forum.gif
Par kloniem, "fotogrāfiem" un bērniem
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Par kloniem, "fotogrāfiem" un bērniem
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >
IerakstsAutors
Publicēts: 13.11.09 14:26
 citēt
Es arī sev taisīšu plastisko operāciju, savilkšu uz muguras ādu.
avatar
Publicēts: 13.11.09 14:27
 citēt
ironia- ideāli:)
avatar
Publicēts: 13.11.09 14:28 labots
 citēt
ironija, ar silikona buferiem te prātīgi, ka krustēvs nesadusmojās.........................
avatar
Publicēts: 13.11.09 14:30
 citēt
Tas vien, ka atvēri šādu tēmu pataisa Tevi par R. Ziemeli :D bez obid :D jūlis joko
avatar
Publicēts: 13.11.09 14:30
 citēt
ironia, lap - pierunaaji - netaisiishu ;-))))
avatar
Publicēts: 13.11.09 14:40
 citēt
smartins:Es arī sev taisīšu plastisko operāciju, savilkšu uz muguras ādu.

doma tad TEvi kads velesies pafokaat? uzmanies ar to mugurpusi :p
avatar
Publicēts: 13.11.09 14:50
 citēt
juulis:Tas vien, ka atvēri šādu tēmu pataisa Tevi par R. Ziemeli :D bez obid :D jūlis joko
a tas ir kaads lamuvaards?
avatar
Publicēts: 13.11.09 14:59
 citēt
tas ir smalks joks, unte ;)
avatar
Publicēts: 13.11.09 15:03
 citēt
ironia:tas ir smalks joks, unte ;)
Nu tik stulba jau ar neesmu :D
viss atkariigs no kaa mutes joki naak....
avatar
Publicēts: 13.11.09 15:10 labots
 citēt
ironia:
smartins:Es arī sev taisīšu plastisko operāciju, savilkšu uz muguras ādu.

doma tad TEvi kads velesies pafokaat? uzmanies ar to mugurpusi :p


Skatīt sākot no 1:30 :D
www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 13.11.09 16:30 labots
 citēt
viss atkariigs no kaa mutes joki naak....

Šodien no Taviem komentāriem nāk spilgta apskaidrības gaisma.

P.S. Nezināju, ka Ironia no manis gaida kādu bildi nevis spamu. Man, diemžēl, nav tādu darbu, kas patiktu tiem, kas seko Ūsiņa pēdās.
Lai cilvēku pazītu, ar vienreiz notikušu satikšanos nekādi nebūs līdzēts. Ironijas tekstā ir kaut kas cits, privātīpašnieciskāk domāts. Mani Komsomoļskaja Pravda neinteresē, tāpēc es pret tās iznākšanu neiebilstu - lai droši publicējas.
Dansiga ir atrodama citā sarakstā - Shutter Wanaga apbižoto sarakstā.
avatar
Publicēts: 13.11.09 17:13
 citēt
P.S. Nezināju, ka Ironia no manis gaida........ , Fu labi ka ne beernu Ironisks Vanderfons buutu jau par daudz.....
:D
avatar
Publicēts: 13.11.09 17:23
 citēt
tā kā Kiras Muratovas filmā - a ja jemu govorju, bla. bla, bla, a on mnje govorit, bla. bla, bla, a ja jemu govorju, bla. bla, bla, a on mnje govorit, bla. bla, bla, a ja jemu govorju, bla. bla, bla, a on mnje govorit, bla. bla, bla, a ja jemu govorju, bla. bla, bla, a on mnje govorit, bla. bla, bla, a ja jemu govorju, bla. bla, bla, a on mnje govorit, bla. bla, bla, a ja jemu govorju, bla. bla, bla, a on mnje govorit, bla. bla, bla, a ja jemu govorju, bla. bla, bla, a on mnje govorit, bla. bla, bla, a ja jemu govorju, bla. bla, bla, a on mnje govorit, bla. bla, bla, a ja jemu govorju, bla. bla, bla, a on mnje govorit, bla. bla, bla... :D
avatar
Publicēts: 13.11.09 17:38
 citēt
Koba, vispār tas vīrietim ir lielākais no komplimentiem, kādu sieviete spēj pateikt.
Tavu domu pilnībā nesapratu - esmu Tevi nomocījis ar neadekvātiem balsojumiem pie Tavām bildēm šeit?
avatar
Publicēts: 13.11.09 17:45
 citēt
derfons, phe - es un apbizhota?;-) tik smiins man pa visu gjiimi par mazaa napoleoninja izdariibaam. Man nav ne mazaakaas veelmes tur atgriezties, lai arii esmu pieregjistreejusies ar jaunu niku. palasu shad tad komentarus, lai uzlabotu sev garastaavokli .... Izlasiijushi dazhas graamatas par foto - nu tik lielie spriedeleetaaji .....
avatar
Publicēts: 13.11.09 17:48 labots
 citēt
Tātad, pat dansigai ir klons. Viss ir bumbās (apaļās).
Labāk jau, ka izlasa vismaz dažas grāmatas par foto, nekā nevienu, vai sūknē kā tādi Matriksēni materiālus no Youtube, kurus nespēj "pacelt" ne tehniski, ne idejiski.
avatar
Publicēts: 13.11.09 18:10
 citēt
Vispaar jau tas bija rtikai kaa joks :) vienk saaku lasiit extu ka Ironija kauko gaida ..... likaas smiekliigi nekaa personiiga...
avatar
Publicēts: 13.11.09 18:33 labots
 citēt
Unte:Reinis mani uzaicinaja draugos, ka gribot pafotografēt... nu bla bla bla... kad pateicu ka esmu vientuļa divu bērnu māte - tā no draugiem izmeta....Laikam jau jāpriecājas :D


Kā mēs te ar kolēģiem teātra grimētavā aprēcāmies , izradas šiem ar zināms kadrs :):) Laaaaps:):)
avatar
Publicēts: 13.11.09 18:34
 citēt
derfons, tikai atshkjiriiba taa, ka es to nesleepju .... jo ar "dansiga" es vairs nevareeju shutterii ielogoties .... mazais napoleoninjsh wanags saakumaa dusmaas bija izdzeesis manu profilu, bet peec tam pieregjistreeja pa jaunam dansigu - tikai dabiski ar savu paroli ;-(((
avatar
Publicēts: 13.11.09 18:43 labots
 citēt
dansiga:mazais napoleoninjsh wanags saakumaa dusmaas bija izdzeesis manu profilu, bet peec tam pieregjistreeja pa jaunam dansigu - tikai dabiski ar savu paroli ;-(((
cūcības takš neraksta uz Tavu birku? :D a shutterī pat nevar uzrakstīt par objektīvu, ka sūdīgs, jāraksta "Sū-ūdīgs"!
avatar
Publicēts: 13.11.09 18:50
 citēt
Nu jā...stulbi tie džeki, kas negrib pafokāt vientuļi divu bērnu māti, tiešām stulbi vai slinki...:D
avatar
Publicēts: 13.11.09 18:50
 citēt
haralds, da neee - pieregjistreeja manu niku un tas, kaa jaunais lietotaajs, karaajas dienas triis ... lai VISI redz, ka izmestaa dansiga it kaa atkal lien iekshaa (es to tikai taa izskaidroju) ;-)))))
avatar
Publicēts: 13.11.09 18:52
 citēt
dansiga:haralds, da neee - pieregjistreeja manu niku un tas, kaa jaunais lietotaajs, karaajas dienas triis ... lai VISI redz, ka izmestaa dansiga it kaa atkal lien iekshaa (es to tikai taa izskaidroju) ;-)))))


Tu viņam neidevi?
(joks)
avatar
Publicēts: 13.11.09 18:56
 citēt
kloniem buut, ka neizfukaaja maaminju fui
avatar
Publicēts: 13.11.09 18:57
 citēt
smartins, neeee - nosaucu par duriku, jo vinjsh manai bildei uzrkastiija komentaaru "bilde suuds".... uz ko es teicu, a tu tads duriks, ka nemaaki paskaidrot kaapeec suuds? pats tachu ciinies, lai raksta sakariigus komentaarus ;-)))))))))))))))))
avatar
Publicēts: 13.11.09 19:18
 citēt
bļin un es, kaut pa diagonāli, tomēr visu šito izlasīju :(

..kur mans viņčix..
avatar
Publicēts: 13.11.09 19:20
 citēt
maris, ;-)))))))0 naac ciemos uz konjaku ;-))))
avatar
Publicēts: 13.11.09 19:28
 citēt
dansiga:maris, ;-)))))))0 naac ciemos uz konjaku ;-))))


mani ritnorīta fabrika sauc
avatar
Publicēts: 13.11.09 19:29
 citēt
maris, ekkkk .... a konjaks VSOP ...... ;-)))))
avatar
Publicēts: 13.11.09 19:31
 citēt
dansiga:maris, ekkkk .... a konjaks VSOP ...... ;-)))))


kura gada?
avatar
Publicēts: 13.11.09 19:33
 citēt
smartins, vai tad konjakiem raksta gadu!??!?!?!
avatar
Publicēts: 13.11.09 19:34
 citēt
Raksta, vai nē, bet esmu dzirdējis, ka, jo vecāks, jo labāks
avatar
Publicēts: 13.11.09 19:35
 citēt
smartins, es azh izvliku pudeli un apskatijos - NAV gada;-))) to jau viiniem raksta;-)))
avatar
Publicēts: 13.11.09 19:36
 citēt
ā, nu ta neko.
avatar
Publicēts: 13.11.09 19:40
 citēt
avatar
Publicēts: 13.11.09 19:41
 citēt
var jau palasīt etiķeti tālāk un apjēgt cik gadus izturēts :)

VSOP būs max 3 vai ''uzjaukts no sastāvdaļām starp kurām ir līdz 3 gadus izturēti konjaka spirķiki''

dzer droši
avatar
Publicēts: 13.11.09 19:45
 citēt
maris, nu kaa es taa - vienatnee .... shaadu ....

www.cognac-larsen.fr...
avatar
Publicēts: 13.11.09 19:49
 citēt
Slabo, ja?
avatar
Publicēts: 13.11.09 19:54
 citēt
kas slabo? kam slabo!?!??!!
avatar
Publicēts: 13.11.09 20:04
 citēt
o šitam navnevainas - ņem droši acu gaišumam
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):