forum.gif
Šmuce fotoblogā.
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Šmuce fotoblogā.
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 11.01.07 19:09
 citēt
Vērtēšana ir un paliek vērtēšana.Ne jau visus tās rezultāti apmierina.Pašam ne reizi ir bijis,ka ņemies ar bildi-pārdomā ,stundām sēdi apstrādā,un rezultātā šiš,bet cita par lielu pārsteigumu aiziet uz bis faktiski jēla. Un tad jau ,kad gatavais variants ir izlikts vērtēšanai ,sākas neglītas diskusijas,īpaši ja kritikai pieslēdzas visnotaļ cienījams un visiem zināms vīrs. Varbūt ir vērts nozagt no konkurentiem labu domu,un izvedot bilžu sadaļu,kur atzīmes netiek liktas,bet tiek komentēts un kritizēts.Pēc tam cilvēciņš trūkumus novērsis varētu to likt vērtēt. Uz turieni admini varētu mest arī bildes,kuras noteiktā laikā nav ievākušas kaut kādu minimumu.
Es domāju,ka te ir labs pulciņš,kuri mācās un nevēlas tikt līdzināti ar zemi.
avatar
Publicēts: 11.01.07 19:36
 citēt
Doma varbūt laba, bet raksta nosaukums rada, ka prasas defragment tai vietā zem cepures.
avatar
Publicēts: 11.01.07 20:09
 citēt
Principa jau normals cilveks taisa bildes prieksj sevis , ja citiem patik LABI , nepatik nju katra privata darisjana:) Es personigi nelieku zemas atzimes jo ja patik LABI ja nepatik TATAD ta bilde naf mana gaume un ko es saprotu no ta kas naf mana gaume:)
avatar
Publicēts: 11.01.07 20:31
 citēt
Doma varbūt laba, bet raksta nosaukums rada, ka prasas defragment tai vietā zem cepures.

Tas raksta nosaukums varbūt nav izdevies,tāds Gebelsa stiliņs,bet nu vai tam nosaukumam ir nozīme.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):