

Tikai, lūdzu, uztvert šito topiku ar lielu humora devu, tā nav ne kritika, ne slēptais redzkā-jūs-tur ar pirkstu bakstījiens!
avatar
Publicēts: 10.01.07 23:09
 citēt
nekādīgi netieku pie oriģinālā logotipa, kas man citā kompi glabājas.. vēl lai paliek nedaudz svētku sajūtas... eglītes takš mājās gan jau arī vēl nav novāktas :P
avatar
Publicēts: 10.01.07 23:11
 citēt
nekādīgi netieku pie oriģinālā logotipa, kas man citā kompi glabājas.. vēl lai paliek nedaudz svētku sajūtas... eglītes takš mājās gan jau arī vēl nav novāktas :P


kurš ta eglīti ātrāk par jāņiem ārā met?
avatar
Publicēts: 10.01.07 23:19
 citēt
nekādīgi netieku pie oriģinālā logotipa, kas man citā kompi glabājas.. vēl lai paliek nedaudz svētku sajūtas... eglītes takš mājās gan jau arī vēl nav novāktas :P


kurš ta eglīti ātrāk par jāņiem ārā met?


Eglīte tak uz sārta jādedzina, nevar tak mest pie mājas - kānekā - lielgabarīta atkritums. Piekabē iekšā un uz laukiem!
avatar
Publicēts: 10.01.07 23:21
 citēt
nekādīgi netieku pie oriģinālā logotipa, kas man citā kompi glabājas.. vēl lai paliek nedaudz svētku sajūtas... eglītes takš mājās gan jau arī vēl nav novāktas :P


kurš ta eglīti ātrāk par jāņiem ārā met?


Eglīte tak uz sārta jādedzina, nevar tak mest pie mājas - kānekā - lielgabarīta atkritums. Piekabē iekšā un uz laukiem!


teu 20metrīga egle izrotāta ? :shock:
avatar
Publicēts: 11.01.07 00:35
 citēt
Es saloku egliiti un nolieku skapii lai staav! :lol: :lol:
avatar
Publicēts: 11.01.07 08:04
 citēt
Teoreetiski jau vajadzeetu Egliiti "novaakt" 7 decembrii - zvaigzhnju dienaa, lai maajaas visaadi moshkji neparaadaas utt..Latvieshu parazha ;)
Bet es taa skatos, ka te tas ir kas jauns :)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):