forum.gif
SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 239
  5. 240
  6. 241
  7. 242
  8. 243
  9. 244
  10. 245
  11. 246
  12. ...
  13. 338
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 07.04.10 16:33
 citēt
Zaiga_:Es tiešām vienīgā ko tādu pamanu vai?
http://www.fotoblog.lv/images/421675
jā, te ir kā Tu saki, bet tas iespējams tāpēc, ka bilde ielikta savādākā formātā....ar putniem Tu nedraudzējies, jo savādāk tu draudzētos arī ar mani.................ne jau šis bildes sakarā....:bad_smile:
avatar
Publicēts: 07.04.10 16:35
 citēt
zazis:negativs - kapēc tas ledus vēl nav uzspridzināts :what:
nafig viņu spridzināt, tas jau krastā izdzīts....redzēs, cik ilgi tā čupa kusīs, varbūt līdz Jāņiem...... :haha:
avatar
Publicēts: 07.04.10 16:40
 citēt
negatIvs:
zazis:negativs - kapēc tas ledus vēl nav uzspridzināts :what:
nafig viņu spridzināt, tas jau krastā izdzīts....redzēs, cik ilgi tā čupa kusīs, varbūt līdz Jāņiem...... :haha:

kā nafig :amazing: ekšen būtu :)
avatar
Publicēts: 07.04.10 16:41
 citēt
negatIvs:
Zaiga_:Es tiešām vienīgā ko tādu pamanu vai?
http://www.fotoblog.lv/images/421675
jā, te ir kā Tu saki, bet tas iespējams tāpēc, ka bilde ielikta savādākā formātā....ar putniem Tu nedraudzējies, jo savādāk tu draudzētos arī ar mani.................ne jau šis bildes sakarā....:bad_smile:



Bet man tā ir visām bildēm :what: tātad tiešām ar putniem...
avatar
Publicēts: 07.04.10 16:42
 citēt
man spridzinātāja periods beidzās kaut kad vidusskolas laikā.....:big_smile:
avatar
Publicēts: 07.04.10 16:43
 citēt
negatIvs:man spridzinātāja periods beidzās kaut kad vidusskolas laikā.....:big_smile:

žēl gan :face-sad:
avatar
Publicēts: 07.04.10 16:46
 citēt
Zaiga_:
negatIvs:jā, te ir kā Tu saki, bet tas iespējams tāpēc, ka bilde ielikta savādākā formātā....ar putniem Tu nedraudzējies, jo savādāk tu draudzētos arī ar mani.................ne jau šis bildes sakarā....:bad_smile:



Bet man tā ir visām bildēm :what: tātad tiešām ar putniem...

putni jāmeklē Tavā kompī, JO, kad atver to linku, ko te ieliki, viss notiek kā aprakstīji, kad es to bildi atveru galerijā, viss ir normāli. ja kas, es esmu putns.....:big_smile:
avatar
Publicēts: 07.04.10 16:48
 citēt
negativs, a HESaaa uudeni vairs nelaizh, ja?
avatar
Publicēts: 07.04.10 16:48
 citēt
zazis:
negatIvs:man spridzinātāja periods beidzās kaut kad vidusskolas laikā.....:big_smile:

žēl gan :face-sad:
no tā laika, vienam džekam vēl tagad feiss raustās neatkarīgi no viņa vēlmēm, kāds bez pirkstiem palika..... :shame: , man paveicās
avatar
Publicēts: 07.04.10 16:48
 citēt
negatIvs:
Zaiga_:

Bet man tā ir visām bildēm :what: tātad tiešām ar putniem...

putni jāmeklē Tavā kompī, JO, kad atver to linku, ko te ieliki, viss notiek kā aprakstīji, kad es to bildi atveru galerijā, viss ir normāli. ja kas, es esmu putns.....:big_smile:


droši vien vainīgs interneta exploreris :D vai arī putns :D
avatar
Publicēts: 07.04.10 16:52
 citēt
dansiga:negativs, a HESaaa uudeni vairs nelaizh, ja?
neesmu pēdējās divas dienas nevienam uz turieni zvanījis, bet pirmdien laida, pieļauju, ka vēl laiž. arī vakara saule der. brauc caur Jaunjelgavu, pirmkārt, brīvāks ceļš, otrkārt pati pārliecināsies, laiž vai nelaiž, tikai neaizsēdies šeit
avatar
Publicēts: 07.04.10 17:01
 citēt
Zaiga : - vai arī putns -
*** ja galvā putns, tad tas nav uz ļaunu, ja vēl krāsas piepluso, iznāk pavasarīga meitene..... :grimace:
avatar
Publicēts: 07.04.10 17:09
 citēt
lap - laizhu ielaas;-)))
avatar
Publicēts: 07.04.10 17:11
 citēt
dansiga:lap - laizhu ielaas;-)))

avatar
Publicēts: 07.04.10 17:14 labots
 citēt
Zaiga_:Es tiešām vienīgā ko tādu pamanu vai?
www.fotoblog.lv...

Atļaušos pajautāt - kas tur jāsaskata? :what:
avatar
Publicēts: 07.04.10 17:48
 citēt
smartins:
Zaiga_:Es tiešām vienīgā ko tādu pamanu vai?
www.fotoblog.lv...

Atļaušos pajautāt - kas tur jāsaskata? :what:
jāmeklē, kur putns
avatar
Publicēts: 07.04.10 18:26
 citēt
negatIvs:Tu jau ne tajā intonācijā izlasīji........... tas bija izbaiļu pilns pieņēmums.........Te vecāsmizas reportāža www.fotoblog.lv... ......... :bad_smile:
es izlasīju visu kā nākas! ;) tagad tik jāvienojas par plenēra laiku! :D
un redz, ja kāds dikti vēlas, tad tomēr var Tevi noķert kadrā un pat publiskot to kadru! :face-devil-grin: es jau domāju, ka Tu tāds no nenotveramos kārtas esi! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 07.04.10 18:46
 citēt
plenēru jārīko 9. maijā :)
avatar
Publicēts: 07.04.10 19:11
 citēt
zazis:plenēru jārīko 9. maijā :)
nu 9.maijā hokejs nav, tātad var! :)
avatar
Publicēts: 07.04.10 19:15
 citēt
tusne:
zazis:plenēru jārīko 9. maijā :)
nu 9.maijā hokejs nav, tātad var! :)
plenēru RĪKOJIET pie Uzvaras pieminekļa........:bad_smile: , būs tur sejas :big_smile:
avatar
Publicēts: 07.04.10 19:17
 citēt
negativs pats arī būsi :amazing:
avatar
Publicēts: 07.04.10 19:24 labots
 citēt
zazis:negativs pats arī būsi :amazing:
nav man laika apkārt dauzīties, projekti jābīda, te www.fotoblog.lv... tikai nedaudz darba palicis, un varēs iedancot.....:bad_smile:
avatar
Publicēts: 07.04.10 19:34
 citēt
negatIvs:nav man laika apkārt dauzīties, projekti jābīda, te www.fotoblog.lv... tikai nedaudz darba palicis, un varēs iedancot.....:bad_smile:
oo, pēc plenēra arī danči paredzēti! :D

negatIvs: plenēru RĪKOJIET pie Uzvaras pieminekļa........:bad_smile: , būs tur sejas :big_smile:
tur viena nevaru iet, man apsargu vajadzēs, lai pasargātu no tām "sejām" dansigas objektīvu, sveša manta kā ne kā! :what:
avatar
Publicēts: 07.04.10 19:35
 citēt
Labvakar Zaiga!
avatar
Publicēts: 07.04.10 19:37
 citēt
:face-grin: oj, pēc divarpus stundām negatIvs pamanīja, ka Zaiga bija parādījusies! :face-grin:
avatar
Publicēts: 07.04.10 19:45
 citēt
tusne::face-grin: oj, pēc divarpus stundām negatIvs pamanīja, ka Zaiga bija parādījusies! :face-grin:
bet Tu tā arī pa visu dienu nepamanīji ka es sveicinu rītā dienā un vakarā, pie tam dienā divas reizes........:bad_smile:
avatar
Publicēts: 07.04.10 19:53
 citēt
negatIvs: bet Tu tā arī pa visu dienu nepamanīji ka es sveicinu rītā dienā un vakarā, pie tam dienā divas reizes........:bad_smile:
šodien nebiju visu dienu pie datora, lai izsekotu visām Tavām izdarībām!
man tak jāgatavojas plenēram pie Tevis, kad atrādīšu dansiga objektīvu un Tu stāstīsi par fotogrāfijas telpiskumu! :face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 07.04.10 19:59
 citēt
tusne:
negatIvs: bet Tu tā arī pa visu dienu nepamanīji ka es sveicinu rītā dienā un vakarā, pie tam dienā divas reizes........:bad_smile:
šodien nebiju visu dienu pie datora, lai izsekotu visām Tavām izdarībām!
man tak jāgatavojas plenēram pie Tevis, kad atrādīšu dansiga objektīvu un Tu stāstīsi par fotogrāfijas telpiskumu! :face-devil-grin:
ja tāds plenērs notiktu runas ātrāk aizietu Tava telpiskuma virzienā.....:bad_smile:
avatar
Publicēts: 07.04.10 20:05
 citēt
Tusne, Tev uz šito vajag www.fotoblog.lv... .......:grimace:
avatar
Publicēts: 07.04.10 20:09
 citēt
negatIvs:Tusne, Tev uz šito vajag www.fotoblog.lv... .......:grimace:
nē, šitāds mani neinteresē! :grimace:
avatar
Publicēts: 07.04.10 20:11
 citēt
negatIvs: ja tāds plenērs notiktu runas ātrāk aizietu Tava telpiskuma virzienā.....:bad_smile:
vai tad nejūti, jau virzās manā virzienā! :D nemaz tik ilgi vairs nav jāgaida! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 07.04.10 20:48
 citēt
tusne:
negatIvs: ja tāds plenērs notiktu runas ātrāk aizietu Tava telpiskuma virzienā.....:bad_smile:
vai tad nejūti, jau virzās manā virzienā! :D nemaz tik ilgi vairs nav jāgaida! :bad_smile:
telpiskums un formas man mīļš temats, arī līnijas....:big_smile: muldēt varu uz velna paraušanu, par virzieniem jau tādas pārliecības nav... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 07.04.10 20:48
 citēt
negatIvs:Labvakar Zaiga!


:shame: aš sakautrējos par tādu uzmanību! :)
avatar
Publicēts: 07.04.10 21:03
 citēt
Labas vakaras, Zaiga!
avatar
Publicēts: 07.04.10 21:08
 citēt
:shame: vēl viens! Gribat mani sadzīt krāsās? :big_smile:
avatar
Publicēts: 07.04.10 21:13
 citēt
Zaiga_:vēl viens!

... pielīdējs? :)



Zaiga_:Gribat mani sadzīt krāsās?

Bet krāsas varētu būt diezgan labas :)
avatar
Publicēts: 07.04.10 21:17
 citēt
negatIvs: telpiskums un formas man mīļš temats, arī līnijas....:big_smile: muldēt varu uz velna paraušanu, par virzieniem jau tādas pārliecības nav... :bad_smile:
nu sāksi runāt un tad jau tā lieta aizies!:face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 07.04.10 21:18
 citēt
Galvenais, lai var mainīt pēc vajadzības! :big_smile:
avatar
Publicēts: 07.04.10 22:14
 citēt
tusne:
negatIvs: telpiskums un formas man mīļš temats, arī līnijas....:big_smile: muldēt varu uz velna paraušanu, par virzieniem jau tādas pārliecības nav... :bad_smile:
nu sāksi runāt un tad jau tā lieta aizies!:face-devil-grin:
tur jau tā lieta, ka var tā muldēšana nekur tālāk par topiku neaiziet.......:big_smile:
avatar
Publicēts: 07.04.10 22:14
 citēt
Zaiga, cikos Tev ar labu nakti novēlēt? ka nesanāk par vēlu
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 239
  5. 240
  6. 241
  7. 242
  8. 243
  9. 244
  10. 245
  11. 246
  12. ...
  13. 338
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):