forum.gif
SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / SPAM[bij. "Plenērs"] 318 + turpinājums....
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 240
  5. 241
  6. 242
  7. 243
  8. 244
  9. 245
  10. 246
  11. 247
  12. ...
  13. 338
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 07.04.10 22:18
 citēt
negatIvs: tur jau tā lieta, ka var tā muldēšana nekur tālāk par topiku neaiziet.......:big_smile:
es ticu labajam un arī plenēram ar Tavu izrunāšanos par fotogrāfijas telpiskumu! :face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 07.04.10 22:28
 citēt
Krāsu gamma mainās atkarībā no apkārtējās vides temperatūras:grimace:
avatar
Publicēts: 07.04.10 22:28
 citēt
runa var būt tikai par Tavu telpiskumu.....jebkurš cits telpiskums aiziet otrajā plānā.....tavā gadījumā telpiskums ir izmērāms, vai nu ar integrāļu palīdzību, vai litrāžā, pēc, no vannās izspiestā ūdens daudzuma metodes....:bad_smile:
avatar
Publicēts: 07.04.10 22:34
 citēt
telpiskums nav izmērams, izmērams ir tilpiskums :grimace:
avatar
Publicēts: 07.04.10 22:38
 citēt
negatIvs:runa var būt tikai par Tavu telpiskumu.....jebkurš cits telpiskums aiziet otrajā plānā.....tavā gadījumā telpiskums ir izmērāms, vai nu ar integrāļu palīdzību, vai litrāžā, pēc, no vannās izspiestā ūdens daudzuma metodes....:bad_smile:
vai Tu te taga piesauc kādu no arhimēda likumiem?!? tas par to vannu un izspiestā ūdens daudzumu! :bad_smile:
avatar
Publicēts: 07.04.10 22:45
 citēt
tusne:
negatIvs:runa var būt tikai par Tavu telpiskumu.....jebkurš cits telpiskums aiziet otrajā plānā.....tavā gadījumā telpiskums ir izmērāms, vai nu ar integrāļu palīdzību, vai litrāžā, pēc, no vannās izspiestā ūdens daudzuma metodes....:bad_smile:
vai Tu te taga piesauc kādu no arhimēda likumiem?!? tas par to vannu un izspiestā ūdens daudzumu! :bad_smile:
pilnīgi pareizi, sarunas par telpiskumu, bez vannas nav iedomājamas
avatar
Publicēts: 07.04.10 22:48
 citēt
negatIvs: pilnīgi pareizi, sarunas par telpiskumu, bez vannas nav iedomājamas
nu Tu droši varēsi kāpt vannā! man nav nekādu pretenziju! :D
avatar
Publicēts: 07.04.10 22:55
 citēt
tusne:
negatIvs: pilnīgi pareizi, sarunas par telpiskumu, bez vannas nav iedomājamas
nu Tu droši varēsi kāpt vannā! man nav nekādu pretenziju! :D
Tevi jau tas telpiskums interesē, pati arī kāpsi
avatar
Publicēts: 07.04.10 22:56
 citēt
Ar labu nakti Zaiga!
avatar
Publicēts: 07.04.10 23:03
 citēt
negatIvs:Tevi jau tas telpiskums interesē, pati arī kāpsi
nu ja ir dikti silts, ir labs alus un kāds piekožams siers, varu arī iekāpt! :D
avatar
Publicēts: 07.04.10 23:08
 citēt
tusne:
negatIvs:Tevi jau tas telpiskums interesē, pati arī kāpsi
nu ja ir dikti silts, ir labs alus un kāds piekožams siers, varu arī iekāpt! :D
alus kam, drosmei?....
avatar
Publicēts: 07.04.10 23:10
 citēt
negatIvs:alus kam, drosmei?....
nu ja! nu un vēl, lai ir pie kā pieturēties! :face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 07.04.10 23:20
 citēt
tusne:
negatIvs:alus kam, drosmei?....
nu ja! nu un vēl, lai ir pie kā pieturēties! :face-devil-grin:
drosmei vajag, jo viss liekais, ieskaitot pupturus un bumbierenes, jāmet nost, lai precīzāki mērījumi
avatar
Publicēts: 07.04.10 23:22
 citēt
negatIvs:drosmei vajag, jo viss liekais, ieskaitot pupturus un bumbierenes, jāmet nost, lai precīzāki mērījumi


:exciting:
avatar
Publicēts: 07.04.10 23:27
 citēt
ERA:
negatIvs:drosmei vajag, jo viss liekais, ieskaitot pupturus un bumbierenes, jāmet nost, lai precīzāki mērījumi


:exciting:
nav ko brīnīties, mēs te par telpiskumu, kā lai savādāk ciparizē, ja ne caur litrāžu.....:big_smile:
avatar
Publicēts: 07.04.10 23:27
 citēt
negatIvs:drosmei vajag, jo viss liekais, ieskaitot pupturus un bumbierenes, jāmet nost, lai precīzāki mērījumi
zeķes taču drīkst atstāt! :bad_smile: man parasti kājas salst! :amazing:
avatar
Publicēts: 07.04.10 23:28
 citēt
hm... telpu kubos vairs nē? taga bumbierenēs mēra?
avatar
Publicēts: 07.04.10 23:29
 citēt
Maris:hm... telpu kubos vairs nē? taga bumbierenēs mēra?
klau, Māri, Tu par fotogrāfijas telpiskumu arī stāstīsi? :what:
avatar
Publicēts: 07.04.10 23:33
 citēt
Maris:hm... telpu kubos vairs nē? taga bumbierenēs mēra?
ne jau bumbierenēs, no tām jau tikai par daļēju telpiskumu var spriest... tusnes telpiskuma ciparizēšanai, izvēlējos litrāžas metodi
avatar
Publicēts: 08.04.10 00:13
 citēt
atcerējos savu diskusiju par vešiņu pusalgas apmērā... bet te kā [pie latviešīem- pupturi, bumbierenes ......:what:
avatar
Publicēts: 08.04.10 00:24
 citēt
stings:atcerējos savu diskusiju par vešiņu pusalgas apmērā... bet te kā [pie latviešīem- pupturi, bumbierenes ......:what:


ar mani, par vešiņu dīvana cenā, vari diskutēt jebkurā laikā - reāli vājā vieta :D :D :D
avatar
Publicēts: 08.04.10 07:56
 citēt
Labrīt Zaiga!
avatar
Publicēts: 08.04.10 08:33
 citēt
Labrīt NegatIvs un pārējie! :bad_smile:

Māris, pastāsti, lūdzu sīkāk par to vešiņu dīvāna cenā un kas Tev tur vājš paliek? :big_smile:
avatar
Publicēts: 08.04.10 09:42
 citēt
ļoti stiepjams jēdziens..... dīvāniem plašs cenu spektrs, kur tad vēl raskladuškas..... vispirms jāvienojās par cenu kategoriju :bad_smile:
avatar
Publicēts: 08.04.10 09:52
 citēt
pag, pag,... razkladuška nav nekāds dīvāns! :) dīvāns ir mēbele, kurā iesēdies un tas maigi Tevi apskauj savos apaļumos un mīkstumos. Kura razkladuška to tā dara? :bad_smile:
avatar
Publicēts: 08.04.10 09:55
 citēt
Zaiga_:pag, pag,... razkladuška nav nekāds dīvāns! :) dīvāns ir mēbele, kurā iesēdies un tas maigi Tevi apskauj savos apaļumos un mīkstumos. Kura razkladuška to tā dara? :bad_smile:
raskladuška krīzes laiku izeja no situācijas, jeb krīzes dīvāns.....attiecīgi apskatē jāiekļauj puscenas vešiņa, un te jau velk uz bumbierenēm :bad_smile:
avatar
Publicēts: 08.04.10 10:11
 citēt
Nē, nebūs nekādas krīzes bumbierenes. Māris par nekrīzes vešiņu runāja un es gribu zināt konkrētāk :)))
avatar
Publicēts: 08.04.10 10:18
 citēt
nu... dīvāna izmēra apaļumu man nav... vot i iztieku a jūsmošanu pa vešiņām... :shame:
avatar
Publicēts: 08.04.10 10:20
 citēt
Zaiga_:Nē, nebūs nekādas krīzes bumbierenes. Māris par nekrīzes vešiņu runāja un es gribu zināt konkrētāk :)))
tad gaidi Māri, es par vešiņām nemuldēšu, galīgi pie kājas
avatar
Publicēts: 08.04.10 10:22
 citēt
negatIvs:
Zaiga_:Nē, nebūs nekādas krīzes bumbierenes. Māris par nekrīzes vešiņu runāja un es gribu zināt konkrētāk :)))
tad gaidi Māri, es par vešiņām nemuldēšu, galīgi pie kājas


Nu ja, Tevi vairāk bumbierenes interesē :big_smile:

Māri, nu nekautrējies, visi mēs cilvēki, savējie. Saprotam vājības... :face-wink:
avatar
Publicēts: 08.04.10 10:28
 citēt
- Nu ja, Tevi vairāk bumbierenes interesē - .....galīgi neinteresē, pieminot bumbierenes, pasvītroju piekājas variantu..... maiss ar trīs caurumiem arī labs tērps, ja vien attiecīgai būtnei uzvilkts... :grimace: , bet nekādās briļjantiem rotātas, smalkas vešņas neglābs nepareizo būtni......:haha:
avatar
Publicēts: 08.04.10 10:57
 citēt
atliekt tik noskaidrot kā tad izskatās tā īstā būtne! :bad_smile:

p.s.laba diena visapkārt! :face-kiss:
avatar
Publicēts: 08.04.10 11:24
 citēt
tusne:atliekt tik noskaidrot kā tad izskatās tā īstā būtne! :bad_smile:

p.s.laba diena visapkārt! :face-kiss:


Tak Negativs jau pateica. Īstā būtne izskatās labi gan maisā, gan pustūkstoti vērtās bumbierenēs, gan vispār bez jebkāda apģērba gabala :)
avatar
Publicēts: 08.04.10 11:25
 citēt
Kad ir Īstā Būtne, tad jau vispār nepamana, kas viņai mugurā! Tāpat kā Īstajam Būtnim neredz caurās zeķes un trīs dienu bārdu rugājus uz sejas :)
avatar
Publicēts: 08.04.10 11:35
 citēt
Zaiga_:Kad ir Īstā Būtne, tad jau vispār nepamana, kas viņai mugurā!


Jo ātri tiek novilkts...
avatar
Publicēts: 08.04.10 11:42
 citēt
alvils:
Zaiga_:Kad ir Īstā Būtne, tad jau vispār nepamana, kas viņai mugurā!


Jo ātri tiek novilkts...


Šim gan negribu piekrist.. :) Novilkšana, protams, ir nepieciešama. Taču tā var nebūt ātra :D
avatar
Publicēts: 08.04.10 11:45
 citēt
Zaiga_:Kad ir Īstā Būtne, tad jau vispār nepamana, kas viņai mugurā! Tāpat kā Īstajam Būtnim neredz caurās zeķes un trīs dienu bārdu rugājus uz sejas :)
Zaiga ātri iebrauc, vēl tikai mazliet, un arī ūsas būs OK.....:big_smile:
avatar
Publicēts: 08.04.10 11:45
 citēt
Ar acīm izģērbt faktiski var arī momentāli, tā ka tās drēbes tā arī nepaspēj apskatīt, pat ne pamanīt. :)
avatar
Publicēts: 08.04.10 11:49
 citēt
Zaiga_:Kad ir Īstā Būtne, tad jau vispār nepamana, kas viņai mugurā! Tāpat kā Īstajam Būtnim neredz caurās zeķes un trīs dienu bārdu rugājus uz sejas :)
nu šim gan varētu simtprocentīgi piekrist! :D
avatar
Publicēts: 08.04.10 11:50
 citēt
negatIvs:
Zaiga_:Kad ir Īstā Būtne, tad jau vispār nepamana, kas viņai mugurā! Tāpat kā Īstajam Būtnim neredz caurās zeķes un trīs dienu bārdu rugājus uz sejas :)
Zaiga ātri iebrauc, vēl tikai mazliet, un arī ūsas būs OK.....:big_smile:


Nē, tik švaki ar redzi man nav, lai ūsas būtu OK :bad_smile: un arī Īstais Būtnis pie apvāršņa nav gaidams ne ar ne bez ūsām :bad_smile:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 240
  5. 241
  6. 242
  7. 243
  8. 244
  9. 245
  10. 246
  11. 247
  12. ...
  13. 338
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):