forum.gif
tiem, kam ārprātīgi garlaicīgi...
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / tiem, kam ārprātīgi garlaicīgi...
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 14.01.07 20:55
 citēt
...iesaku aizskriet uz Kino "Rīga" un apskatīties, manuprāt, pēdējā laikā viskaistāko filmu, ko nācies redzēt "Parīze, es mīlu tevi
("Paris, je t'aime";).....
fantastiska noskaņa, krāsas, emocijas aktieri, dzīves spēle.... galīgi nevar salīzināt ar Pļazas tagadējo repertuāru (IMHO)
da zinu, rāda viņu jau sen, bet es tūļa izčammājos tikai pagāšnedēļ, un tā kā var gadīties, ka kāds ir lielāka tūļa... vēl jau rāda.... vismaz nākamnedēļ...:)

ārprātīgi skaista.... :)
avatar
Publicēts: 14.01.07 20:59
 citēt
ai ai ai ajjj jai
avatar
Publicēts: 14.01.07 21:12
 citēt
palīdziet kāds Marim, liekas, džeks sācis valodu raustīt, nebūs labi nebūs labi.... :shock:
avatar
Publicēts: 15.01.07 09:30
 citēt
...iesaku aizskriet uz Kino "Rīga" un apskatīties, manuprāt, pēdējā laikā viskaistāko filmu, ko nācies redzēt "Parīze, es mīlu tevi
("Paris, je t'aime";).....
fantastiska noskaņa, krāsas, emocijas aktieri, dzīves spēle.... galīgi nevar salīzināt ar Pļazas tagadējo repertuāru (IMHO)
da zinu, rāda viņu jau sen, bet es tūļa izčammājos tikai pagāšnedēļ, un tā kā var gadīties, ka kāds ir lielāka tūļa... vēl jau rāda.... vismaz nākamnedēļ...:)

ārprātīgi skaista.... :)


vai taa gadiijumaa ir taada mazliet "alternatiiva" filma? kautko ar liidziigu nosaukumu redzeeju pirms ~gada vienaa no riigaa notiekoshiem kino festivaaliem. arsenaals tas nebija, kautkaada baltijas peerle varbuut.

ja taa ir taa kur visa filmas darbiiba sadaliita daudzaas mazaas epizodees ar vienu domu - par to pariizes miileeshanu tad taa tieshaam ir labaa, vieniigaa no festivaala filmaam kur vareeja saprast par ko ir filma. :)
avatar
Publicēts: 15.01.07 12:13
 citēt
...iesaku aizskriet uz Kino "Rīga" un apskatīties, manuprāt, pēdējā laikā viskaistāko filmu, ko nācies redzēt "Parīze, es mīlu tevi
("Paris, je t'aime";).....
fantastiska noskaņa, krāsas, emocijas aktieri, dzīves spēle.... galīgi nevar salīzināt ar Pļazas tagadējo repertuāru (IMHO)
da zinu, rāda viņu jau sen, bet es tūļa izčammājos tikai pagāšnedēļ, un tā kā var gadīties, ka kāds ir lielāka tūļa... vēl jau rāda.... vismaz nākamnedēļ...:)

ārprātīgi skaista.... :)



šitā ir no baltijas pērles repertuāra. manuprāt arī "pļazā" rādīta :)
pazīstamu režisoru versijas par parīzi!
avatar
Publicēts: 15.01.07 13:33
 citēt
jā jā tā pati, sastāv no maziem gabaliņiem, ka pļazā rādīja, neatceros, bet es jau tāda kulturāli izolēta un ne īpaši garīgi attīstīta gadījusies :))
avatar
Publicēts: 15.01.07 14:38
 citēt
tas drerēs netikai lai remdētu garlaicību , bet arī garlaicību, tāpē ka mājā nav elektrība? :D
avatar
Publicēts: 15.01.07 17:09
 citēt
SaDDoG, derēs!!!!

a vispār, Purčiks, uzmanās, te kāds baisi ņemās ar svarku un fleksi!!
izmauks jumsiem korķus!

BAISI, ka saku!!! :DDDDDDDDDD
avatar
Publicēts: 07.02.20 23:47
 citēt
Franču modernais kino netur kanti....
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):