forum.gif
F717 + HGD1758 + Soma +....
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Pērku, Pārdodu, Mainu / F717 + HGD1758 + Soma +....
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 17.01.07 17:32
 citēt
Pārdodu savu Sony CyberShoot DSC-F717 fotoaparātu, kas ir godam kalpojis divus gadus. Esmu uzņēmis tiešām labas kvalitātes attēlus. Skat. galeriju. Pārdodu, jo pāreju uz spoguļkameru un tādejādi vēlos pie tās ātrāk tikt. Aparāts ļoti parocīgs, tiesa nav maziņš, bet objektīvs grozās attiecībā pret korpusu, kas ir ļoti ērti gan bildējot no zemākas pozīcijas, gan pūlī paceļot fotoaparātu virs galvas. Ļoti labs makro režīms. Daudz funkcijas, un ārējās pogas, kas atvieglo darbu tiem, kas māk fotogrāfēt un arī daudz AUTO režīmi, kas ļauj iesācējiem uzņemt tiešām labus attēlus.

Pats aparāts:
Sony DSC - F717 Vario Sonnar Lēcas

5Mpix
Objektīvs: Zarl Ceiss Optics, Vario Sonnar 5X zoom lēcas 38 - 190 mm.
Max.diafragma: F 1/2-2,4 (!!!!)
ISO: 100 - 400
Sensora izmērs: 2/3", CCD
Digital Zoom 5X
Min. fokusēšanas attālums: 2cm no lēcas (!!!)
Slēdzis: 1/2000 (auto) 1/1000 - 30 sec(manuāli)
Iebūvēta spēcīga zibspuldze
Video režīmi

Koplektā līdzi:

Momory Stick 32 Mb;
Memory Stick PRO 256 Mb; (vismaz 100 bildes vislabākajā kvalitātē JPG)
(!!!)Divi (2) akumulātori, ar vienu var visu dienu bildēt, tur ļoti ilgi
Lādētājs
Speciāla fotosoma šim modelim, ērta ar kabatām
Divi (2) filtri ND un Protection uz 58 mm vītni
Kakla siksna
Objektīva vāciņš
Visi dokumenti, lietošanas pamācība, CD, bukleti,...

Bet beigās pats labākais:

Konvekteris HGD-1758 Kas uzskrūvēts pietuvina attēlu veselas 1,7X reizes! Jūs iegūstat veselus 323 mm 'šaurajā' galā!!! Lietots ļoti maz - lietojuma pēdas vispār nav redzamas, ideālā stāvoklī. Līdzi nāk izoderēts maisiņš ar diviem uzlikņiem lēcu aizsardzībai.

šis konvekteris viens pats vien maksā veselus 140 LS!
Soma ar beteriju un filtriem 50 Ls!
Reāli iegūstat pusprofesionālu fotokameru par 130 Ls!

Neliela displeja parādīšanas problēma, ka baltajiem informatīvajiem (tieši un tikai informatīvajam tekstam, nevis vispār) tekstiem ir mazs izsmērējums, bet tas tiešām man NEKAD nav traucējis uzņemt labus attēlus. Visu esmu pircis jaunu, iepakojumā.
Protams ir normālas lietošanas pēdas, bet displejs nav skrāpēts.
Ir veiktas izdrukas 20X30 cm lielumā un graudi nav manāmi.
Interesentiem labprāt atbildēšu uz jautājumiem, iespējams nosūtīt attēlu paraugus, kas uzņemti ar konkrēto aparātu.

Ar šādu aparātu rokās jūs respektēs!

P.S. Akumulātorus iespējams izmantot arī daudzām Sony videokamerām, paziņam, kam aizdevu savu fotoaparāta akumulātoru videokamerai, kad devās ekskursijā pēc tam teica, ka mans akumulātors esot turējis ilgāk, nekā viņa videokameras orģinālais.
Konvekteri iespējams izmantot dažām Sony videokamerām, tādejādi iegūstot pievilkšanas efektu.


Lai veicas!

Cena par visu 320 LS.

Kontakti:
crex@cc.lv
26465095
avatar
Publicēts: 19.01.07 12:03
 citēt
Hmm.. vai tiešām nevienu neinteresē šāds piedāvājums? man diezgan steidzami vajadzētu šo lietu notirgot - vai neviens nevēlas? :) Cena vēl ir runājama, blogeriem atlaides :) Komplekts tiešām labs!
avatar
Publicēts: 19.01.07 13:06
 citēt
Ar šādu aparātu rokās jūs respektēs!
:D :D
avatar
Publicēts: 19.01.07 13:18
 citēt
:D Zinu, zinu - tas teksts ir domāts ss.lv, reklama.lv utt normāliem blogeriem to teikumu izlaist!
avatar
Publicēts: 19.01.07 13:24
 citēt
ta tava reklaama atbaida! :D bik paarcenteis esi! :p pa garu...
avatar
Publicēts: 19.01.07 13:28
 citēt
Notirgo - dabūsi starpību! uzraksti tādu, lai nopērk ;)
avatar
Publicēts: 19.01.07 18:09
 citēt
> vismaz 100 bildes vislabākajā kvalitātē JPG
Znacjit ne > 2,56 Mgb bildes taisa? Vai palaidu garaam, cik pikselji - 5? 6?
Vai aareejaa blice uzliekama? Es ne par sevi domaadams, bet par to, ka man biezji luudz padomu ko tad un kaa tad un kur tad iegaadaaties.
avatar
Publicēts: 19.01.07 19:35
 citēt
Hmm.. vai tiešām nevienu neinteresē šāds piedāvājums? man diezgan steidzami vajadzētu šo lietu notirgot - vai neviens nevēlas? :) Cena vēl ir runājama, blogeriem atlaides :) Komplekts tiešām labs!


ja tu to visu uzrakstitu vienaa tiekumaa un ieks ss.lv, tad domaju, ka varetu notirgot, tikai es nezinu, par kadu cenu.
avatar
Publicēts: 19.01.07 21:13
 citēt
Ie iespējama arī ārējā zibspuldze, ir pat divi nats fotogrāfēšanas režīmi - ar infrasarkano filtru (noghtshoot) un nightframing, kad redz caur infrasarkano, asumu iestāda ar lazera tīkla palīdzību, pilnīgi precīzi. 5 pixseļi.
avatar
Publicēts: 22.01.07 11:37
 citēt
cena krītas: 270 Ls.
avatar
Publicēts: 25.01.07 13:05
 citēt
Daļēji pārdots, ja kādam interesē soma, divi filtri, un konvektors, tad lūdzu... uz privāto ziņu.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):