forum.gif
R-u-d-m-a-t-e-s
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / R-u-d-m-a-t-e-s
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >
IerakstsAutors
Publicēts: 30.11.09 16:26
 citēt
Nu Maris Tu man pārsteidz... :)
Ir tik ārkārtīgi daudz sabiedrībā zināmi cilvēki, kas patiešām ir ļoti interesanti plikpauri (kā Tu saki), es gan varbūt dēvētu mazliet pieklājīgāk. Piemērus varētu uzskaitīt daudz un dažādus. Nu kaut vai radošās kliķes pārstāvjus, tepat no mūsējiem, nemaz nerunājot par ārzemniekiem - režisors Alvis Hermanis, komponists Pēteris Vasks, aktieris Ģirts Ķesteris, "Dzelzs vilks" solists Juris Kaukulis, no aizgājušajām godībām - Aleksandrs Čaks, Rainis, utt., utt., utt. varētu rakstīt daudz un dikti..
avatar
Publicēts: 30.11.09 16:26
 citēt
Kas kopīgs galvai un pakausim?
Ar vecumu pirmais pāriet otrajā vispirms pēc formas, tad arī pēc satura... ;)
avatar
Publicēts: 30.11.09 16:27
 citēt
Lunis:Lai piedod mani blondīnes BET tomēr lielum lielais varums no viņām VIZUĀLI isstās "Bišķi dumjas"


tas tev būs ģeogrāfisks iespaids - bieži pa Ogri tusē
avatar
Publicēts: 30.11.09 16:30
 citēt
Gita_B:Nu Maris Tu man pārsteidz... :)
Ir tik ārkārtīgi daudz sabiedrībā zināmi cilvēki, kas patiešām ir ļoti interesanti plikpauri (kā Tu saki), es gan varbūt dēvētu mazliet pieklājīgāk. Piemērus varētu uzskaitīt daudz un dažādus. Nu kaut vai radošās kliķes pārstāvjus, tepat no mūsējiem, nemaz nerunājot par ārzemniekiem - režisors Alvis Hermanis, komponists Pēteris Vasks, aktieris Ģirts Ķesteris, "Dzelzs vilks" solists Juris Kaukulis, no aizgājušajām godībām - Aleksandrs Čaks, Rainis, utt., utt., utt. varētu rakstīt daudz un dikti..


vēl viņus var saukt par Globusiem :)

Tevis minētie gan vairāk ir tā sauktie skinhedi - nespīd tik kruta kā tie kam nav jādzen mati
avatar
Publicēts: 30.11.09 17:38 labots
 citēt
Tāpat jau mēs visi zinām, ka ne jau matu krāsa nosaka to, cik cilvēks ir interesants vai neinteresants.


Pat ja pieņem, ka te ir kripatiņa taisnības un kāda gaume nez kādēļ ir jāpieskaņo citu gaumei, kas lielākoties notiks, kad "mājās pārnāks karā dots bāleliņš", tad teikšu, ka netipiskās kraukļa melnās parādības neliekas ne interesantas, ne neinteresantas - tikai samākslotas un neindividuāli, nekritiski mūsdienīgas. Var droši minēt, ka matu krāsu viņām visām bez pases pārdod.
Nejūtos tik runātīgs, lai sāktu apspriest citas sieviešu dotības atkarībā no matu krāsas, vai arī ir cita pieredze. Te pārsvarā runā par vizuālo, kas piesaista un piesien aci, kā sālīts ēdiens piesien dūšu, lai arī to visu laiku ēst būtu neprāts.

Par plikpauriem džentlmeņu līgai nav tiesa - gluda galvas virsma ir vēl viena (erogēnā) zona, ko glāstīt. Tā savās mutiskajās fantāzijās izsakās miesaskārīgākie meitieši.
avatar
Publicēts: 30.11.09 17:52
 citēt
samākslota un neindividuāla var būt gan kraukļa melna, gan platīnblonda, gan ugunīgi sarkanā... tāpat kā varam sastapt dabiski pievilcīgu rudmati, bruneti, gan blondīni... pie mums dabiskās rudmates retāk sastopamas (nekā, piemēram, jau minētajā Īrijā), tādēļ arī liekas savdabīgākas...
avatar
Publicēts: 30.11.09 17:58
 citēt
a mori?
avatar
Publicēts: 30.11.09 18:15
 citēt
Maris:a mori?


tā jau būtu atkāpe no tēmas :)
avatar
Publicēts: 30.11.09 18:16
 citēt
gluda galvas virsma ir vēl viena (erogēnā) zona, ko glāstīt.

Vai ne? :) Grozies kā gribi, visur visas sarunas satek vienā upītē.. :)
avatar
Publicēts: 30.11.09 18:16
 citēt
Varbūt rudu mori?
avatar
Publicēts: 30.11.09 19:03
 citēt
a mori

Manējo Tu jau esi redzējis kadrā, divos.
Pārējos dienvidos sastopamās zviedrietes saraksta kopā - amore. Krievietēm nepietiek: a more (gde)?
avatar
Publicēts: 30.11.09 20:33
 citēt
Gita_B:gluda galvas virsma ir vēl viena (erogēnā) zona, ko glāstīt.

Vai ne? :) Grozies kā gribi, visur visas sarunas satek vienā upītē.. :)


nja..., tad skaidrs, ka Gitai vienalga
avatar
Publicēts: 01.12.09 16:31
 citēt
Kas Tev skaidrs? :) Par ko man bija jābūt ieinteresētai? :)
avatar
Publicēts: 01.12.09 17:17
 citēt
padodos
avatar
Publicēts: 10.11.17 23:19
 citēt
Slavenāko rudmati diskvalificēja:face-smile:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):