forum.gif
SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 236
  5. 237
  6. 238
  7. 239
  8. 240
  9. 241
  10. 242
  11. 243
  12. ...
  13. 338
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 05.04.10 22:58
 citēt
negatIvs:visp'ar'igi muldot, Tokinas ir tehniski lab'aki, bet j'askat'as konkr'eti k'ad'a diapazon'a [mm ] to objekt'ivu v'ero
nu labi, vismaz zināšu uz ko lūkoties.. es tā kā tos lielākos mm vēlos, nu tipa 80-200 vai vairāk.. nikona tādu objektīvu finansiāli nevaru pacelt :face-crying: tad nu domāju, kurš labāks no alternatīvas...:what:
avatar
Publicēts: 05.04.10 23:05
 citēt
var jau pal'ukoties uz piesmieto Sigmu www.photozone.de... , nezinu vai t'ad'a diapazon'a Tokina Nikonam ko ra'zo....
avatar
Publicēts: 05.04.10 23:06
 citēt
negatIvs:var jau pal'ukoties uz piesmieto Sigmu www.photozone.de... , nezinu vai t'ad'a diapazon'a Tokina Nikonam ko ra'zo....
kapēc piesmieto??
avatar
Publicēts: 05.04.10 23:18
 citēt
vajag forumu las'it, ar'i par objekt'iviem......valda uzskats, ka Sigmas dod dzelten'igu nokr'asu...., tam var piekrist da'l'eji, jo cik esmu nov'erojis, tad tas j'utams pa'siem l'et'akajiem tum'sajiem stikliem.... te www.fotoblog.lv... , uz'nemts pasen, ar tum'su, leto Sigmu 55-200 mm
www.photozone.de... ......t'a, kuru Tev ieteicu ir stipri lab'aka :big_smile:
avatar
Publicēts: 05.04.10 23:23
 citēt
tusnei aatri galva saaks griezties un neko nesapratiiis .. pat to, kaadu izmeeru girb ;-)))
avatar
Publicēts: 05.04.10 23:25
 citēt
dansiga:tusnei aatri galva saaks griezties un neko nesapratiiis .. pat to, kaadu izmeeru girb ;-)))
nu vi'na grib kaut ko ned'argu 70-200mm, apm'eram
avatar
Publicēts: 05.04.10 23:30
 citēt
negatIvs:vajag forumu las'it, ar'i par objekt'iviem......valda uzskats, ka Sigmas dod dzelten'igu nokr'asu...., tam var piekrist da'l'eji, jo cik esmu nov'erojis, tad tas j'utams pa'siem l'et'akajiem tum'sajiem stikliem.... te www.fotoblog.lv... , uz'nemts pasen, ar tum'su, leto Sigmu 55-200 mm
www.photozone.de... ......t'a, kuru Tev ieteicu ir stipri lab'aka :big_smile:
es jau tā kā lasu.. bet līdz šim objektīvi tā dikti neinteresēja.. tagad ievērsīšu tam lielāku vērību, jo ir doma iepirkt ko citu (objektīvu) savam aparātam! :)
avatar
Publicēts: 05.04.10 23:57
 citēt
negativs, es jau zinu ko tusnei vajaga/gribaas :-) jau piedaavaajos paproveet maneejo prasto 70 - 300 ;-)
avatar
Publicēts: 06.04.10 09:34 labots
 citēt
NegatIvs kā tādu morzes ābeci te drukā! Nemaz i nevar tā pa diagonāli izlasīt un visu saprast! :big_smile:

Labs rīts, starp citu!
avatar
Publicēts: 06.04.10 09:39
 citēt
tusne, garie IR dārgi. lētākais no kaut cik pieņemamiem ir nikkor 80-200/2.8, vēl lētāki ir muļķīga naudas izmešana, jo tie nekam neder. tad nu paliek izvēle, maksāt vismaz tik vai iztikt un lēnā garā piekrāt klāt... es kādu laiku pabildēju ar tumšo nikkor 70-300, tad paniekojos testa režīmā ar kreisajiem, secināju, ka vainu kāds no nikkor gaišajiem vai labāk vispār nē. pakrāju, pakrāju, nopirku 80-200/2.8. Patika (kādu laiku). :)
avatar
Publicēts: 06.04.10 09:51
 citēt
Tralalalā, tralalā, labi, ka man tāds apgraizīts kameras ķermenis un nav iespējams izvēlēties (bez ērtību zaudēšanas) no visiem tiem nikorriem, tamrroniem un tokinām :) Ir viens dārgs, ir viens lēts un viss :D
avatar
Publicēts: 06.04.10 09:52
 citēt
Zaiga_:NegatIvs kā tādu morzes ābeci te drukā! Nemaz i nevar tā pa diagonāli izlasīt un visu saprast! :big_smile:

Labs rīts, starp citu!

Labrīt Zaiga! Vakar garumzīmes uzkārās, nebija laika meklēt uzkāriena iemeslus........saprast, pēc tā laika, jau vajadzētu vēl lielākus šifrus.....:big_smile:
avatar
Publicēts: 06.04.10 10:15
 citēt
negatIvs:
Zaiga_:NegatIvs kā tādu morzes ābeci te drukā! Nemaz i nevar tā pa diagonāli izlasīt un visu saprast! :big_smile:

Labs rīts, starp citu!

Labrīt Zaiga! Vakar garumzīmes uzkārās, nebija laika meklēt uzkāriena iemeslus........saprast, pēc tā laika, jau vajadzētu vēl lielākus šifrus.....:big_smile:


kur nu vēl lielākus šifrus! vispār mežā iebrauksim! :big_smile:
avatar
Publicēts: 06.04.10 10:17
 citēt
bez šifriem nevar, kodi arī nav zemē metami, kaut kāda atlase vajadzīga ... , kas neiebrauc, tiek uzmesti ... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 06.04.10 10:17
 citēt
alvils:pakrāju, pakrāju, nopirku 80-200/2.8. Patika (kādu laiku). :)


šī bilde ir uzņemta ar 80-200/2.8 www.fotoblog.lv...

:bad_smile:
avatar
Publicēts: 06.04.10 10:34
 citēt
alvils:
alvils:pakrāju, pakrāju, nopirku 80-200/2.8. Patika (kādu laiku). :)


šī bilde ir uzņemta ar 80-200/2.8 www.fotoblog.lv...

:bad_smile:


izskatās, ka arī kadrā redzamajai personai bilde iet pie sirds :D
avatar
Publicēts: 06.04.10 10:38
 citēt
alvils:
alvils:pakrāju, pakrāju, nopirku 80-200/2.8. Patika (kādu laiku). :)


šī bilde ir uzņemta ar 80-200/2.8 www.fotoblog.lv...

:bad_smile:

piemērs ne visai veiksmīgs ......., pārliecinoši neikabina vislētakajai Sigmai www.fotoblog.lv... , kura maksā ~100 ls. ......, protams es nesaku, ka 'tas objektīvs jāpērk, bet šitais www.photozone.de... , ir samērā sakarīgs, ja neuzticies man, vari ievākt informāciju. vispār Tusnei jāštuko pašai....:big_smile:
avatar
Publicēts: 06.04.10 11:02
 citēt
negatIvs:
piemērs ne visai veiksmīgs ...


bildi neliku kā piemēru objektīva kvalitātei, bet tam, ka PAT Māris ar to ir bildēts. :)
avatar
Publicēts: 06.04.10 11:05
 citēt
negatIvs:pārliecinoši neikabina vislētakajai Sigmai www.fotoblog.lv...


Es teiktu, ka iekabina gan... Bet te jautājums, kādās kategorijas mēs vērtējam. :) Ja runa ir par asumu (pie teiksim F8 vai F11) tikai un vienīgi tur, kur ir fokusa punkts, ignorējot zīmējumu tuvāk un tālāk... Tad var teikt, ka stipri neiekabina. Bet, ja nē, tad iekabina ne pa jokam. ;) A vot mežā ar F11 bildēt nozīmē, ka stirnām OBLIGĀTI ir jāstāv un jālieto statīvs vai fotogrāfam jābūt ar "platīna rokām", pat gaišā vasaras dienā... Mežā ir tumšs.
avatar
Publicēts: 06.04.10 11:13
 citēt
img.fotoblog.lv... , Māris batonu spraušanas režīmā....., bildēts gan ne ar kādu no pieminētajiem objektīviem :bad_smile:
avatar
Publicēts: 06.04.10 11:13
 citēt
alvils:tusne, garie IR dārgi. .... pakrāju, pakrāju, nopirku 80-200/2.8. Patika (kādu laiku). :)
to ka dārgi to saprotu, jo vairāk gribas pārliecību, ja izvēle ir pareizā! un es vēlos garo galu! kāpēc patika (pagātnes formā) un kāpēc tikai kādu laiku?? kas nepatīk?

Bzh:Tralalalā, tralalā, labi, ka man tāds apgraizīts kameras ķermenis un nav iespējams izvēlēties (bez ērtību zaudēšanas) no visiem tiem nikorriem, tamrroniem un tokinām :) Ir viens dārgs, ir viens lēts un viss :D
man patreiz arī ir tikai viens objektīvs un tas pats kitenieks, tādēļ meklēju vēl ko!

negatIvs: piemērs ne visai veiksmīgs ......., pārliecinoši neikabina vislētakajai Sigmai www.fotoblog.lv... , kura maksā ~100 ls. ......, protams es nesaku, ka 'tas objektīvs jāpērk, bet šitais www.photozone.de... , ir samērā sakarīgs, ja neuzticies man, vari ievākt informāciju. vispār Tusnei jāštuko pašai....:big_smile:
to sigmu es paturēšu prāt!;)
Bet pagaidām pieņemšu dansiga piedāvājumu pamēģināt viņas garo objektīvu! :)
avatar
Publicēts: 06.04.10 11:18
 citēt
ar < piemērs ne visai veiksmīgs ......., >, es tik daudz nedomāju ar asumu un asuma dziļumu saistītās lietas, cik TO dzeltenuma problēmu..., Tavā piemērā iespaids, ka uzņemts ar Sigmu daudz pārliecinošāks kā manā lētās Sigmas variantā..... . viss protams subjektīvi
avatar
Publicēts: 06.04.10 11:20
 citēt
tusne:kāpēc patika (pagātnes formā)...


Jo man viņa vairs nav. Savajadzējās naudu, pārdevu... :face-crying:
avatar
Publicēts: 06.04.10 11:22
 citēt
negatIvs:dzeltenuma problēmu...


ak Tu par šito! ai, te tik daudz faktoru... sākot ar baltā balansu un krāsu režīmu izvēli, ko nu kuram konkrētā kamera piedāvā, beidzot ar tik primitīvu lietu kā monitora kalibrēšana (ko es tā arī vēl nekad neesmu izdarījis, nevienam pašam monitoram). :)
avatar
Publicēts: 06.04.10 11:26 labots
 citēt
tusne:man patreiz arī ir tikai viens objektīvs un tas pats kitenieks, tādēļ meklēju vēl ko!


Es biju domājis pieejamības ziņā, ne piederošo objektīvu skaitā :D (tur man divi lēti). Visgrūtāk, ir, ja ir vesels bars no kā izvēlēties.. :) Vienkāršākais ir izvēlēties no viena - vai nu ņemt, vai neņemt... :D
avatar
Publicēts: 06.04.10 11:27
 citēt
Tusne : - Bet pagaidām pieņemšu dansiga piedāvājumu pamēģināt viņas garo objektīvu! - ja ir tāda izdevība, kāpēc neizmantot..., vispār viss atkarīgs no tā cik naudas var ziedot, tad vieglāk izvēlēties "mazāko ļaunumu " ... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 06.04.10 11:34
 citēt
Labi, ka man nav jūsu problēmas! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 06.04.10 11:38
 citēt
Zaiga_:Labi, ka man nav jūsu problēmas! :bad_smile:
nopirksi fotoaparātu, būs ..... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 06.04.10 11:46
 citēt
negatIvs: ja ir tāda izdevība, kāpēc neizmantot..., vispār viss atkarīgs no tā cik naudas var ziedot, tad vieglāk izvēlēties "mazāko ļaunumu " ... :bad_smile:
nu pagaidām tā īsti necik nevaru ziedot :face-crying: bet dikti ceru, ka šāds "necik" posms nevilksies mūžīgi, tādēļ gribu tikt skaidrībā, līdz brīdim, kad būs finanses.. un tik un tā domāju, ka būs jāizvēlas "mazāko ļaunumu "...:what:

negatIvs: nopirksi fotoaparātu, būs ..... :bad_smile:
šitas jau skanēja kā draudi! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 06.04.10 11:50
 citēt
nav draudi, tas no pieredzes....... ir kaut kāds moments, kad šis tas ir jāiepērk...... :bad_smile: , man gan pašreiz objekt. parks nodrošināts, kaut kas būs jāpiepērk, ja kādreiz nopirkšu FF kameru, vai nojūgsies kāds no esošajiem objektīviem :big_smile:
avatar
Publicēts: 06.04.10 11:51
 citēt
es toties vakar beidzot sāku ķerties klāt mājasdarbam (klusā daba)... :)
avatar
Publicēts: 06.04.10 11:55
 citēt
alvils:es toties vakar beidzot sāku ķerties klāt mājasdarbam (klusā daba)... :)
labs skolnieks! :face-grin:
es vēl tikai par to filozofēju! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 06.04.10 11:58
 citēt
vajag kādu apklusināt, un nobildēt, kas tur ko filozofēt....:bad_smile:
avatar
Publicēts: 06.04.10 11:58
 citēt
tusne:
es vēl tikai par to filozofēju! :bad_smile:


bet es samelojos, īstenībā es sāku ķerties klāt jau sestdien, vakar attīstīju sestdien radušos matēriju nākošā etapā. bet tā visu laiku kopš februāra vidus dzīvoju ar līdzīgu attieksmi kā Tu :)
avatar
Publicēts: 06.04.10 12:03
 citēt
negatIvs:
Zaiga_:Labi, ka man nav jūsu problēmas! :bad_smile:
nopirksi fotoaparātu, būs ..... :bad_smile:


Kā Tu zini, ka nopirkšu? :big_smile:
avatar
Publicēts: 06.04.10 12:08
 citēt
Zaiga_:
negatIvs:nopirksi fotoaparātu, būs ..... :bad_smile:


Kā Tu zini, ka nopirkšu? :big_smile:
kaut kad bija runa par iegādi.....
avatar
Publicēts: 06.04.10 12:12
 citēt
alvils:bet es samelojos, īstenībā es sāku ķerties klāt jau sestdien, vakar attīstīju sestdien radušos matēriju nākošā etapā. bet tā visu laiku kopš februāra vidus dzīvoju ar līdzīgu attieksmi kā Tu :)
es toties atradu sev vienu tipāžu portretiem :) sirmu, izspūrušu, trīsdienu rugājiem.. tā ka, ja negatIvs man nedosies rokās, bildēšu citu! :face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 06.04.10 12:20
 citēt
negatIvs:
Zaiga_:
Kā Tu zini, ka nopirkšu? :big_smile:
kaut kad bija runa par iegādi.....


Tad es droši vien neesmu bijusi pie skaidra prāta! Nez vai šajā dzīvē spēšu sakr;at tik daudz lai ko tādu iegādātu! :big_smile:
tusne:
alvils:bet es samelojos, īstenībā es sāku ķerties klāt jau sestdien, vakar attīstīju sestdien radušos matēriju nākošā etapā. bet tā visu laiku kopš februāra vidus dzīvoju ar līdzīgu attieksmi kā Tu :)
es toties atradu sev vienu tipāžu portretiem :) sirmu, izspūrušu, trīsdienu rugājiem.. tā ka, ja negatIvs man nedosies rokās, bildēšu citu! :face-devil-grin:


Uz kaimiņu tā vērīgāk paskatījies? :bad_smile:
avatar
Publicēts: 06.04.10 12:21
 citēt
trīsdienu rugāji nerullē, kaut cik ciešami sāk izskatīties ~ nedēļu veci.....:bad_smile:
avatar
Publicēts: 06.04.10 12:27
 citēt
Zaiga_:Uz kaimiņu tā vērīgāk paskatījies? :bad_smile:
nē uz švāģeri! :face-grin:

negatIvs:trīsdienu rugāji nerullē, kaut cik ciešami sāk izskatīties ~ nedēļu veci.....:bad_smile:
tas kā kuram! man vīram, ja nedēļu nav skūts, tad tā jau ir riktīga bārda.. un švāģerim tā pat, tā ka trīs dienas ir pašā laikā! :face-devil-grin:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 236
  5. 237
  6. 238
  7. 239
  8. 240
  9. 241
  10. 242
  11. 243
  12. ...
  13. 338
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):